MSHS klinikiniuose ir transliavimo tyrimuose

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Džordžo Vašingtono universiteto (GW) internetinės MSHS klinikinėje ir transliavimo tyrimuose mokoma įvairiose disciplinose ir nagrinėjama biomedicinos mokslų, klinikinio administravimo, bendruomenės sveikatos ir sveikatos politikos. 36 kredito valandomis jūs sužinosite, kaip plėtoti geriausią praktiką, kad naujausi medicinos mokslo rezultatai būtų pateikti pacientams, kuriems jų labiausiai reikia.

Klinikinės ir vertimo tyrimų programos MSHS studentai baigs 36 kreditų valandas ir išmoks:

  • Sukurti plačią pagrindą ir supratimą apie klinikinių ir transliacinių tyrimų žmogaus sveikatos srityje filosofijas ir praktiką.
  • Vadovauti ir bendradarbiauti su kitais mokslo darbuotojais, gydytojais, tyrėjais, dirbančiais mokslinių tyrimų grupėse.
  • Parengti sveikatos priežiūros tobulinimo iniciatyvų strategijas.
  • Įvertinti klinikinių tyrimų procesus ir standartus žmonių apsaugai.
  • Bendradarbiaujant su kitų disciplinų specialistais, parengti vertimo pasiūlymus.

Internetinė MSHS klinikinėje ir transliavimo tyrimuose yra ideali vieta studentams, norintiems kurti savo bendradarbiavimo komandas ir vadovavimo savybes bei įgyti patirties dirbant nuotoliniu būdu su komandomis, imituojant faktinę vertimo veiklą pasaulinėje aplinkoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... Skaityti daugiau

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. Skaityti mažiau