MSC Medicinos parazitologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistrantūros Medicinos parazitologijos siekiama suteikti pagrindinę mokymo teorinius ir praktinius aspektus, medicinos parazitologijos, apimantis pirmuonių ir metazoan parazitus žmonėms ir vektorius, kuris perduoda juos, ir aprūpinti studentus su specializuotų įgūdžių, kad jie galėtų tęsti karjerą mokslinių tyrimų srityje, kontrolės ar mokymas susijęs su medicinos parazitologijos. Specializuotos studijų moduliai parenkami iš įvairių temų sąrašą.

Absolventai įvesti pasaulines sveikatos srityse, pradedant nuo diagnostikos iki taikomųjų fundamentiniams tyrimams ir veiklos kontrolę į aukštąsias studijas ir akademinių / si susijusių pozicijų diapazoną.

Patrick Buxton atminimo medaliu ir premija už geriausią studento metų. Įkurta giminaičius Patrick Alfred Buxton, profesorė entomologija, kuris mirė 1955 metais.

Tikslai


Iki šio kurso pabaigoje studentai turėtų gebėti įrodyti, kad: išsamių žinių ir supratimą apie biologijos, gyvosios gamtos ciklus, patogenezė, ir diagnozė parazitinės infekcijos žmonėms ir jų svarba žmonių sveikatai ir kontrolę; Detali žinios ir supratimas apie biologijos ir strategijų kontrolę vektorių ir tarpiniai šeimininkai žmogaus parazitų; atlieka praktines laboratorijos identifikavimo parazitų etapuose tiek nemokamų ir audiniuose ir diagnozuoti infekcijos; specializuotų įgūdžių: Išplėstinė diagnostikos, molekulinė, imunologinis, genetinės, chemoterapinio, ekologiniai ir / ar kontrolės dalyko aspektų; gebėjimas sukurti laboratoriją ar lauko pagrįstas mokslinių tyrimų projektą, ir taikyti atitinkamas mokslinių tyrimų įgūdžius; parengti rašytinę ataskaitą, įskaitant kritinės literatūros apžvalga atitinkamų mokslo leidiniuose, ir parodyti kompetenciją bendraujant mokslines išvadas.

Gyvenimo

Terminas 1


Yra pradinė dviejų savaičių orientacija laikotarpis, kuris apima įvadas į studijuoja mokyklos, sesijos apie pagrindinių kompiuterių ir mokymosi įgūdžių ir įvadas į pagrindines grupes patogenų. Tai po dešimties savaičių Core mokymo modulį: parazitologijos ir entomologija. Sesijų pagrindinio skaičiavimo, molekulinės biologijos ir statistiką paleisti visoje visiems studentams laikotarpiu.

Taisyklės 2 ir 3


Mokiniai iš šešių modulių, po vieną iš kiekvienos tvarkaraštis lizdą iš viso. Tipiškas pasirinkimas modulių pateikiamas toliau; ne visi moduliai bus galima per vienerius metus. Kai kurie moduliai gali būti priimami tik po konsultacijos su Modulio direktorius.

C1: molekulinė biologija ir rekombinantinės DNR metodus; Vektorius ėminių ėmimo, identifikavimo ir apkaltinimas; Išplėstinė Imunologijos.

C2: Išplėstinė diagnostikos parazitologijos; Vektorius biologija ir vektoriniu Parazitų Sąveika; Statistiniai metodai epidemiologija.

D1: Molekulinė ląstelės biologijos ir infekcija; Projektavimas ligų kontrolės programų besivystančiose šalyse; Gydymo liga in Time & Space.

D2: genetikos Patogenai & Vektoriai; Molekulinė biologija Infekcinių ligų; Epidemiologija ir užkrečiamųjų ligų kontrolės.

E1: Imunologijos Parazitinės infekcijos; Metodai vektorinis valdymas; AIDS; Genetinis epidemiologija.

E2: kontrolė ir epidemiologija maliarija; Antimikrobiniu Chemoterapija; Atogrąžų aplinkos sveikatos.

Gyvenamasis laukas Kelionės


Yra privaloma vieną savaitę laukas Žinoma, tarp terminas 2 ir 3 nuo ligos sukėlėjus pernešančių ir parazitų mėginių ėmimo ir nustatymo būdus.

Projekto ataskaita


Studentai užbaigti mokslinių tyrimų projektą. Tai gali būti grindžiamas kritinę apžvalgą patvirtinto tema, analizės dėl rezultatų surinkimo arba laboratorinio tyrimo. Studentai įmonė projektus užsienyje, reikės papildomų lėšų, iki 1500 £ padengti išlaidas, susijusias.

Studentų, kurie įsipareigoja projektus dauguma užsienyje gauti finansinę paramą skrydžių mokyklos įsteigtų šiam tikslui patikos fondus.

Kurso trukmė


Dieninis vienerius metus arba dalimis tyrimo per dvejus metus. Studentai atsižvelgiant kursą dalimis tyrimo per dvejus metus lankyti visą darbo dieną dalis 1 metai, o tada imtis savo kursą likusius 2 metais. Split gali atsirasti bet kuriuo metu tarp Kalėdų pertrauka ir formaliojo mokymo pabaigoje gegužės pagal išankstinį susitarimą su Modulio direktorius. 1 Knyga gali būti imtasi metų pabaigoje 1 arba 2 metų pabaigoje. 2 Popieriaus turi būti imtasi 2 metai pabaigos. Suinteresuoti kandidatai turėtų nurodyti savo pasirinkimą paraiškos formoje.

Įėjimas Reikalavimai


Bet antros klasės pagyrimu laipsnis pripažintame universitete mokslo arba susijusia tema ar medicinoje laipsnį. Pareiškėjai kartu su atitinkamų techninių kvalifikaciją ir darbo patirtį, arba lygiavertę kvalifikaciją, taip pat pritarė.

* Mokestis už mokslą: mokesčiai statusas yra laikomas prašymu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau