MSc Bioinformatika ir skaičiavimo genomika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pastarąjį dešimtmetį pasiekta milžiniška molekulinės ir biomedicinos technologijos pažanga, dėl kurios atsirado „omikų“ revoliucija.

Bioinformatika apima matematikos, statistikos ir skaičiavimo pritaikymą biologiniams ir klinikiniams scenarijams. Tai apima algoritmų ir programinės įrangos taikymą bei plėtrą, kad būtų galima suprasti ir interpretuoti „didelius duomenis“, kurie skatina medicininius tyrimus, atradimus ir praktiką.

Kas dalyvauja?

Peržiūrėsite klinikinius ir omikos duomenis, kad surastumėte sudėtingus modelius, susijusius su paciento reakcija į gydymą ir prognozę. Sužinosite rezultatus, kurie bus pritaikyti realiame pasaulyje per komercinius ar klinikinius tyrimus, skirtus kovoti su ligomis. Pasinaudosite savo vizija, kad surastumėte unikalius klinikinių ir biologinių problemų sprendimus, ir iki laipsnio pabaigos būsite pasirengę dirbti daugiadalykėje komandoje kartu su bioinformatikais, biologais (qub.ac.uk/ccrcb), Eksperimento centru. Medicina (qub.ac.uk/cem) ir Visuomenės sveikatos centras (qub.ac.uk/cph). Tai papildo pramoninių ir klinikinių bendradarbių kviestinės paskaitos.

Pabrėžia

„Dideli duomenys“ gali padėti išsiaiškinti įvairių ligų, tokių kaip vėžys, priežastį ir vystymąsi. Tai taip pat siūlo naujų vaistų ir gydymo būdų, skirtų ligų ir ligų prevencijai ir gydymui, plėtrą.

Pasaulinės galimybės

Partnerystė su Nacionaliniu vėžio institutu (NCI) ir Medicinos, odontologijos ir biomedicinos mokslų mokykla suteikia galimybę studijuoti JAV. Ši 4 metų doktorantūros mokymo programa (DTP) suteikia studentams galimybę vykdyti antrosios pakopos studijų programą pirmaisiais metais QUB, po to - doktorantūros laipsnį NCI 2–4 metais.

Tarptautiniu mastu žinomi ekspertai

Būsite įtraukti į mūsų vėžio tyrimų ir ląstelių biologijos centrą, kuris bendradarbiauja su partneriais visame pasaulyje kuriant vėžio gydymo būdus ir novatorišką pacientų priežiūros pažangą. Centras turi tarptautinę reputaciją dėl sėkmingo moderniausių tyrimų platinimo ir taikymo, žinių perdavimo ir tyrimų idėjų bei inovacijų komercializavimo.

Mūsų kursas buvo skirtas suteikti naujos kartos bioinformatikos absolventams įgūdžių ir žinių, kad būtų galima spręsti svarbiausius medicinos tyrimų uždavinius: kaip „didelių duomenų“ analizę paversti individualizuotu pacientų gydymu.

Darraghas McArtas, vertimų bioinformatikos dėstytojas

DNA Genotyping and Sequencing. A bioinformatician analyzes DNA integration data from human papillomavirus (HPV) at the Cancer Genomics Research Laboratory, part of the National Cancer Institute's Division of Cancer Epidemiology and Genetics (DCEG). Storing, analyzing, integrating, and visualizing large amounts of biological data and related information, as well as providing access to it, is the focus of bioinformatics.

Kurso struktūra

Studentai gali stoti visą dieną (vienerius metus). Yra įvadinis ląstelių biologijos ir kompiuterinės analizės modulis per pirmąsias dvi savaites. Po to semestrą eina trys (20 CAT) modulių ir 2 semestras - keturi moduliai (2 x 20 CAT ir 2 x 10 CAT).

Magistrantūra suteikiama studentams, sėkmingai išlaikiusiems visus dėstomus modulius (120 CATS) ir disertaciją (60 CATS).

Įdomus ir sudėtingas dalykų rinkinys, šis magistro laipsnis suteiks studentams skaičiavimo ar gyvosios gamtos mokslų foną, perkelti į įdomią naują atradimo, technologijų ir programų sritį.

Mes teikiame platų mokymosi bazę ir siūlome mokymus atviro kodo programavimo kalbomis, dažniausiai naudojamose akademinėje bendruomenėje ir pramonėje.

Pradėsite nuo įvadinio trumpojo kurso (dvi savaitės pirmojo semestro pradžioje) ląstelių biologijos, po kurio vyks privalomi moduliai:

 • Genų ekspresijos analizė
 • Genomika ir žmogaus liga
 • Mokslinis programavimas ir statistiniai skaičiavimai
 • Sveikatos ir biomedicinos informatika ir ekspozicija (10 modulio CATS)
 • Sistemų medicina: nuo molekulių iki populiacijų (10 modulio CATS)
 • Taikoma genomika
 • Biostatistinė informatika (internete)
 • Tyrimo projektas: disertacija

Aplinka

Jus mokys aktyvūs tyrėjai, įskaitant biologus, klinikų gydytojus ir bioinformatikus. Mes taip pat turime savo indėlių iš pramonės partnerių.

Tyrimo projektų metu galbūt turėsite galimybę dirbti kartu su doktorantais atvirojo plano aplinkose universiteto miestelyje, tačiau kursai yra lankstūs. Šio kurso studentams yra prieinamas aukštos kokybės kompiuterių rinkinys.

Karjeros galimybės

Spartus „omikos“ duomenų medicinoje ir gyvybės moksluose sukūrimas reiškė, kad asmenys, turintys analitinę patirtį šioje srityje, yra labai geidžiami. Neseniai absolventai pradėjo dirbti pramonės įmonėse, tokiose kaip „Almac Diagnostics“, „Biokinetic Europe“ ir „Fios Genomics“, o kai kurios tęsė doktorantūros tyrimus.

Užimtumas po kurso

Daugelis mūsų studentų tęsia tolesnę doktorantūros studiją Bioinformatikoje Queen'e ir už jos ribų. Kiti toliau dirba įvairiuose vaidmenyse tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje Šiaurės Airijoje ir tarptautiniu mastu. Toliau pateikiami kai kurie darbai, kurių jie ėmėsi:

 • „Belfast Health and Social Care Trust“ Bioinformatika
 • Dotmatikos mokslininkas
 • „Darktrace“ tinklo ir saugumo inžinierius
 • „Almac“ grupės jaunesnysis bioinformatikos mokslininkas
 • Bioinformatika „Fios Genomics Ltd“
 • Biomedicinos mokslininkas ir jaunesnysis bioinformatikas, BioKinetic Europe

Profesinės galimybės

Karalienės magistrantams suteikiamos išskirtinės pranašumos. Unikalios iniciatyvos, tokios kaip "Degree Plus" ir "Researcher Plus", padeda stiprinti mūsų įsitraukimą į įsidarbinimo galimybes, o novatoriškos lyderystės ir vykdomosios programos, taip pat integracija su verslo ekspertais padeda savo studentams įgyti pagrindinių vadovavimo pozicijų tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Mokymasis ir mokymasis

Mes teikiame daugybę mokymosi patirties, kurios leidžia mūsų studentams bendradarbiauti su dalykų ekspertais, plėtoti atributus ir perspektyvas, suteikiančias jiems galimybę gyventi ir dirbti pažangioje visuomenėje, naudojant naujoviškas technologijas.

Rytiniuose ir popietiniuose užsiėmimuose derinami mokymosi šiame kurse galimybių pavyzdžiai: paskaitos, praktinės patirties mokymosi technologijos ir savarankiškos studijos, siekiant pagerinti įsidarbinimo galimybes.

