MRes in Health Research (Online)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos sektoriai nuolat keičiasi, kad būtų užtikrintas geresnis gydymas ir galimybė naudotis priežiūra. Sveikatos ir socialinės rūpybos paslaugų gerinimas nebūtų įmanomas be gerai apmokytų mokslininkų darbo.

Mūsų Sveikatos mokslų magistro laipsniui suteikiama galimybė atlikti aukštos kokybės, griežtus tyrimus. Jūs gausite naudos iš mūsų stipraus dėmesio tiek teoriniams, tiek praktiniams įgūdžiams, o jums padės daugiadalykti patyrusių mokslininkų komanda.

Kursas tinka įvairiems žmonėms, o mūsų studentai yra kvalifikuoti slaugytojai, vaistininkai ir profesionalūs terapeutai, taip pat kiti, turintys pagrindą gamtos mokslų, socialinių mokslų ar trečiojo sektoriaus. Visas kursas taip pat gali būti mokoma internete, suteikiant jums laisvę dirbti magistro laipsnyje, atsižvelgiant į jūsų asmeninius ir profesinius įsipareigojimus.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Studijuokite internetu iš Jungtinės Karalystės ar užsienyje ir atlikite savo studijas pagal savo tvarkaraštį

# 2 Kai kurios visiškai finansuojamos vietos per Ekonomikos ir socialinių tyrimų tarybą (ESRC)

# 3 Mes vertiname 1-ąją vietą Škotijoje ir 15 geriausių Jungtinėje Karalystėje sveikatos mokslų (REF 2014)

Kurso tikslai

Mūsų MRes Health Research tikslas yra padėti jums tapti kvalifikuotu daugiadisciplininiu sveikatos priežiūros specialistu, galinčiu suprasti ir patikimai naudoti savo praktikoje ar tematikoje atitinkamus tyrimo metodus. Mes sutelkiame dėmesį į tai, kaip įrengti jums įgūdžių ir patirties derinį, taip pat atkreipti dėmesį į tai, kad didėja pasitikėjimas savarankišku tyrimu ir komandoje dirba.

Šis MRes sukurtas tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems mokslininkams. Nepriklausomai nuo to, kokia yra jūsų kompetencija, mes suteiksime jums reikalingų žinių ir gebėjimų pasirengti karjerai mokslinių tyrimų ar studijuoti doktorantūros studijas.

Profesinės akreditacijos

Šis kursas atitinka ESRC 1 3 apdovanojimų reikalavimus, o tai reiškia, kad būsimieji studentai turi teisę prašyti studentų, teikiančių finansavimą vienerių metų trukmės moksliniams tyrimams, susijusiems su trejų metų doktorantėmis. Sužinokite daugiau Škotijos Socialinių mokslų magistro mokyklos svetainėje.

Darbo vietos

Jūs turėsite galimybę atlikti tyrimo vietą - praktiškai arba universiteto mieste - su pasaulinės klasės mokslinių tyrimų komandomis, dirbančiomis pagal gyvus projektus.

Kurso informacija

Studijuokite ne visą darbo dieną arba visą darbo dieną, kai dirbate sveikatos mokslų magistro laipsnį. Išmokite savo žinias ir įgūdžius, kaip atlikti aukštos kokybės, griežtus sveikatos tyrimus.

Šis kursas apima šešis modulius ir disertacijos projektą, kurių visas reikia užbaigti, kad gautų magistro apdovanojimą. Tikimasi, kad dieninių studijų studentai atliks šį darbą 12 mėnesių. Neakivaizdinės studijos studentai gali baigti kursą per dvejus, trejus ar ketverius metus.

Mokymas

Šis kursas yra mokomas per virtualų mokymosi platformą, kurioje galite naudotis modulio skaitymu, paskaitų podcast'ais ir kitais švietimo ištekliais. Mes taip pat turime virtualią internetinę klasę, kur mes galime išmokti realiu laiku per interaktyvius seminarus, internetines komandinio darbo ir įgūdžių ugdymo sesijas. Tai leidžia mokiniams mokytis su mumis iš beveik bet kurioje pasaulio vietoje.

Mokymo internetu sesijos vyksta vakarais (JK laiku), tačiau paprastai jie registruojami taip, kad tie, kurie negalės dalyvauti, vėliau galės klausytis sesijos. Studentai, ieškantys tiesioginio kontakto, gali dalyvauti neprivalomuose mėnesio "MRes susitikimuose", kurie vyksta universiteto miesteliu. Šios neoficialios sesijos leidžia susitikti su bendraamžiais ir MRes personalu. Svečių mokslininkai taip pat dalyvauja sesijose, kad galėtų kalbėtis apie savo mokslinius tyrimus.

Vertinimas

Jūs įvertinsite įvairiose srityse, įskaitant:

  • Išplėstinė literatūros paieška ir anotacija
  • Mokslinių tyrimų projektų rengimas
  • Kurti finansavimo pasiūlymus ir etikos paraiškas
  • Duomenų analizės pratybos
  • Žodiniai pristatymai

Klasės valandos

Kiekvienam 20 kreditų moduliui reikia apie 200 valandų studijų, įskaitant paskaitas, nepriklausomą studiją ir užduočių rengimą.

Kursų direktorius

Dr Fiona Harris

44 (0) 1786 466104

fiona.harris1@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Užsienio 20 kreditų modulis - 840 svarų sterlingų
  • Namai / ES 20 kreditų modulis - 522 svarai
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau