MRs molekulinių mokslų ir inžinerijos srityse

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vis daugiau paklausos turi specialistai, turintys įvairius molekulinės mokslo ir inžinerijos aspektus. Pramonėms ir tyrimų agentūroms reikia kvalifikuotų mokslininkų ir inžinierių, kurie veiksmingai ir sklandžiai dirbtų kartu, kad galėtų išspręsti jiems kylančius iššūkius.

Molekulinės mokslo ir inžinerijos institutas pradėjo unikalų tyrimų magistrantūros kursą, skirtą mokyti studentus atlikti tarpdalykinius bendradarbiavimo tyrimus šioje kylančioje ir jaudinančioje srityje.

Greita mūsų molekulinio mokslo supratimo pažanga dabar leidžia mums gaminti, išmatuoti ir modeliuoti medžiagas beprecedentiu tikslumu. Tai suteikia puikią galimybę kurti geresnes medžiagas ir molekulines sistemas, reaguojant į didžiulius iššūkius, su kuriais susiduria visuomenė.

Šis vienerių metų trukmės MRes kursas suteikia sistemingą molekulinės mokslo ir inžinerijos supratimą bei kritinį supratimą apie dabartinius iššūkius ir šios srities tyrimus.

MRes tikslas yra platus mokslo ir inžinerijos specialybių absolventų priėmimas, suteikiant pažangių integracijos įgūdžių, taip pat suprantant įvairius laipsnius, pradedant molekulinėmis sąveikomis ir baigiant visomis sistemomis.

Bendradarbiavimas yra įterptas į kursą per integruotus kursinius ir išplėstinius tyrimų projektus: jūs vykdote praktikos vietas, kad įgytumėte aukšto lygio tyrimų iššūkio ir jo konteksto perspektyvą.

Vėliau vykdomas trijų mėnesių „Imperial“ tyrimų projektas, kurį atidžiai prižiūri du akademikai iš skirtingų departamentų.

Struktūra

Rodomi moduliai yra skirti einamiesiems mokslo metams ir gali keistis priklausomai nuo jūsų įstojimo metų.

Atminkite, kad šio kurso programa šiuo metu yra peržiūrima kaip visos kolegijos proceso dalis, siekiant įdiegti standartizuotą modulinę struktūrą. Dėl to jūsų kurso turinys ir vertinimo struktūra gali pasikeisti jūsų stojimo metais. Todėl rekomenduojame prieš baigdami savo paraišką ir pateikę ją patikrinti šį kurso puslapį, nes mes sieksime atnaujinti šį puslapį, kai tik kolegija patvirtins visus pakeitimus.

Sužinokite daugiau apie ribotas aplinkybes, kuriomis mums gali prireikti atlikti pakeitimus mūsų kursuose ar susijusius su jais, pakeitimų tipą, kurį galime padaryti, ir kaip mes jums papasakosime apie mūsų atliktus pakeitimus.

Įvadiniai komponentai

Šie komponentai užtikrina platų integruotos programos įgūdžių rinkinį.

 • Molekulinės inžinerijos pagrindai
 • Molekulinių mokslų pagrindas

Pažangūs pagrindiniai moduliai

 • Matavimas - analizė ir apibūdinimas
 • Gamyba - polimerinių sistemų sintezė
 • Gamybos procesai
 • Molekulinių sistemų projektavimas
 • Multiskalė modeliavimas - supratimas, vizualizavimas ir numatymas

Tyrimų projektai

Tyrimų projektai sudaro „MRes“ programos esmę. Kiekvienas projektas susideda iš dviejų dalių: integruotos bendros pramoninės praktikos (3 mėnesiai) ir šio projekto tęsimas Imperial kolegijos tyrimų laboratorijose. Projektus kartu prižiūri du skirtingų disciplinų Imperijos akademikai ir pramonės partneris.

129010_photo-1532187863486-abf9dbad1b69.jpgLouisas Reedas / Unsplashas

Mokymas ir vertinimas

Mokymas

 • Grupiniai pratimai
 • Vadovaujami praktiniai užsiėmimai ir laboratoriniai darbai
 • Individualūs tyrimų projektai
 • Paskaitos
 • Internetinės grupės / diskusijos
 • Internetinė paskaitų medžiaga
 • Pristatymai
 • Tyrimo projektas (kuris gali būti kartu prižiūrimas kartu su pramonės partneriais)
 • Pamokos

Vertinimas

 • Dizaino suvestinė
 • Individualūs žodiniai pristatymai
 • Laboratoriniai vertinimai
 • Literatūros apžvalga ir projekto pasiūlymas
 • Gamybos projektas
 • Mini projektai
 • Plakatų pristatymas
 • Problemų lapai
 • Pažangos ataskaitos
 • Tyrimo straipsnis
 • Rašytiniai egzaminai

Kursų tvarkaraštis

Prisijungimo nurodymus gausite prieš kadencijos pradžią. Dalyvauti kursuose turėtumėte nuo pirmosios mokslo metų dienos (spalio pirmąjį pirmadienį).

Jūsų tvarkaraštis bus prieinamas internetu - prieš pradėdami kursus gausite nuorodą į tai. Pagrindinės mokymo valandos yra nuo 9 iki 6, nuo pirmadienio iki penktadienio.

Atkreipkite dėmesį, kad tai yra magistrantūros studijų programa, todėl kursų programa tęsiama per bakalauro atostogas. Tai yra 12 mėnesių kursas, vykstantis nuo spalio pradžios iki rugsėjo pabaigos.

Patekimo reikalavimai

Mes laukiame studentų iš viso pasaulio ir atsižvelgiame į visus kandidatus individualiai.

Minimalus akademinis reikalavimas

Mūsų minimalus reikalavimas yra 2,1 inžinerijos ar fizinių mokslų laipsnis.

Tarptautinė kvalifikacija

Mes taip pat priimame daugybę įvairių tarptautinių kvalifikacijų.

Aukščiau pateiktas akademinis reikalavimas yra pareiškėjams, turintiems ar dirbantiems siekiant JK kvalifikacijos.

Nurodymus rasite mūsų šalies indekse, tačiau atminkite, kad čia išvardyti standartai yra minimalūs stojant į Kolegiją, o ne konkrečiai į šį departamentą.

Jei turite klausimų apie priėmimą ir jūsų turimos ar šiuo metu studijuojamos kvalifikacijos reikalavimus, susisiekite su atitinkama priėmimo komanda.

Anglų kalbos reikalavimas (visi pareiškėjai)

Visi kandidatai, norėdami įstoti į kolegiją, privalo įrodyti minimalų anglų kalbos žinių lygį.

Norėdami įstoti į šį kursą, turite pasiekti standartinį koledžo reikalavimą, turėdami atitinkamą anglų kalbos kvalifikaciją. Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie būtiniausius pažymius šiam reikalavimui pasiekti, skaitykite anglų kalbos reikalavimus doktorantams.

Mokestis už mokslą ir finansavimas

Mokamas mokestis už mokslą priklauso nuo jūsų mokesčio statuso, kurį mes vertiname pagal JK vyriausybės įstatymus.

Mokestis už mokslą (namų ir ES studentams)

2020 metų įrašas

£ 14 000 per metus

Mokestis imamas atsižvelgiant į įstojimo į Kolegiją metus, o ne už studijų metus.

Jei nenurodyta kitaip, mokestis studentams, trunkantiems daugiau nei vienerius metus, kasmet padidės suma, susieta su infliacija, įskaitant neakivaizdinių studijų studentams, mokantiems modulines programas. Naudojama infliacijos priemonė bus mažmeninių kainų indekso (RPI) vertė kalendorinių metų, kuriais prasideda akademinė sesija, balandžio mėn., Pvz., RPI vertė 2020 m. Balandžio mėn. Bus taikoma mokesčiams už 2020–2021 mokslo metus.

Mokestis už mokslą (užjūrio ir salų studentai)

2020 metų įrašas

32 500 svarų sterlingų per metus

Mokestis imamas atsižvelgiant į įstojimo į Kolegiją metus, o ne už studijų metus.

Jei nenurodyta kitaip, mokestis studentams, trunkantiems daugiau nei vienerius metus, kasmet padidės suma, susieta su infliacija, įskaitant neakivaizdinių studijų studentams, mokantiems modulines programas. Naudojama infliacijos priemonė bus mažmeninių kainų indekso (RPI) vertė kalendorinių metų, kuriais prasideda akademinė sesija, balandžio mėn., Pvz., RPI vertė 2020 m. Balandžio mėn. Bus taikoma mokesčiams už 2020–2021 mokslo metus.

Karjera

Mūsų molekulinės mokslo ir inžinerijos magistrantūros studijos yra skirtos gausiam išskirtinių mokslo ir inžinerijos sričių absolventų skaičiui, kurie džiaugiasi galėdami vykdyti bendrus, tarpdisciplininius taikomojo pobūdžio tyrimus. Tai suteiks jums pagrindinius ir taikomuosius įgūdžius daktaro ar karjeros pramonėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for ... Skaityti daugiau

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for excellence in teaching and research. Skaityti mažiau