MSC klinikinėje mityboje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įgykite būtinų mitybos specialistų įgūdžių, kurie padėtų pagerinti žmonių sveikatą ir savijautą dėl netinkamos mitybos, nutukimo, medžiagų apykaitos reakcijos į sužalojimus ir lėtinės ligos.

Tai buvo pirmoji JK įsteigta klinikinės mitybos magistrantė, kuri įgijo tarptautinę reputaciją, pritraukdama studentus iš viso pasaulio. Jūs atsižvelgsite į paciento kelionę nuo gimimo iki ekstremaliojo amžiaus, atsižvelgiant į metabolinę reakciją į sužalojimą ar lėtinę ligą. Kursas yra skirtas visiems mitybos rėmimo grupių nariams ir taip pat tinka studentams, norintiems tęsti klinikinius mitybos tyrimus.

Sukūrus tvirtą pagrindą fiziologijoje ir biochemijoje, šis kursas apims mitybos valdymą esant tokioms klinikinėms sąlygoms kaip virškinimo trakto problemos, ilgalaikis neįgalumas ir intensyvi priežiūra. Tai taip pat apima vaikų, suaugusių, vyresnių suaugusių ir kritiškai sergančių pacientų mitybos palaikymą.

Šis kursas puikiai tinka mitybos palaikymo komandoms ar norintiems siekti karjeros ar daktaro laipsnio klinikinės mitybos srityje. Kursas suteiks svarbią informaciją apie šiuolaikinius klinikinės mitybos pokyčius įvairiems sveikatos priežiūros specialistams.

Jūs turėsite prieigą prie mūsų moderniausių įrenginių ir puikių laboratorijų, įskaitant maisto laboratoriją su sensorinių analizių skonių kabinomis, ir specialias fiziologijos, mikrobiologijos ir skaičiavimo laboratorijas.

Atminkite, kad ši programa nereiškia JK kvalifikacijos kaip registruotos dietologės kvalifikacijos. Tai yra akredituotas kursas kartu su Mitybos Asociacija ir suteikia jums galimybę tapti registruotu dietologu, kai baigiate dvejus metus mitybos srityje.

Turinys

Mes siūlome įvairius modulius, kad galėtumėte kaupti savo žinias ir suteikti jums galimybę sutelkti dėmesį į jus dominančias temas. Naujausi šių temų pavyzdžiai: makroelementų ir mikroelementų metabolizmas sveikatos ir ligos, maistinių medžiagų virškinimo ir pasisavinimo bei virškinimo trakto ligos, mitybos palaikymas vaikų, suaugusių, vyresnio amžiaus suaugusių ir kritiškai sergančių pacientų atvejais, ligos poveikis mitybos būklei.

Tyrimų sritys, kurios taip pat įtrauktos į programą, yra mitybos strategijos moterims, turinčioms policistinių kiaušidžių sindromą; smegenų ir žarnų sąveikos vaidmuo nutukimo, valgymo sutrikimų ir dirgliosios žarnos sindromo metu; žarnyno nervų sistemos vaidmuo žinomose žarnyno ligose; vitamino E būklė sveikatos ir ligų srityje; mikrobiotos vaidmuo maiste ir mitybos sistemose; bioaktyvus maistas sveikai žarnyno, smegenų ir kraujagyslių sistemai; insulino sekrecijos ir gliukozės metabolizmo sveikatos ir diabeto reguliavimas.

Moduliai

Privalomas rinkinys magistrantams

  • Kūno kompozicija praktinė
  • Sveikatos tyrimų metodai
  • Klinikinis mityba ir visuomenės sveikata
  • Mitybos palaikymas
  • Mitybos principai
  • Disertacija

Neprivalomi moduliai

  • Komunikacija
  • Sveikatos psichofiziologija
  • Nutukimas ir metabolizmas

Atminkite, kad šis modulis gali būti paimtas tik gavus specialų programos vadovo leidimą ir jo nereikia imti registruojantis:

  • Apžvalga

Privalomi ir būtini moduliai

Privalomi ir (arba) būtini moduliai gali keistis, kai peržiūrėsime ir atnaujinsime programas. Aukščiau pateiktas šiais mokslo metais siūlomų modulių sąrašas.

Neprivalomi moduliai

Pasirenkami moduliai, kai jie siūlomi kaip programos dalis, kiekvienais metais gali skirtis ir būti perspektyvūs.

Karjeros galimybės

Dietologas (valstybinis sektorius, privatus komercinis ar nepriklausomas), visuomenės sveikatos mitybos specialistas, akademinės bendruomenės tyrimų / mokymo, komerciniai tyrimai, NHS (įvairūs vaidmenys) ir vietos bei centrinė valdžia (vaidmenys politikoje ir sveikatos stiprinimas). Be to, daugelis studentų jau yra sveikatos specialistai ir studijuoja kursą kaip savo karjeros plėtros ir specializacijos dalį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the wor ... Skaityti daugiau

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the world and change it for the better. Skaityti mažiau