MSc Dieta

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Dietologai labai prisideda prie žmonių sveikatos ir gerovės. Šio kurso metu sužinosite mitybos mokslo teoriją ir praktiką, kad galėtumėte registruotis sveikatos ir rūpybos specialistų taryboje kaip kvalifikuotas dietologas.

Jūs ištirti maisto sudėtis, maistinių medžiagų pobūdis ir jų metabolizmas organizme, mitybos poreikiai visą gyvenimą ir maisto poveikis sveikatai. Taip pat sužinosite, kaip dirbti kartu su paslaugų vartotojais, sergančiais ūminėmis ir lėtinėmis ligomis, ligoninėse ir pirminės sveikatos priežiūros įstaigose.

Jūs įgysite profesinės patirties, reikalingos veiksmingai praktikai, kritiniam vertinimui ir gebėjimui prisitaikyti, kai susidursite su besikeičiančia sveikatos ir socialinės rūpybos dinamika. Jūs taip pat būsite gerai pasirengę pareigoms ir lūkesčiams, susijusiems su sveikatos priežiūros specialistu, ir apsvarstykite etines ir teisines sritis, kylančias vykdant profesines rūpestingumo pareigas.

Kurso išmokos

Mūsų kursas atspindi besikeičiančią dietos praktiką ir naujo praktikuojančio gydytojo poreikius sveikatos ir socialinės globos srityje. Akademiniai darbuotojai yra pripažįstami nacionaliniu ir tarptautiniu mastu dėl savo dietiškos patirties, ir šis kursas išlaiko nacionalinę antrosios pakopos studijų programos aprašymą JK. Jūs galėsite susipažinti su profesinėmis kompetencijomis, pasinaudodamas įvairiomis NHS teikiamomis praktinėmis mokymosi galimybėmis. Daugelis mūsų absolventų eina į nuolatines pareigas, nes tai yra tiesioginis ryšys su darbdaviais praktikos metu. Taip pat studentai turi galimybę bendradarbiauti su dietistu, dirbančiais klinikinėje praktikoje mokslinių tyrimų projektuose. Mūsų kursas yra patvirtintas Sveikatos ir rūpybos profesijų tarybos, ir jūs galėsite užsiregistruoti ir dirbti dietologu JK, kai sėkmingai baigsite kursą.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti bent 2: 1 apdovanojimų laipsnį giminingo dalyko. Anksčiau priimtų kursų sąrašą galite rasti šioje nuorodoje. Jūsų laipsnyje turi būti sudarytas biochemijos ir žmogaus fiziologijos tyrimas iki 5 lygio, taip pat mokslinių tyrimų įgūdžiai ir metodika.

Prašome perskaityti mūsų UK / ES DUK ar tarptautinius pareiškėjų DUK informaciją apie šį kursą, konkrečiai apie įvažiavimo reikalavimus ir ką daryti, jei jų neatitinkate.

Paramą teikianti ataskaita yra atrankos proceso dalis ir ją vertina vietos NHS dietijos gydytojai. Jis neturėtų viršyti 1000 žodžių ir turėtų apimti:

  1. Įsipareigojimas dėl dietologijos ir DHS dirbantis dietologu.
  2. Supratimas apie dietologo įvairovę ir vaidmenis.
  3. Bendravimo įgūdžių ugdymas ir patirties įrodymas, kai bendravimo įgūdžiai buvo pritaikyti arba pritaikyti žmonėms iš įvairių sričių.
  4. Parodyti susidomėjimą ir gebėjimą dirbti su priežiūros įstaigoje esančiais žmonėmis ir atpažinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses darbe šioje aplinkoje.
  5. Pagrindiniai maisto ruošimo ir maisto ruošimo įgūdžiai, maisto produktų įvairovės ir malonumo poveikis daugiakultūrėje visuomenėje.
  6. Įrodymai, kaip įveikti kliūtis ar iššūkius jūsų asmeniniame ar profesiniame gyvenime.

Studentai bus įdarbinti remiantis tuo, kad jų vertybės suderinamos su NHS konstitucijos nuostatomis, taip pat turinčios reikiamų įgūdžių ir gebėjimų pagal Vertindžių įdarbinimą (Sveikatos ugdymas Anglijoje, Vertėmis pagrįstos įdarbinimo sistemos, 2014 m. Spalio mėn.) Ir jei bus pasirinkta, reikės dalyvauti pokalbyje.

Pokalbis yra mūsų pasirengimo pasiūlymų atrankos dienos dalis pareiškėjams, kurie atitinka mūsų atvykimo reikalavimus ir remia pareiškimo balų skaičių. Tai bus diskusija, pagrįsta pagrindinėmis NHS konstitucijos vertybėmis. Tarptautiniai studentai pradės pokalbį per "Skype".

Visos paraiškos turėtų būti paremtos dviem nuorodomis; prie šablono galima rasti šabloną, nuorodos turėtų būti kartu su motyvaciniu laišku arba tiesiogiai iš teisėjo. Pareiškėjo atsakomybė yra prašyti nuorodų iš jų teisėjų.

SVEIKATA IR PATIKRINTI BAUDŽIAMOSIOS ISTORIJOS KONTROLĖS

Prieš priimant kursą, visi pareiškėjai turės patenkinamą sveikatos būklę ir sustiprinti baudžiamosios istorijos patikrinimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie DBS patikrinimus, spustelėkite čia.

JK DBS šiuo metu negali atlikti užsienyje atliktų patikrinimų dėl nuosprendžių registro. Todėl tarptautiniai pareiškėjai, asmenys be britų pilietybės ir Didžiosios Britanijos piliečiai, turintys didelę užsienyje gyvenamą gyvenamąją vietą, prieš įstojant į kursą reikalauja nuosprendžių registro ar gero elgesio pažymėjimo iš savo namų / užjūrio šalies. UK DBS patikrinimas bus reikalaujamas po registracijos.

Anglų kalbos reikalavimas: IELTS 7.0 be įgūdžių, žemesnių nei 6.5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Kursas yra labai profesionalus, o mūsų antrosios pakopos studijų studentai yra labai sėkmingi įdarbinant Dietologus NHS. Praktinis mokymas pristatomas bendradarbiaujant su vietos NHS Trusts, leidžiančiu jums susikurti ryšius su vietiniais darbdaviais.

  • Klinikinis dietologas
  • Visuomenės sveikatos dietiķis
  • Tyrimo dietologas
  • Dietologas, dirbantis maisto pramonėje

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES

Kurso mokestis studentams per metus yra 13200 svarų sterlingų. Jūsų sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti, atsižvelgiant į infliacijos poveikį.

Tarptautinis

Kurso mokestis studentams yra 14500 svarų sterlingų. Mokėjimo suma yra fiksuota šiame lygyje kiekvieniems jūsų kurso metams.

Įranga

Mitybos laboratorijos

Mūsų mitybos laboratorijos leis jums sukurti praktinius mitybos įgūdžius.

Klinikinių įgūdžių liukso (suite) virtuvė

Pasinaudokite mūsų gerai įrengta bendruomenės gyvenamąja erdve, leidžiančia iš anksto praktiškai pritaikyti savo įgūdžius ir žinias.

Maisto inspekcijos laboratorija

Mūsų higieninė laboratorija gali būti naudojama rengiant praktinius egzaminų tikrinimo įgūdžius.

Biblioteka

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Socialinio ugdymo erdvės

Mūsų socialinio mokymosi erdvėje dažniausiai yra kompiuteriai, stalinė erdvė ir sėdimų vietų zona, leidžianti mokytis ir bendrauti laisvalaikio atmosferoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau