MSHS integruotojoje medicinoje - mityba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Supraskite gilesnį dietos vaidmens, atsižvelgiant į tarpdisciplininę sveikatą, pasirinkimą kartu su mitybos koncentracijos galimybe George'o Vašingtono universiteto MSHS integruotos medicinos (INTM).

Išmoksite pasiūlyti tinkamas dietos rekomendacijas ir suteiksite savo pacientams galimybę užkirsti kelią ar valdyti su mityba susijusias ir lėtines ligas. Absolventas yra pasirengęs suteikti integruotas mitybos konsultacijas ir padėti bet kokio amžiaus pacientams pagerinti jų gyvenimo kokybę.

Įvaldykite paciento pirmosios sveikatos priežiūros principus ir dirbkite su pasaulinės klasės fakultetais, kurie turi dešimtmečių patirtį, kurių dauguma šiuo metu praktikuoja integracinę mediciną. Absolventas jau per dvejus metus su daugybe galimybių ir mentorių.

Pridėjus 1 000 užklasinių užimtumo valandų prižiūrimą patirtį, absolventai turi teisę sėsti į atestuoto mitybos specialisto (CNS) egzaminą.

George'o Vašingtono universitetas taip pat siūlo 21 kreditų INTM absolvento pažymėjimą. Tai suteikia galimybę patvirtinti kvalifikaciją, kurią galite grąžinti į darbą vos per 1,5 metų.

Akreditacija

Akredituota Amerikos gydytojų specialybių tarybos (ABPS) ir Amerikos integraliosios medicinos tarybos (ABOIM).

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2019

Apie mokyklą

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... Skaityti daugiau

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. Skaityti mažiau