MSC Medicinos mikrobiologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistrantūros Medicinos mikrobiologija programa siekiama suteikti visapusišką teorinių žinių apie medicinos mikrobiologijos, įskaitant mikroorganizmų, ligų priežastingumo, diagnozė ir / ar gydymo patogenų reikšmingesniems plitimo visuomenės sveikatai ir pažangios praktinio mokymo ši nevienoda srityje. Didėjantis sergamumas mikrobų infekcijos visame pasaulyje yra sunkina spartų vaistams atsparių variantų ir oportunistinių infekcijų kitus organizmus.

Studentai, norintys būti apdovanotas magistro laipsnį Medicinos mikrobiologijos gali imtis bet kurių kursų parodyta žemiau. Atsakydama į aukšto lygio studentų susidomėjimą virusinių infekcijų, LSHTM nusprendė pasiūlyti studentams, kurie orientuoti į virusus jų kursų pasirinkimų būtų suteiktas magistro laipsnį Medicinos mikrobiologija (virusologijos) galimybę. Šis pasirinkimas priklausys nuo tyrimas vieneto atrankos individualų studentą požiūriu 2 ir 3.

Absolventų šią kurso pereiti į pasaulines sveikatos karjeros, susijusių su medicinos mikrobiologijos mokslinių tyrimų ar gydymo įstaigų ir farmacijos pramonėje.

BO Drasar premija kasmet išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis medicinine mikrobiologija studentas. Ši premija pavadinta profesoriaus Bohumil Drasar, iš MSC Medicinos mikrobiologija žinoma steigėjas.

Tsiquaye premija bus skiriama kasmet už geriausią virusologijos pagrįstas projekto.

Tikslas


Iki kurso pabaigoje studentai turėtų gebėti: įrodyti pažangios žinių ir supratimą apie virusus, bakterijas, parazitus ir grybelius bei pagrindinius kriterijus pobūdžio naudojamą klasifikaciją / taksonomija šių mikroorganizmų; paaiškinti perdavimo režimus ir augimo ciklus patogeninių mikroorganizmų; paaiškinti perdavimo režimus ir augimo ciklus patogeninių mikroorganizmų; parodyti žinias ir supratimą apie mikrobų patogenezės mechanizmų ir infekcijų rezultatus; atskirti ir kritiškai įvertinti klasikinės ir šiuolaikinės požiūrius į gydomaisiais preparatais ir vakcinų, skirtų žmogaus mikrobų ligų prevencijos plėtra; parodyti žinias laboratorinės diagnostikos mikrobų ligų ir praktinių įgūdžių; atlikti pažangių įgūdžių ir laboratoriniai metodai, įskaitant izoliuotų mikrobų patogenų valymo, studijų mikrobų augimo ciklų ir analizuoja jų baltymų ir nukleino rūgščių tolesniems programų spektrą ir parodyti mokslinių tyrimų įgūdžių.

Gyvenimo

Terminas 1


Terminas 1 prasideda pradinio vienos savaitės orientacijos laikotarpį visiems studentams. Per šį laiką mokiniai supažindinami su LSHTM ir darbuotojų, atsižvelgiant į laiko įsikurti Londone ir patenkinti kitų studentų apie savo kursą. Yra įvadas į studijuoja LSHTM, sesijos apie pagrindinių kompiuterių ir mokymosi įgūdžių ir įvadas į pagrindines grupes patogenų. Terminas 1 modulis magistrantūros Medicinos mikrobiologijos susideda iš penkių savaičių Core Bakteriologijos mokymo, po skaitymo savaitę, ir tada penkias savaites pagrindinių virusologijos mokymą. Yra atskiras vertinimas kiekvieno pagrindinio modulio, kuris tiek imtis praktinę tyrimo ir daug pasirinkimo atitinkamam bandymui formą pabaigoje. Sesijų pagrindinio skaičiavimo, molekulinės biologijos ir statistiką paleisti visoje visiems studentams laikotarpiu.

Taisyklės 2 ir 3


Mokiniai iš šešių modulių, po vieną iš kiekvienos tvarkaraštis lizdą (C1 E2) iš viso. Tipiškas pasirinkimas modulių pateikiamas toliau; ne visi moduliai bus galima per vienerius metus. Kai kurie moduliai gali būti priimami tik po konsultacijos su Modulio direktorius.

- Terminuoti 2 pasirinkimai

C1: molekulinė biologija ir rekombinantinės DNR metodus; Pagrindinis parazitologijos.

C2: Klinikinė ir visuomenės sveikatos bakteriologija 1 (susijęs); Molekulinė virusologijos.

D1: Išplėstinė Praktinio mokymo Genų klonavimas; Klinikinis virusologijos; Molekulinė ląstelės biologijos ir infekcija.

D2: Klinikinė ir visuomenės sveikatos bakteriologija 2 (susijęs); Genetikos Patogenai & Vektoriai; MBID: Tyrimai pažangos ir Programos.

- Terminuoti 3 pasirinkimai

E1: AIDS; Mikologija; Mokymas tyrimų metodai 1 (susijęs).

E2: antimikrobiniu Chemoterapija; Valdymo lytinių takų infekcijos / lytiniu keliu plintančių ligų; Mokymas tyrimų metodai 2 (susijęs).

Projekto ataskaita


Studentai užbaigti laboratoriniai originalus mokslinių tyrimų projektą, dėl tam atitinkamą organizmą aspektu. Projektai gali vykti mokyklos arba bendradarbiauja mokslininkai kitose kolegijose ar institutų Jungtinėje Karalystėje. Į studijuoja magistrantūros Medicinos mikrobiologija (virusologijos) studentai privalo imtis virusologijos pagrįstas mokslinių tyrimų projektą.

Studentų, kurie įsipareigoja projektus dauguma užsienyje gauti finansinę paramą skrydžių mokyklos įsteigtų šiam tikslui patikos fondus.

Kurso akreditacijos


Royal College of patologų priima kursą kaip daliai profesinę patirtį tiek medicinos ir ne medicinos kandidatų, kurie kreipiasi dėl narystės. Žinoma, ypatingas dėmesys skiriamas praktinių aspektų dalykų, labiausiai susijusius su dabartinės klinikinės laboratorinės praktikos ir mokslinių tyrimų.

Programos trukmė


Dieninis vienerius metus arba dalimis tyrimo per dvejus metus. Studentai atsižvelgiant kursą dalimis tyrimo per dvejus metus lankyti visą darbo dieną dalis 1 metai, o tada imtis savo kursą likusius 2 metais. Split gali atsirasti bet kuriuo metu tarp Kalėdų pertrauka ir formaliojo mokymo pabaigoje gegužės pagal išankstinį susitarimą su Modulio direktorius. 1 Knyga gali būti imtasi metų pabaigoje 1 arba 2 metų pabaigoje. 2 Popieriaus turi būti imtasi 2 metai pabaigos. Suinteresuoti kandidatai turėtų nurodyti savo pasirinkimą paraiškos formoje.

Įėjimas Reikalavimai


Bet antros klasės pagyrimu laipsnis pripažintame universitete mokslo arba susijusia tema ar medicinoje laipsnį. Pareiškėjai kartu su atitinkamų techninių kvalifikaciją ir darbo patirtį, arba lygiavertę kvalifikaciją, taip pat yra laikomi priėmimo į kursą.

* Mokestis už mokslą: mokesčiai statusas yra laikomas prašymu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau