MSC laukinių gyvūnų sveikatos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistro Laukinių gyvūnų sveikatos

Tai pasaulinės klasės specialistas Masters kurso (su išėjimo taškų pažymėjimas ir diplomas) parengė daugiau kaip 190 absolventų, nuo pat jo įkūrimo 1994 m. Ji suteikia kvalifikuoti veterinarijos su žinių apie laukinių gyvūnų valdymo ir ligos epidemiologijos, gydymo ir kontrolės gylyje.

&nbsp

Per pastaruosius 30 metų, dėl sveikatos, gerovės ir išsaugojimo, laisvėje gyvenančių laukinių gyvūnų buvo vykdoma vis dažniau. Specialistė veterinarinė ekspertizė reikalinga siekiant įvertinti ir kontroliuoti laukinių gyvūnų ligas.

&nbsp

Atsiranda infekcinės ligos, taip pat pripažįstamos kaip rimtam pavojui, tiek laukinių gyvūnų ir naminių gyvūnų ir žmonių populiacijose, kurios sąveikauja su šių rūšių.Be to, daug laukinių gyvūnų rūšių nelaisvėje laikomų zoologijos soduose ir laboratorijose, kurios lėmė padidėjusios paklausos specializuotų įgūdžių ir žinių.

&nbsp

Šio kurso dalyviai baigė su analitinių įgūdžių, supratimo, pasitikėjimo ir kalbos įtaką mąstymo ir politikos formavimo organizacijose.

&nbsp

Bendri Stipendija yra bendra iniciatyva Sandraugos stipendijų komisijos finansavimą iš DFID), Karališkasis veterinarijos Kolegijos, kaip britų pagalbos programos besivystančių šalių.

&nbsp

2012/13, yra du apdovanojimai prieinama pareiškėjams magistrantūros Wild Animal Health / Biologija magistro Užkrečiamųjų ligų kontrolės, gyvūnų ir magistro Veterinarijos Epidrmiology. Finansavimas apima visas išlaidas apdovanojimų turėtojo 's studijų Didžiojoje Britanijoje (mokesčiai), įskaitant lėktuvų.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2012

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to bec ... Skaityti daugiau

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to become practising veterinarians, animal scientists, veterinary nurses and leaders in industry and government. Skaityti mažiau