Vertinimas

Su kursu susiję įvertinimai pateikiami toliau:

 • Modulių įvertinimas bus grindžiamas 100% kursinių darbų / klasės bandymų / disertacijos.
 • PG diplomą gali gauti studentai, kurie išlaikė visus dėstomus modulius, tačiau disertacijoje nepasiekė mažiausiai 50 procentų balo.
 • Studentai, išlaikę 60 CATS modulių, gali gauti PG pažymėjimą.

Įėjimo reikalavimai

Absolventas

A 2.1 laipsnio suteiktas laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija, priimtina universitetui gamtos mokslų, matematikos, informatikos ar atitinkamų medicinos ar gyvybės mokslų dalykų (pvz., Genetikos, molekulinės biologijos, biomedicinos mokslų, fizikos ar statistikos) srityse. Taip pat atsižvelgiama į medicininį (MB) ar dantų laipsnį (BDS).

Medicinos ir stomatologijos kandidatų sąveika

 1. QUB
  Tarpdisciplininiai medicinos ir odontologijos studentai QUB bus laikomi, jei jie sėkmingai pabaigė trečiuosius kurso kursus per pirmąjį bandymą ir pasiekė bent aukštesnį antrosios klasės pagyrimo laipsnį. Tarptinkliniai kandidatai taip pat turėtų įsitikinti, kad jie turi leidimą bendrauti iš medicininio švietimo direktoriaus arba odontologijos.
 2. Išorinis
  Išorinis medicinos ar stomatologijos studentas, norintis atlikti interkaliaciją, turi būti sėkmingai atlikęs visus įvertinimus per pirmąjį bandymą tais metais, kuriais jie kreipiasi. Išoriniai tarptinkliniai kandidatai taip pat turėtų įsitikinti, kad turi savo medicinos universiteto medicinos / stomatologijos bakalauro vadovo ar jam lygiaverčio leidimo leidimą.
 3. Tarptautinis
  1. Kandidatai, kurie šiuo metu studijuoja užsienio medicinos (pvz., MBBS ar MbChB) ar stomatologijos laipsnį universitetui priimtinoje įstaigoje, gali kreiptis.
  2. Kandidatai turi būti išlaikę visus įvertinimus per pirmąjį bandymą tais metais, kuriais jie kandidatuoja, paprastai trečiaisiais metais baigę 5 metų programą arba 4-aisiais metais baigę 6 metų programą.
  3. Norint patvirtinti suderinamumą, gali būti reikalaujama, kad kandidatai pateiktų išsamią medicinos ar stomatologijos mokymo programą.

Tarptautiniai studentai

Norėdami gauti informacijos apie tarptautinius kvalifikacijos atitikmenis, prašome patikrinti konkrečią informaciją apie savo šalį.

Anglų kalbos reikalavimai

Būtina įrodyti, kad IELTS * balas yra 6,5, ne mažesnis kaip 6,0 bet kuriame komponente, arba lygiavertė Universitetui priimtina kvalifikacija. * Paimta per pastaruosius 2 metus.

Tarptautiniai studentai, pageidaujantys kreiptis į Queen's University Belfast (ir kuriems anglų kalba nėra jų pirmoji kalba), turi sugebėti parodyti savo anglų kalbos žinias, kad galėtų visiškai išnaudoti jų studijas ar tyrimus. Ne Europos ekonominės erdvės valstybės piliečiai taip pat turi atitikti Jungtinės Karalystės vizų ir imigracijos (UKVI) imigracijos reikalavimus anglų kalba vizų tikslais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie anglų kalbos reikalavimus EEE ir ne EEE piliečiams, apsilankykite: www.qub.ac.uk/EnglishLanguageReqs.

Jei norėtumėte tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius prieš įstoję į šią studijų programą, INTO Queen's University Belfast siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos įgūdžius, norint įstoti į šį laipsnį.

Dėl COVID-19 pandemijos, nuo 2020 m. Birželio iki rugsėjo mėnesio mes siūlysime akademinius anglų kalbos ir ikiseansinius kursus internetu.

