MR sveikatos priežiūros srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Penkerius metus iš eilės (2015-2019 m.) Studijavo pirmaujančiame pasaulyje Pasaulio universiteto meno ir dizaino universitete.

Apie programą

Ši unikali tarpdisciplininė programa remiasi RCA Dizaino mokyklos ir Helenos Hamlyno projektavimo centro papildomomis žiniomis ir Londono Imperial College medicinos fakulteto bei Helix centro, esančio St Mary's ligoninėje Paddingtono Londone, sveikatos priežiūros žiniomis.

Jūs sukursite supratimą apie vaidmens ir vertės svarbą sprendžiant sveikatos priežiūros iššūkius, taip pat daugiaprofesinę perspektyvą sprendžiant problemas ir klinikinio / dizaino bendradarbiavimo svarbą. Programa naudoja įvairius tyrimo metodus, priemones ir sistemas projektavimo ir inovacijų srityse ir siūlo aplinką, kurioje būtų ugdomi į dizainą orientuoti įgūdžiai, kad būtų galima greitai ištirti, sintetinti ir prototipuoti sveikatos priežiūros iššūkio sprendimą.Tim Allen

Įėjimo reikalavimai

Kandidatai atrenkami tik pagal nuopelnus, o paraiškos priimamos iš viso pasaulio. Atrankos metu bus atsižvelgiama į kūrybiškumą, vaizduotę ir naujoves, kaip parodyta jūsų portfelyje, taip pat į jūsų galimybes gauti naudos iš programos ir pasiekti aukštus MA standartus.

„MRes Healthcare“

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2019

Apie mokyklą

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Skaityti mažiau