MSc Burns, plastiko ir rekonstrukcinės chirurgijos srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Šios programos tikslas - suteikti pagrindines rekonstrukcinės chirurgijos žinias ir supratimą. Programa padeda sveikatos priežiūros specialistams ir mokslininkams aprūpinti mokslinių tyrimų įgūdžiais ir vertimais žinias, reikalingas klinikiniams taikomiesiems tyrimams šioje srityje.

Patekimo reikalavimai

Būtina turėti medicinos laipsnį (MBBS) arba minimalų antrosios klasės Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnį atitinkamame dalyke arba užsienio lygmens kvalifikaciją lygiaverčio standarto. Be to, užsienio studentams reikalingas standartinis anglų kalbos mokėjimo lygis.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei jūsų išsilavinimas nebuvo atliktas anglų kalba, tikimasi įrodyti pakankamą anglų kalbos mokėjimo lygį.

Anglų kalbos lygis šioje programoje yra standartinis

Apie šį laipsnį

Programa skirta suteikti jums tvirtą supratimą apie mokslinius ir klinikinius tyrimus. Tai suteiks reikiamus perduodamus mokslinių tyrimų įgūdžius (pvz., Laboratoriją, kritinę analizę ir sintetinę) ir leis mokslininkams įvertinti pacientų, kuriems reikalinga ši specialybė, klinikinius poreikius ir reikalavimus. Pagrindinė ugdymo programa apima nudegimus, karinę, rankinę ir rekonstrukcinę plastikinę chirurgiją, suteikia unikalią informaciją apie neįvykdytus rekonstrukcinių pacientų poreikius, taip pat klinikinių ir mokslinių tyrimų duomenų analizės metodų tyrimo metodikas. Priklausomai nuo jūsų pasirenkamų papildomų modulių, jūs galite sekti moksliškai pagrįstą maršrutą, apimantį tarpdisciplininius dalykus, tokius kaip nanotechnologijos ir regeneracinė medicina, biomedžiagos ir kamieninių ląstelių panaudojimas arba klinikinių įgūdžių moduliai, tokie kaip pažangūs mikrokirurgai, robotų įgūdžiai ir įrodymais pagrįstos sistemingos apžvalgos.

Studentai imasi modulių, kurių vertė 180 kreditų magistrantūros.

Programa susideda iš trijų pagrindinių modulių (45 kreditai), trys neprivalomi moduliai (45 kreditai) ir mokslinių tyrimų projektas (90 kreditų).

PG sertifikatas (60 kreditų) siūloma tik lankstus / modulinis režimas, ne ilgiau kaip dvejus metus. Programa susideda iš dviejų pagrindinių modulių (30 kreditų) ir dviejų neprivalomų modulių (30 kreditų).

Privalomi moduliai

 • Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija degina
 • Karo traumos ir žaizdų gijimas
 • Mokslinių tyrimų metodologija

Neprivalomi moduliai

Pasirinkite tris iš šių parinkčių:

 • Išplėstiniai chirurginiai įgūdžiai: mikrochirurgija
 • Išplėstiniai chirurginiai įgūdžiai: robotų technika
 • Kamieninės ląstelės
 • Taikomoji audinių inžinerija
 • Biomedžiagos
 • Sisteminių atsiliepimų apie intervencijas atlikimas (1 dalis)
 • Sisteminių atsiliepimų apie intervencijas atlikimas (2 dalis) *
 • Įrodymų taikymas klinikinėje praktikoje
 • Įvadas į įrodymais pagrįstą sveikatos priežiūrą
 • Atrankiniai kontroliuojami tyrimai: dizainas
 • Transplantacijos mokslas

* Reikalingas pasirengimas 1 dalies tvirtinimui.

Disertacija / ataskaita

Išsamus (13-15k žodžių disertacijos) tyrimo projektas yra neatskiriama programos dalis, suteikianti jums galimybę ištirti pažangiausius projektus ir taip atverti galimybes tolesniems moksliniams tyrimams bei publikacijoms.

Mokymas ir mokymasis

Programa pristatoma paskaitų, vadovėlių, praktinių seminarų, praktinių užsiėmimų ir grupinių diskusijų deriniu. Vertinimas atliekamas atliekant raštišką egzaminą, kursinį darbą, pristatymą, disertaciją ir "viva voce".

Karjera

Kuriant karjerą operacijoje tampa labai konkurencinga, o šios programos studentai gauna naujausias žinias ir patirtį šioje plečiant. Pabaigus studijas, absolventai mano, kad jie gali geriau susipažinti su praktine veikla, nes jie turi didelę patirtį naujoms technologijoms, tokioms kaip nanotechnologijos, regeneracinė medicina ir speciali plastikinė chirurgija. Ši magistrantūra taip pat suteikia jums puikią bazę tolesniems moksliniams tyrimams MD arba doktorantūros lygmenyje arba karjeros, kaip gydytojo ar sveikatos priežiūros specialisto šioje chirurginės specialybės.

Įsidarbinimo galimybės

Ši magistrantūra skirta teorinėms žinioms, kartu su praktiniais chirurginiais mokymais ir taikomiesiems tyrimams. Galite įsigyti techninius ir laboratorinius įgūdžius. Tinklų kūrimas taip pat yra vienas iš pagrindinių šios programos aspektų. Konsultantai iš tiek civilių, tiek kariuomenės plastinių chirurgų praleidžia paskaitas, suteikiantys jums galimybę bendrauti vienoje vietoje ir daugybe tinklų galimybių.

Kodėl studijuoti šį laipsnį UCL?

Tai vienintelė magistrantūros programa nudegimų, plastiko ir rekonstrukcinės chirurgijos šiuo metu prieinama ir sprendžia nacionalinius poreikius.

Klinikiniai darbuotojai, kurie įsipareigoja mokytis, yra žinomi konsultantai, įsikūrę "Royal Free Hospital" ir kituose specializuotuose centruose.

Chirurgijos skyrius

Programos

Mokiniams rekomenduojama kuo anksčiau taikyti dėl vietos varžybų. Tiems, kurie kreipiasi dėl stipendijų finansavimo (ypač užsienyje esantiems pareiškėjams), reikėtų atsižvelgti į paraiškų pateikimo terminus.

Paraiškos mokestis

Šiai programai taikomas 75 svarų sterlingų paraiškų apdorojimo mokestis už internetines programas ir 100 svarų sterlingų už popieriaus taikymą. Daugiau informacijos apie paraiškos mokestį galite rasti adresu www.ucl.ac.uk/prospective-students/graduate/taught/application.

Kas gali kreiptis?

Ši programa skirta stacionariems plastiniams chirurgams, gydytojams, mokslininkams, norintiems specializuotis plastiko ir rekonstrukcinės chirurgijos srityje, bei sveikatos priežiūros specialistams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Division of Surgery and Interventional Science is a collaborative and cross-disciplinary environment where clinicians, engineers, allied health professionals and researchers are constantly strivin ... Skaityti daugiau

The Division of Surgery and Interventional Science is a collaborative and cross-disciplinary environment where clinicians, engineers, allied health professionals and researchers are constantly striving for innovative approaches to treatment. Developing highly effective methods which go beyond the boundaries of conventional wisdom and treat each patient as an individual. Skaityti mažiau