MSC veterinarinės epidemiologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistrantūros Veterinarinė epidemiologija

Su greito judėjimo žmonių visame pasaulyje šių dienų, liga gali judėti daug greičiau prieš ir yra sunkiau kontroliuoti nei bet kada. Tokiame pasaulyje, didėja poreikis veterinarijos epidemiologai, kurie stovi ant priekinės linijos ligų priežiūros.

&nbsp

JK pirmauja šio mokymo. Siekiant, kad patenkinti kvalifikuotų specialistų poreikį, RVC sukurta su unikalų kursą, derinant su Londono mokyklos higienos ir atogrąžų medicinos straipsnio LSHTM) epidemiologinius principus ir užkrečiamųjų ligų epidemiologijos, privalumai, ir į RVC savo patirties aspektų, susijusių su gyvūnų sveikata ir gamyba.

&nbsp

Dalyviai mokosi iš veterinarijos epidemiologai ir politikos formuotojai, darbo JK vyriausybės širdyje.Mokiniai susipažįsta su išmokti iš vertingų gyvūnų sveikatos ir veterinarijos.. Laboratories agentūros straipsnio AHVLA) darbuotojų iš pirmų rankų patirtį.

&nbsp

Dėl veterinarinės epidemiologijos daugiadisciplininės mes priimame veterinarijos mokslo ir veterinarijos absolventams, taip pat su biologijos, matematikos ar statistikos laipsnių.

&nbsp

Mums malonu pranešti, kad mes turime net iki keturių BBSRC stipendijos suteikimo studentams, kurie vykdo kursą 2012/13. Tokios stipendijos mokėti ir už mokslą ir neapmokestinamą stipendiją.

&nbsp

Kad turėtų teisę kreiptis dėl stipendijos, turite atitikti kriterijus JK / ES atlygį statusą ir be to buvo trejus metus gyvena Jungtinėje Karalystėje. Prašome patikrinti, kad jūs turite teisę, prieš pateikdama stipendijų programą.

&nbsp

Jūs turite pateikti savo paraišką su jūsų paraiška stipendijai kurso BBSRC stipendijų paraiškos formoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2012

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to bec ... Skaityti daugiau

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to become practising veterinarians, animal scientists, veterinary nurses and leaders in industry and government. Skaityti mažiau