MSc Eksperimentinė medicina

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Eksperimentinės medicinos magistrantūra siūlo pažangių mokslinių tyrimų rengimą įvairiose laboratorijose veikiančiose biomedicinos mokslų srityse.

Eksperimentinės medicinos magistrantūra yra skirta studentams, norintiems daryti karjerą eksperimentinės medicinos srityje, nesvarbu, ar tai būtų akademinė bendruomenė, klinikinė praktika, pramonė ar vyriausybė. Programa taip pat suteiks puikią galimybę pereiti į doktorantūros programas karalienės ar visame pasaulyje.

Eksperimentinės medicinos magistrantė sukurs stiprią esminį supratimą apie aukštos kokybės biomedicininius tyrimus, įskaitant eksperimentinį projektavimą ir vykdymą, duomenų valdymą ir aiškinimą bei mokslinį bendravimą, įskaitant socialinės žiniasklaidos leidybą, pateikimą ir naudojimą.

Programa siūlo išsamią mokslinių tyrimų programą, kurioje galima rasti daugiau nei 40 mokslinių tyrimų grupių ir eksperimentinės medicinos centro (CEM) naujausių tyrimų objektų. Mokslinių tyrimų centruose yra Centrinės technologijos vaizdavimo ir genomo inžinerijos skyrius, kurie yra pirmaujanti mokslinių tyrimų kompetencijos ir naujoviškos sveikatos priežiūros srityje.

Eksperimentine medicina siekiama nustatyti ligos patofiziologijos mechanizmus ir įrodyti koncepcijos įrodymus apie naujų atradimų ar gydymo būdų veiksmingumą ir svarbą. Didėja poreikis absolventams, galintiems atlikti pagrindinius ir klinikinius tyrimus ir paversti juos geresniais pacientų gydymo būdais.

Ši intensyvi mokslinių tyrimų eksperimentinės medicinos magistrantūros programa suteiks jums tvirtus mokslinių tyrimų įgūdžius ir novatorišką mentalitetą, kad būtų galima įveikti pagrindinius 21-ojo amžiaus medicininius ir terapinius iššūkius.

Pabrėžia

Tvirti ryšiai tarp eksperimentinės medicinos centro ir biotechnologijų ar biofarmacijos sektorių yra stimuliuojanti eksperimentinė ir transliacinė aplinka, taip pat plečiant jūsų karjeros galimybes.

Profesinės akreditacijos

Turėsite galimybę gauti oficialų akredituotą gerosios klinikinės praktikos mokymo pažymėjimą per uždegimo, infekcijos ir imuniteto modulį. Studentai, dirbantys su gyvūnų modeliais, taip pat gaus oficialius mokymus apie gyvūnų tvarkymą, kuriems bus išduota JK oficiali gyvūnų tvarkymo asmens licencija.

Pasaulinės klasės įrenginiai

Būsite mokomi ir patarnuojami eksperimentinės medicinos centre: visiškai naują, tikslų pastatytą institutą sveikatos mokslų universiteto centre, pasižyminčiame naujausiomis tyrimų galimybėmis. Programa siūlo išsamią mokslinių tyrimų programą, kurioje galima rasti daugiau nei 40 mokslinių tyrimų grupių ir eksperimentinės medicinos centro (CEM) naujausių tyrimų objektų. Mokslinių tyrimų centruose yra Centrinės technologijos vaizdavimo ir genomo inžinerijos skyrius, kurie yra pirmaujanti mokslinių tyrimų kompetencijos ir naujoviškos sveikatos priežiūros srityje.

Studentų patirtis

Šios magistrantūros stiprybė apima tarpdalykinius elementus visos studijų programos metu, kurie prisideda prie novatoriškų antrosios pakopos studijų ir mokslinių tyrimų mokymo teikimo. Pagrindinė šios programos dalis yra daugiadisciplininė akademinių ir klinikinių specialistų komanda, turinti įvairių sričių žinių: molekulinių ligų fenotipų nustatymas, funkcinė genomika, infekcinių ligų biologija, kraujagyslių biologija, genetinė epidemiologija, vaizdavimas, imunologija, kamieninių ląstelių biologija ir jų panaudojimas, unikalus pasirengimas klinikiniai ligos modeliai, pacientais pagrįstas tyrimas ir klinikiniai tyrimai. Suteikta tarpdisciplininė kompetencija papildoma programos prieiga prie moderniausių tyrimų įrenginių, įskaitant įvairias naujas ir atsirandančias genomikos technologijas, pažangų vaizdą ir į pacientą orientuotas tyrimų priemones.

