MSHS sveikatos priežiūros kokybės srityje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Džordžo Vašingtono universiteto (GW) medicinos ir sveikatos mokslų mokykla siūlo dvi sveikatos studijų kokybės studijų programas: sveikatos mokslų magistras (MSHS) ir magistrantūros pažymėjimą.

Abi internetinės programos rengia studentus vadovauti sveikatos priežiūros kokybės ir pacientų saugos iniciatyvų projektavimui, kūrimui, įgyvendinimui ir vertinimui. Studentai įgis įgūdžių ir žinių, reikalingų sėkmei kokybės ir pacientų saugos lyderystėje, valdymo ir tyrimų srityse sveikatos priežiūros organizacijose ar politikos agentūrose.

Programos akcentai

  • Pasaulinė perspektyva: įgyti daugialypių įgūdžių, reikalingų šiandieninėse vietinėse rinkose ir užsienyje.
  • Išsamios tinklų kūrimo galimybės: per internetinius ryšius su mūsų ekspertų fakultetais, studentai gali naudotis didžiuliais sveikatos priežiūros ir kokybės ištekliais iš politikos politikos Vašingtone, DC
  • Praktikos fakultetas: mokykitės iš pramonės praktikų ir vykdomųjų pareigūnų iš visos sveikatos priežiūros srities.
  • Griežta mokymo programa: sutelkti dėmesį į kokybės ir pacientų saugos gerinimo iniciatyvų įgyvendinimą; palengvinti organizacinius pokyčius link kokybės orientuotos kultūros; paversti nacionalinius kokybės lūkesčius į kasdienes operacijas; procesų ir priemonių, skirtų matuoti, analizuoti ir interpretuoti kokybės gerinimo duomenis, vertinimas; naudotis informacinių technologijų sistemomis, užtikrinančiomis kokybės užtikrinimą.
  • Kompetencijos mokymosi aplinka: užpildykite savo dvejų metų išsilavinimą, mokydamiesi naujausių mokymo metodų ir technologijų, skirtų ugdyti stipendijas, kokybės gerinimą, pacientų saugos vadovavimą ir organizacinius pokyčius.

GW internetinis magistro laipsnis sveikatos mokslų (MSHS) sveikatos priežiūros kokybės programoje susideda iš 36 kredito valandų ir gali būti baigtas per dvejus metus. Magistrantūros studijų programa susideda iš 18 kreditų valandų ir gali būti baigta per dvejus metus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... Skaityti daugiau

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. Skaityti mažiau