MSc Fizioterapija (išankstinė registracija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Gavę akreditaciją iš Chartered Society of Fizioterapijos ir Sveikatos ir priežiūros profesijų tarybos, jūsų kursas suteiks jums reikiamų žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte tapti kvalifikuotu kineziterapeutu.

Kaip fizioterapeutas, jūs padėsite visų amžiaus grupių žmonėms valdyti skausmą ir disfunkciją. Aptarus pagrindines neuromuskulinės ir raumenų srities, kardiorespiratorinės ir neurologinės fizioterapijos sritis, išmokysite savarankiškai galvoti ir spręsti problemas klinikiniu pajėgumu. Jūs gausite išsamią praktinę patirtį pasirinkdami įvairias klinikinės praktikos vietas, kurios gali būti pirminės, bendruomenės priežiūros ar ligoninėse.

Jūs atliksite ne mažiau kaip 1000 valandų klinikinės praktikos patirties patyrusių fizioterapeutų priežiūroje. Campus pagrįsto mokymosi, nepriklausomo tyrimo ir klinikinės praktikos derinys sustiprins tarpprofesinius santykius.

Kurso išmokos

Mūsų kursas paruošs jus dirbti fizioterapeutu, naudodamas universitetinius modulius ir klinikinę praktiką. Studijuosite pagrindines kineziterapijos praktikos sritis - neuromuskulinio ir raumenų kineziterapiją, kardiorespiratorinę fizioterapiją ir neurologinę fizioterapiją.

Praktika bus vykdoma įvairiose aplinkose, įskaitant pirminę ir bendruomenės priežiūrą bei ligoninėse taikomus nustatymus. Pagrindinis mūsų kurso privalumas yra tarpprofesinio darbo naudojimas, o jūs dalinsis daugybe mokymosi su mokiniais aspektų mūsų magistrantūros profesinės terapijos (išankstinės registracijos) kursuose. Mūsų problema pagrįstas nepriklausomas mokymasis padės jums tapti savarankišku praktikuojančiuoju ir besimokančiu visą gyvenimą.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti bent jau antrosios pakopos aukštąjį išsilavinimą, kuris per pastaruosius penkerius metus buvo baigtas biologinių ar elgesio mokslo, sporto mokslų ar su sveikatos priežiūra susijusių profesijų gimtinėje disciplinoje. Jūsų pirmasis laipsnis taip pat turėjo turėti tyrimo mokymo komponentą, ir jūs turėtumėte baigti bakalauro studijų tyrimą.

Pareiškėjams paraiškose turi būti nurodyta:

  • Aukštas interesų lygis ir šios profesijos tyrimai, įskaitant profesijos pločio ir pagrindinių specialybių supratimą
  • Tinkamas darbo patirtis / šešėliai
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek kaip komandos dalis.

Pareiškėjai, neturintys anglų kalbos kaip savo pirmosios kalbos, privalo turėti IELTS 7,0 be įgūdžių žemiau 6,5 arba lygiavertis apdovanojimas.

Visi kandidatai, prieš priimdami kursą, turės patenkinamą sveikatos būklę ir sustiprins baudžiamosios istorijos patikrinimus, tai atitiks profesinės organizacijos narystę ir HCPC registracijos reikalavimus.

Visos paraiškos turėtų būti pagrįstos dviem nuorodomis. Atkreipkite dėmesį, kad nuorodos turėtų būti pridedamos su motyvaciniu laišku arba tiesiogiai elektroniniu paštu.

Visi pareiškėjai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Mūsų absolventai yra labai gerai vertina darbdaviai - mes nuosekliai pasiekia 100 procentų įsidarbinimo lygį studentams, ieškantiems pozicijų ūmaus ir bendruomenės nustatymuose NHS ir privačiame sektoriuje. Taip pat bus galimybių dirbti privačiose sveikatos priežiūros įstaigose, mokyklos įstaigose, ligoninėse ir sporto klubuose. Kaip kvalifikuotas kineziterapeutas taip pat turėsite galimybę specializuotis tokiose srityse kaip mokymosi sunkumai, psichinė sveikata, sporto medicina, sveikatos stiprinimas ir klinikiniai tyrimai.

  • Fizioterapeutas
  • Sporto terapeutas
  • Reabilitacijos darbuotojas

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES

NHS stipendijos

Mokestis už kursą paprastai mokamas NHS, o daugeliu atvejų taip pat bus teikiama stipendija. Kad galėtumėte įgyti teisę, turite atitikti tinkamumo ir rezidencijos taisykles, kurias nustato išorės institucija, kuri administruoja šią schemą - NHS studentų stipendijas.

Darbo apmokėjimo kelionės išlaidos - Iki £ 250 Kintamasis studentams, esantiems ne NHS. Kelionių išlaidos įdarbinimą gali būti kompensuojamos, jei studentas turi teisę gauti stipendiją.

Tarptautinis

Kurso mokestis studentams yra 13180 svarų sterlingų. Mokėjimo suma yra fiksuota šiame lygyje kiekvieniems jūsų kurso metams.

Darbo apmokėjimo kelionės išlaidos - Iki £ 250 Kintamasis studentams, esantiems ne NHS. Kelionių išlaidos įdarbinimą gali būti kompensuojamos, jei studentas turi teisę gauti stipendiją.

Įranga

Reabilitacijos mokslo laboratorijos

Mūsų moderniausios priemonės leidžia praktiškai taikyti anatomiją, mobilizaciją, elektroterapiją, masažą, šilumos terapiją, širdies kraujagyslių ir kvėpavimo bandymus, fiziologiją, antropometriją, reabilitaciją ir pirmąją pagalbą.

Biblioteka

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Klinikinių įgūdžių rinkinys

1 mln. Svarų komplektas sukurtas tam, kad atitiktų daugelio sveikatos specialistų mokymosi poreikius, o specializuota įranga įrengta specialiai įrengtose patalpose, leidžianti atlikti įvairias sesijas tinkamoje ir saugioje aplinkoje.

Sporto ir sporto salės

"Leeds Beckett" yra lengva laikytis. Mūsų fitneso apartamentai yra lengvai pasiekiami, pritaikyti visoms naujausioms technologijoms ir prieinamos visiems sporto nariams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau