MSC veterinarijos mokymą

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistro veterinarijos mokymą

Veterinarijos švietimo magistrantūros yra unikali nauja programa, specialiai sukurta RVC, viena iš pirmaujančių veterinarijos mokyklų Didžiojoje Britanijoje. Panaudojant didelę patirtį ir patirtį, kad pedagogų GYVŲ. Centro www.live.ac.uk straipsnio centras, specialiai sukurtas siekiant skatinti švietimo kokybę), kursas plėtoti asmenų profesinę veterinarijos ir punktas, veterinarijos pedagogams. Tai galima padaryti per nuotolinio mokymosi ar akis į akį.

&nbsp

&nbsp

Kas yra programa, kuria siekiama?


Veterinarijos švietimo magistrantūros skirtas pedagogams bei veterinarijos ir para-veterinarijos specialistų, dirbančių švietimo ir darbo vieta mokymo. Programą bus vystoma asmenims kaip atspindinti praktikų ir padės jiems pasiūlyti tobulesnius mokymosi patirtį, niekam kitam, jie dėstyti ar mokyti.

&nbsp

&nbsp

Programos turinys


Veterninary Švietimo magistrantūros sudaro 3 lygių, - Magistrantas sertifikatas, antrosios pakopos studijų diplomas ir magistrantūros tyrimų projektas. Kiekvienas lygis turi skirtingą įrašo reikalavimą ir siūloma kaip nuotolinio mokymosi ar akis į akį. Prašome nurodyti savo pasirinkimą paraiškos formoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2012

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to bec ... Skaityti daugiau

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to become practising veterinarians, animal scientists, veterinary nurses and leaders in industry and government. Skaityti mažiau