MS kalbos kalbos patologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MS kalbos ir kalbos patologijos programa yra nacionaliniu lygiu vertinta, akredituota programa, turinti ilgametę kompetencijos istoriją. Siekdami kalbos ir kalbos patologijos laipsnio, studentai turi galimybę dirbti su mokslo darbuotojais moderniausiose laboratorijose ir mokytis iš sertifikuotų kalbos kalbos patologų, kurių patirtis apima visas kalbos ir kalbos sritis visą gyvenimą. Be to, universiteto vieta suteikia studentams galimybę įgyti klinikinės patirties diagnozuojant ir gydant įvairias klinikines populiacijas. MS programa suteikia tiek esmines žinias, tiek praktinę patirtį kruopščiai atrinktų akademinių studijų, klinikinės praktikos ir mokslinių tyrimų kursų seka. Studentai yra pasirengę profesinei karjerai diagnozuoti ir valdyti kalbos ir kalbos sutrikimus turintiems asmenims.

Kalbos ir kalbos patologijos studentai dalyvauja plataus diagnozavimo ir gydymo patirties diapazone, tiesiogiai prižiūrint klinikinį fakultetą. Gavę ne mažiau kaip 75 valandas universiteto klinikinėje praktikoje Departamento "Gebbie kalbos ir kalbos" klausos klinikos (mažiausiai 50 valandų studentams, kurie atneš 25 valandas nuo savo bakalauro studijų programos), studentams skiriamos dvi ne klinikinės patirties . Šios išorinės praktikos studentams suteikia patirties dirbant šioje srityje, prižiūrint sertifikuotam kalbos kalbos patologui. Paskirties vietos yra valstybinės mokyklos, ikimokyklinės programos, ligoninės, reabilitacijos centrai, slaugos namai, privačios klinikos ir specialiosios švietimo programos.

Magistro programos baigimas suteikia studentams akademinę ir praktiką, skirtą Kalifornijos kalbos ir kalbos asociacijos Kalifornijos klinikos kompetencijos sertifikate (KMK) ir Niujorko valstijos licencijoms kalbos kalbos patologijoje. Absolventai taip pat gali atitikti Niujorko valstijos mokytojų kvalifikacijos kaip kalbos ir kalbos neįgaliųjų mokytojų reikalavimus.

Akreditacija

Kalbos ir kalbos patologijos mokslo magistro akreditavo Taryba Amerikos kalbos ir kalbos asociacijos akademinės akreditacijos tarybai, 2200 tyrimų klube, Nr. 310, Rockville, MD 20850, 800-498-2071 arba 301-296- 5700.

Priėmimas

Priėmimas įvyksta kartą per metus, kai patenka į rudenį. Kandidatai privalo pateikti bendrą paraišką iki sausio 1 d.

Pareiškėjai privalo pateikti GRE balus, bakalauro studijas ir tris rekomendacinius laiškus. Nors minimalus GPA yra 3,0, rekomenduojama, kad ji būtų 3,4 ar didesnė. Aptariami minimalūs GRE balai: Verbal = 145, Quantitative = 146, Writing = 3.5. Be to, tarptautiniai studentai turi surinkti ne mažiau kaip 105 egzaminus TOEFL.

Laipsnio reikalavimai

Tipiška magistro studijų programa, skirta studentams, turintiems bendravimo sutrikimų, yra nuo 46 iki 53 kreditų ir reikalauja mažiausiai keturių semestrų ir vienos vasaros. Studentams, turintiems bakalauro studijas, išskyrus bendravimo sutrikimus, reikia papildomų kursinių darbų. Per paskutinį semestrą visi studentai privalo išlaikyti išsamų egzaminą arba baigti magistro baigiamąjį darbą. Kad atitiktų ASHA standartus, visi studentai turės imtis arba parodyti, kad jie ėmėsi kursinių matematikos, mokslo, socialinių mokslų, pagrindinių žmogaus komunikacijos procesų ir kalbos / kalbos sutrikimų. Jei studentas nepriėmė nė vieno iš šių kursų kaip bakalauro laipsnį ir turi jį priskirti kaip studijų programos dalį, jis gali papildyti studento programos trukmę.

Studentas privalo baigti kursą, kurio minimalus 3,0 GPA. Studentai, kurių akademinis GPA yra mažesnis nei 2,6 pirmojo semestro pabaigoje laipsnių programoje, arba akademinės ar klinikinės GPA, kurios pirmųjų mokslo metų pabaigoje yra mažesnės nei 3,0, gali būti paprašyta palikti programą.

Finansinė parama

Visi kandidatai yra laikomi departamentų absolventų stipendijas ir asistentų priėmimo procese.

Įranga

CSD akademinis skyrius ir "Gebbie Speech-Language-Hearing" klinika yra įsikūrę 621 Skytop Road South Campus mieste.

Pervesti kreditą

Studentai gali pateikti prašymą perkelti 12 studijų kreditų iš kito universiteto į Mokslo magistro programą.

Neakivaizdinė studija

Neakivaizdinių studijų magistro programos nėra.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Syracuse University is a private research university of extraordinary academics, distinctive offerings, and an undeniable spirit. With a gorgeous campus in the heart of New York State, a global footpr ... Skaityti daugiau

Syracuse University is a private research university of extraordinary academics, distinctive offerings, and an undeniable spirit. With a gorgeous campus in the heart of New York State, a global footprint, and nearly 150 years of history, our university is made for those who want a quintessential college experience. Proudly selective, we take a chance on people who dream big. This is where you come to cheer, to grow, to become the person you want to be. Skaityti mažiau
Sirakūzai , Sirakūzai + 1 Daugiau Mažiau