Scientist with a Petri dish

Kurso struktūra

Studentai gali stoti visą dieną (1 metai).

Studentai imsis dėstomų modulių: 1 pagrindinio modulio (20 CATS) ir vieno iš dviejų pasirenkamų srautų, kiekviename sraute yra 2 pagrindiniai moduliai (po 20 CATS) per 1 semestrą. Tačiau pasirenkami moduliai su kiekvienu srautu bus vykdomi tik su mažiausiai 6 dalyviai.

 1. Diabetas ir širdies ir kraujagyslių medicina (neprivaloma)
 2. Infekcija ir imunitetas (neprivaloma)

Studentai taip pat vykdo intensyvų mokslinių tyrimų projektą (60 CATS)

Magistrantūra suteikiama studentams, sėkmingai išlaikiusiems 60 dėstomų modulių CATS, mokslinių tyrimų projektui (60 CATS) ir disertacijai (60 CATS).

Studentai, sėkmingai išlaikę 120 CATS taškų, gali gauti „Diploma Exit“ kvalifikaciją. Studentams, sėkmingai išlaikiusiems 60 CATS taškų, suteikiama „Certificate Exit“ kvalifikacija

1 semestras

1 semestrą sudaro 3 mėnesiai intensyvaus mokymo, į kurį įeina esminiai tyrimų įgūdžiai, po kurių pasirenkamas specialus modulis „Infekcija ir imunitetas“ arba „Diabetas ir širdies ir kraujagyslių ligos“.

 • Pagrindiniai eksperimentinės medicinos tyrimų įgūdžiai

Jūs specializuositės vienoje iš šių dviejų pasirenkamų tyrimų srautų, tačiau pasirenkami moduliai su kiekvienu srautu bus vykdomi tik su mažiausiai 6 dalyviais:

 • Diabetas ir širdies ir kraujagyslių ligos
 • Infekcija ir imunitetas

2 semestras

 • Mokslinių tyrimų projektas
 • Disertacija

Mokymo laikai

Rytas / popietė

Karjeros galimybės

Programa skirta studentams, norintiems siekti karjeros eksperimentinėje medicinoje, nesvarbu, ar tai yra akademinė, klinikinė praktika, pramonė ar vyriausybė. Programa taip pat bus puiki platforma, skirta pažangai į PhD programas karalienės ar visame pasaulyje.

Mokymasis ir mokymasis

Šio kurso mokymosi galimybės pateikiamos toliau.

"Queen's" siekiame sukurti kokybišką mokymosi aplinką, apimančią intelektualųjį smalsumą, inovacijas ir geriausią mokymosi, mokymo ir studentų paramos praktiką, kad studentai galėtų pasiekti visą savo akademinį potencialą.

Belfastas Queens University (QUB) turi tarptautinę reputaciją eksperimentinės ir vertimo medicinos srityje, pasiektą pripažinta didelio poveikio recenzuotų publikacijų metrika, reikšmingu tarptautiniu mokslinių tyrimų finansavimu, naudingos naujos intelektinės nuosavybės generavimu ir sėkmingų „spin-out“ kompanijų įkūrimu. . Pripažindami poreikį kurti tinkamos kvalifikacijos mokslo ir medicinos absolventų grupes, mes siūlome į mokslinius tyrimus imlią, į studentus orientuotą eksperimentinės medicinos magistrantūros programą, kuri aukštos kokybės kandidatams suteiks tyrimų tikslumą, inovacijų kultūrą ir vadovavimo įgūdžiai būti pasaulinės biomedicinos revoliucijos priešakyje.

Mes tai darome pateikdami daugybę mokymosi patirties, leidžiančių mūsų mokiniams bendradarbiauti su dalykų specialistais, kurti atributus ir perspektyvas, kurie juos aprūpins gyvybe ir darbe, kurie skatina jų vystymąsi kaip nepriklausomi besimokantys visą gyvenimą.

Klasės laikas skiriasi ryte ir po pietų, taip pat paskaitos, praktinės patirties ir savarankiško tyrimo derinys, siekiant padidinti įsidarbinimo galimybes.

Studentai atlieka savo tyrimo projektą visoje programoje, visiškai pasiryždami vykdyti projektus, baigusius dėstomus modulius.

Vertinimas

Vertinimas yra žodinių pristatymų ir rašytinių užduočių derinys. Tyrimo projektas yra parengtas kaip disertacija.

Įranga

Studentai bus mokomi ir tobulinami eksperimentinės medicinos centre, kuris yra visiškai naujas specialiai sukurtas institutas (apie 7 400 m2) sveikatos mokslų universiteto centre. Šis pastatas yra Universiteto didžiulė investicija (apie 32 mln. Svarų) ir pasižymi moderniausiomis mokslinių tyrimų infrastruktūromis, kurias remia didžiausias pasaulyje mokslinius tyrimus vykdantis fakultetas, užtikrinant, kad visi mūsų antrosios pakopos studijų studentai susidurtų su aukščiausio lygio - kokybës mokymo patirtis. Be to, yra keturi pagrindiniai technologijos vienetai, įskaitant naujausius biologinius vaizdus, ​​naujausius genomikos įrenginius, masių spektrometriją ir naujausius gyvūnų tvarkymo ir ligų modelius.

Įėjimo reikalavimai

Absolventas

Paprastai minimalus 2,1 pagyrimo laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija, priimtina Universitetui biologinių mokslų srityje. Lygiaverčių profesinių kvalifikacijų (MBBS, BDS ar BVSc) įrodymai ar patirtis bus svarstomi individualiai.

Medicinos ir stomatologijos kandidatų sąveika

 1. QUB
  Tarpdisciplininiai medicinos ir odontologijos studentai QUB bus laikomi, jei jie sėkmingai pabaigė trečiuosius kurso kursus per pirmąjį bandymą ir pasiekė bent aukštesnį antrosios klasės pagyrimo laipsnį. Tarptinkliniai kandidatai taip pat turėtų įsitikinti, kad jie turi leidimą bendrauti iš medicininio švietimo direktoriaus arba odontologijos.
 2. Išorinis
  Išorinis medicinos ar stomatologijos studentas, norintis atlikti interkaliaciją, turi būti sėkmingai atlikęs visus įvertinimus per pirmąjį bandymą tais metais, kuriais jie kreipiasi. Išoriniai tarptinkliniai kandidatai taip pat turėtų įsitikinti, kad turi savo medicinos universiteto medicinos / stomatologijos bakalauro vadovo ar jam lygiaverčio leidimo leidimą.
 3. Tarptautinis
  1. Kandidatai, kurie šiuo metu studijuoja užsienio medicinos (pvz., MBBS ar MbChB) ar stomatologijos laipsnį universitetui priimtinoje įstaigoje, gali kreiptis.
  2. Kandidatai turi būti išlaikę visus įvertinimus per pirmąjį bandymą tais metais, kuriais jie kandidatuoja, paprastai trečiaisiais metais baigę 5 metų programą arba 4-aisiais metais baigę 6 metų programą.
  3. Norint patvirtinti suderinamumą, gali būti reikalaujama, kad kandidatai pateiktų išsamią medicinos ar stomatologijos mokymo programą.

Tarptautiniai studentai

Norėdami gauti informacijos apie tarptautinius kvalifikacijos atitikmenis, prašome patikrinti konkrečią informaciją apie savo šalį.

Anglų kalbos reikalavimai

Būtina įrodyti, kad IELTS * balas yra 6,5, ne mažesnis kaip 6,0 bet kuriame komponente, arba lygiavertė Universitetui priimtina kvalifikacija. * Paimta per pastaruosius 2 metus.

Tarptautiniai studentai, pageidaujantys kreiptis į Queen's University Belfast (ir kuriems anglų kalba nėra jų pirmoji kalba), turi sugebėti parodyti savo anglų kalbos žinias, kad galėtų visiškai išnaudoti jų studijas ar tyrimus. Ne Europos ekonominės erdvės valstybės piliečiai taip pat turi atitikti Jungtinės Karalystės vizų ir imigracijos (UKVI) imigracijos reikalavimus anglų kalba vizų tikslais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie anglų kalbos reikalavimus EEE ir ne EEE piliečiams, apsilankykite: www.qub.ac.uk/EnglishLanguageReqs.

Jei norėtumėte tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius prieš įstoję į šią studijų programą, INTO Queen's University Belfast siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos įgūdžius, norint įstoti į šį laipsnį.

Dėl COVID-19 pandemijos, nuo 2020 m. Birželio iki rugsėjo mėnesio mes siūlysime akademinius anglų kalbos ir ikiseansinius kursus internetu.

 • Akademinė anglų kalba: intensyvus anglų kalbos ir studijų įgūdžių kursas sėkmingam universitetinio studijų laipsniui
 • Išankstinė sesija English: trumpas intensyvus akademinis anglų kalbos kursas, skirtas studentams, pradedantiems Queen's University Belfast studijų programą ir kuriems reikia tobulinti anglų kalbą.

Mokestis už mokslą

Šiaurės Airija (NI) 6 140 svarų sterlingų
Anglija, Škotija arba Velsas (GB) £ 6 900
Kita (ne JK) ES 6 140 svarų sterlingų
Tarptautinis 20 800 svarų sterlingų

Visos nurodytos studijų kainos yra už 2020–21 mokslo metus. Mokestis už mokslą bus didinamas kasmet, didinant infliaciją, nebent būtų aiškiai nurodyta kitaip.

Papildomos kursų išlaidos

Visi studentai

Priklausomai nuo studijų programos, gali būti papildomų išlaidų, kurios nėra padengiamos už mokslą, į kurias studentai turės atsižvelgti planuodami studijas.

Studentai gali pasiskolinti knygų ir naudotis internetiniais mokymosi šaltiniais iš bet kurios Karalienės bibliotekos. Jei studentai nori įsigyti rekomenduojamus tekstus, o ne skolintis juos iš universiteto bibliotekos, teksto kainos gali svyruoti nuo 30 iki 100 svarų. Be to, studentai turėtų skirti nuo 30 iki 75 svarų sterlingų per metus kopijavimui, atminties kortelėms ir spausdinimo išlaidoms padengti.

Studentai, kurie stažuojasi arba studijuoja užsienyje, yra privaloma arba pasirenkama programos dalis, turėtų žinoti, kad turės padengti papildomas kelionės ir pragyvenimo išlaidas.

Jei programa apima svarbų projektą ar disertaciją, gali kilti išlaidų, susijusių su transportu, apgyvendinimu ir (arba) medžiagomis. Suma priklausys nuo pasirinkto projekto. Taip pat gali reikėti papildomų išlaidų spausdinimui ir įrišimui.

Studentai gali apsvarstyti galimybę įsigyti elektroninį prietaisą; išlaidos skirsis priklausomai nuo pasirinkto modelio specifikacijos.

Taip pat imami papildomi mokesčiai už diplomų įteikimo ceremonijas, egzaminų laikymą ir baudas bibliotekoje.

Eksperimentinės medicinos išlaidos

Studentai turi galimybę išsinuomoti spintelę, mokėdami 5 svarus už mokslą per metus.

Kaip finansuoti studijas?

Ekonomikos departamentas teiks studijų paskolą iki 5500 svarų sterlingų vienam NI / ES studentui podiplominėms studijoms.

Antrosios pakopos paskolų sistema JK siūlo vyriausybės remiamas studentų paskolas iki 10 609 svarų sterlingų, skirtų dėstomiems ir tiriamiesiems magistrantūros kursams visose srityse. Kriterijus, tinkamumą, grąžinimo ir paraiškos informaciją galima rasti JK vyriausybės tinklalapyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the wo ... Skaityti daugiau

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the world for graduate prospects (QS Graduate Employability Rankings 2020), and a member of the Russell Group of UK research-intensive universities, combining excellence in research and education with a student-centred ethos. Skaityti mažiau