 • Akademinė anglų kalba: intensyvus anglų kalbos ir studijų įgūdžių kursas sėkmingam universitetinio studijų laipsniui
 • Išankstinė sesija English: trumpas intensyvus akademinis anglų kalbos kursas, skirtas studentams, pradedantiems Queen's University Belfast studijų programą ir kuriems reikia tobulinti anglų kalbą.

Mokestis už mokslą

Šiaurės Airija (NI) 6 140 svarų sterlingų
Anglija, Škotija arba Velsas (GB) £ 6 900
Kita (ne JK) ES 6 140 svarų sterlingų
Tarptautinis 16 900 svarų sterlingų

Visos nurodytos studijų kainos yra už 2020–21 mokslo metus. Mokestis už mokslą bus didinamas kasmet, didinant infliaciją, nebent būtų aiškiai nurodyta kitaip.

Magistrantūros paraiškų teikimo sąlygos

 • Dėl didelės paklausos yra nustatytas paraiškų pateikimo terminas.
 • Norėdami užsitikrinti savo vietą trasoje, turėsite sumokėti 400 svarų sterlingų užstatą.
 • Ši pasiūlymo sąlyga papildo visus akademinius ar anglų kalbos reikalavimus.

Papildomos kursų išlaidos

Visi studentai

Priklausomai nuo studijų programos, gali būti papildomų išlaidų, kurios nėra padengiamos už mokslą, į kurias studentai turės atsižvelgti planuodami studijas.

Studentai gali pasiskolinti knygų ir naudotis internetiniais mokymosi šaltiniais iš bet kurios Karalienės bibliotekos. Jei studentai nori įsigyti rekomenduojamus tekstus, o ne skolintis juos iš universiteto bibliotekos, teksto kainos gali svyruoti nuo 30 iki 100 svarų. Be to, studentai turėtų skirti nuo 30 iki 75 svarų sterlingų per metus kopijavimui, atminties kortelėms ir spausdinimo išlaidoms padengti.

Studentai, kurie stažuojasi arba studijuoja užsienyje, yra privaloma arba pasirenkama programos dalis, turėtų žinoti, kad turės padengti papildomas kelionės ir pragyvenimo išlaidas.

Jei programa apima svarbų projektą ar disertaciją, gali kilti išlaidų, susijusių su transportu, apgyvendinimu ir (arba) medžiagomis. Suma priklausys nuo pasirinkto projekto. Taip pat gali reikėti papildomų išlaidų spausdinimui ir įrišimui.

Studentai gali apsvarstyti galimybę įsigyti elektroninį prietaisą; išlaidos skirsis priklausomai nuo pasirinkto modelio specifikacijos.

Taip pat imami papildomi mokesčiai už diplomų įteikimo ceremonijas, egzaminų laikymą ir baudas bibliotekoje.

Bioinformatikos ir skaičiavimo genomikos išlaidos

Studentai gali išsinuomoti spintelę, kainuojančią 5 svarus sterlingų vienam studentui per metus. Studentai turės prieigą prie savo kompiuterinių įrenginių, nes dalis šios programos bus pristatoma internetu.

Kaip finansuoti studijas?

Ekonomikos departamentas teiks studijų paskolą iki 5500 svarų sterlingų vienam NI / ES studentui podiplominėms studijoms.

Antrosios pakopos paskolų sistema JK siūlo vyriausybės remiamas studentų paskolas iki 10 609 svarų sterlingų, skirtų dėstomiems ir tiriamiesiems magistrantūros kursams visose srityse. Kriterijus, tinkamumą, grąžinimo ir paraiškos informaciją galima rasti JK vyriausybės tinklalapyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the wo ... Skaityti daugiau

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the world for graduate prospects (QS Graduate Employability Rankings 2020), and a member of the Russell Group of UK research-intensive universities, combining excellence in research and education with a student-centred ethos. Skaityti mažiau