MS pratybų ir sporto mokslo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši mokslo laipsnį magistro programa yra skirta išmokyti studentus apie žmogaus judėjimo, pratimų fiziologiją, širdies reabilitacijos, sporto psichologija, ir biomechanikos. Ji yra skirta studentams, kurie nori dirbti šiose srityse, tobulinti savo žinias ne tik jų bakalauro išsilavinimą, galbūt pasiruošti studijuoti doktorantūros lygmeniu.

Dainos

  • Pratimai Mokslas ir reabilitacijos
  • Sportas Mokslas

Aukštąją reikalavimai

Pareiškėjai privalo pasiūlyti bent vieną bakalauro studijų kursą: žmogaus fiziologiją, žmogaus anatomiją, fizinę pratybų veiklą ir biomechaniką.

Kursas fizikos ir chemijos kursą, yra rekomenduotini.

Konkurencingos pareiškėjai paprastai turi bakalauro laipsnį Pratimai Mokslas ir kūno kultūra. Kitos laipsnių, taip pat gali suteikti tinkamą išsilavinimą (ty fizinė terapija, sporto mokymo ir tt).

Studentai taip pat turi įrodyti, kad moka į pagrindinių metodų Sunkiosios ir kūno kondicionierius. Tai gali būti padaryta baigus kursą tema, atitinkamas sertifikavimas pagal nacionalinius pripažintai organizacijai (pavyzdžiui, NSCA), arba įrodymą, ne mažiau kaip vienerius metus, praktinės patirties šioje srityje.

Pareiškėjai, kurie atitinka bendruosius reikalavimus aukštąją kolegijos gali būti priimami aukštąją sąlyginai.

Magistrantas gali atitikti tokius aukštąją sąlygas, užpildant atitinkamus kursus Bruklino koledžo bakalauro pasidalijimas.

Pareiškėjai turi turėti minimalų bakalauro pažymių vidurkis 3,00.

Minimalus vidutinis 3,00 magistrantūros kursus privalo išlaikyti aukštąją. Tarptautinė pareiškėjams, kuriems anglų kalba yra antroji kalba, privalo praeiti anglų kalbos testą, užsienio kalbą (TOEFL) su ant popieriaus testas ant kompiuterio testas dėl jomis internetu minimalus balas 550 arba 213 arba 79 testas, prieš svarstomiems dėl priėmimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Brooklyn College is an integral part of the civic, urban and artistic energy of New York and uses the entire city as a living classroom that broadens our students' understanding of the world around th ... Skaityti daugiau

Brooklyn College is an integral part of the civic, urban and artistic energy of New York and uses the entire city as a living classroom that broadens our students' understanding of the world around them. Skaityti mažiau