MS klinikiniuose tyrimuose

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Klinikinių tyrimų magistrantūros programa siūlo vienerių metų 30 kreditų MS laipsnį. Programa sujungia unikalią klasėje įgytą patirtį mokantis klinikinių tyrimų atlikimo pagrindų ir projekto, įskaitant praktinį mokymą ir patirtį, bei profesinio stebėjimo potencialą klinikinių tyrimų organizacijose. Kandidatai privalo turėti bent bakalauro ar bakalauro laipsnį ar jam prilygintą kvalifikaciją. Dalyvauti neakivaizdiniu būdu per dvejus metus gali tie, kurie turi kvalifikaciją.

Kodėl klinikiniai tyrimai?

Klinikiniai tyrimai yra sveikatos priežiūros mokslo dalis, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas vaistų, diagnostikos ir gydymo būdų saugumui ir efektyvumui žmonių populiacijoje. Norint išspręsti sudėtingas medicinos ir odontologijos problemas, su kuriomis susiduria JAV ir tarptautinė bendruomenė, labai svarbu, kad būtų parengta klinikinių tyrimų darbo jėga, užtikrinanti, kad tyrimai atitiktų aukščiausius mokslo, etinius ir norminius standartus. Yra pripažintas kvalifikuotų klinikinių tyrėjų poreikis: 2019 m. Spalio 31 d. Visame pasaulyje buvo atlikta daugiau nei 320 000 klinikinių tyrimų, maždaug 49% tyrimų atlikta ne JAV. (Nacionalinis sveikatos klinikinių tyrimų institutas, http://clinicaltrials.gov).

Klinikinių tyrimų magistras

Klinikinių tyrimų VN programa yra skirta kompetentingiems klinikiniams tyrėjams pateikti unikalią švietimo patirtį, kurią sudaro klinikinių tyrimų metodologija, epidemiologija ir biostatistika, etiniai ir norminiai principai bei įrodymais pagrįsta sveikatos priežiūra. Studentai, įtraukti į programą, yra kilę iš įvairių profesinių sluoksnių iš viso pasaulio, įskaitant užsienio ir JAV apmokytus gydytojus ir stomatologus, farmacijos ir biotechnologijų pramonės specialistus, akademikus ir doktorantus, kurie planuoja atlikti klinikinius tyrimus. Klinikinių tyrimų magistrantūros studijų programos absolventai įgijo akademinių ir pramonės sričių pozicijas kaip klinikinių tyrimų koordinatoriai ir teritorijų valdytojai bei tyrimų mokslininkai ir vyriausybės institucijose arba yra įgiję profesinius medicinos, odontologijos ir visuomenės sveikatos laipsnius.

Mokymo planas

Klinikinių tyrimų VN yra intensyvi, vienerių metų, 30 kreditų MS studijų programa, kurią galima priimti ne visą darbo dieną, reikalaujant dvejų metų studijų. Programą sudaro 24 kreditai auditorijoje ir 6 kreditai prižiūrimų tyrimų patirties klinikinėje ar akademinėje aplinkoje. Studentai, susidomėję neakivaizdinių kursų seka, turėtų kreiptis į programos administratorių.

Rudens semestras - 13 kreditų valandų
 • I klinikinių tyrimų pagrindai (3)
 • Duomenų valdymas (2)
 • Epidemiologija (3)
 • Federaliniai reglamentai / agentūros (2)
 • I klinikinių tyrimų praktika (3)
Pavasario semestras - 14 kreditų valandų
 • * Įrodymais pagrįsta sveikatos priežiūra (3)
 • II klinikiniai tyrimai (3)
 • Biostatistika (3)
 • Bioetika ir IRB (2)
 • Mokslinis rašymas (3)
 • II klinikinių tyrimų praktika (3)

* Šis kursas siūlomas kaip intensyvus sausio mėn

Programos fakultetas

MS programa yra siūloma Epidemiologijos ir sveikatos stiprinimo departamente ir apima žinomus dėstytojus, sudarytus tiek iš akademinės bendruomenės, tiek iš pramonės atstovų. Mūsų fakultetas yra klinikinių tyrimų ekspertas ir susideda iš gydytojų, odontologų, epidemiologų ir biostatistikų, kurie suteikia žinių plačią patirtį klasėje.

Mokymasis

Studijų ir kiti mokesčiai už klinikinių tyrimų magistrantūros programą vykdomi pagal tą patį grafiką, kurį nustatė magistrantūros programa NYU menų koledže.

Informacija tarptautiniams studentams

Klinikinių tyrimų magistrantūros studijų programa yra įvairi. Kiekvienais metais mūsų klases sudaro studentai iš viso pasaulio. Visi tarptautiniai studentai raginami kuo anksčiau kreiptis į numatomų lankomumo metų (lapkričio – gegužės 15 d.) Priėmimo ciklą.

Priimdami į programą, visi tarptautiniai studentai privalo pateikti savo AFCOE (vizos prašymą) ne vėliau kaip iki tų metų gegužės 15 dienos, kurią jie nori dalyvauti programoje. AFCOE paraiškos, gautos po šios datos, bus tvarkomos programos nuožiūra arba kitais mokslo metais.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Department of Epidemiology & Health Promotion is guided by "consequential" epidemiology, an approach that aims to deliver on the promise of science to sustainably improve oral health equity lo ... Skaityti daugiau

The Department of Epidemiology & Health Promotion is guided by "consequential" epidemiology, an approach that aims to deliver on the promise of science to sustainably improve oral health equity locally and globally. Faculty and researchers in the Department are engaged in solving the biggest oral public health problems, using the tools of epidemiology, statistics, dissemination, and implementation, economics, system improvement, and ethics. Skaityti mažiau