MRes biomedicininiuose tyrimuose: širdies ir kraujagyslių mokslai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Išsiaiškinus žinias apie šią sritį ir suteikiant Jums galimybę įgyti praktinės patirties dirbant kaip pirmaujančių tyrimų grupių širdies ir kraujagyslių mokslų centre dalis, jūs ištirsite molekulinius, fiziologinius ir patologinius procesus, kurie yra širdies ir kraujagyslių homeostazė sveikatos ir ligų srityje.

Programą sudaro privalomi dėstomi ir mokslinių tyrimų elementai. Mokomieji aspektai apima pagrindinių mokslinių įgūdžių mokymą, įskaitant mokslinį rašymą, kritinę literatūros analizę, pateikimo įgūdžius ir mokslinių tyrimų priemonių rinkinį, apimantį pagrindinius eksperimentinius metodus. Jūs taip pat ištirsite konkretų širdies ir kraujagyslių mokslų modulį, užtikrinantį, kad turite pagrindinį visų lauko aspektų pagrindą ir pristatysite temas bei mokslinių tyrimų klausimus, kuriais remsis jūsų projektas.

Kodėl studijuoti šį kursą

Širdies ir kraujagyslių mokslų centras yra vienas iš Birmingemo universiteto kompetencijos tyrimų centrų. Dauguma tyrimų atliekami naujausiuose Biomedicininių tyrimų instituto, Wellcome Trust klinikinių tyrimų skyriaus, Karalienės Elžbietos ligoninės Birmingemo ir Birmingemo miesto ligoninėje. Mokslinių tyrimų projektai leis jums tapti pagrindine širdies ir kraujagyslių tyrimų grupe, vykdančia naujus tyrimus.

Patekimo reikalavimai

Geras bakalauro diplomas, paprastai pirmasis ar viršutinis antrosios klasės mokslas, pvz., Biomedicinos mokslai, biologija, biochemija ir kt. Taip pat bus atsižvelgta į kitas lygiavertes kvalifikacijas ir darbo patirtį kartu su Universiteto nuostatomis.

Tarptautiniai studentai

Jūs galite patenkinti mūsų anglų kalbos reikalavimus dviem būdais:

  • išlaikant reikiamą anglų kalbos kvalifikaciją
  • pasirenkant ir sėkmingai baigus vieną iš mūsų anglų kalbos kursų tarptautiniams studentams

Anglų kalba - IELTS 7.0 (ne mažiau kaip 6,5 kiekvieno komponento).

Jei jums reikia pagalbos dėl savo anglų kalbos įgūdžių, tada yra palaikymas.

Anglų kalbos akademiniams tikslams kursas skirtas tarptautiniams studentams, kuriems yra sąlyginis pasiūlymas studijuoti universitete, bet kurie šiuo metu neatitinka anglų kalbos reikalavimų. Kursas yra pritaikytas jūsų anglų kalbos lygiui ir leidžia jums įvykdyti jūsų programos anglų kalbos reikalavimus, neperžengiant IELTS. EAP programa vykdoma visus metus ir siūlo skirtingą programos trukmę nuo 42 savaičių iki 6 savaičių. Jums reikalingo kurso trukmė priklauso nuo būsimo kurso, turimo IELTS balo ir anglų kalbos lygio, kurio jums reikia jūsų universitetiniam laipsniui gauti.

Įsidarbinimo galimybės

Mes suprantame, kad būdamas antrosios pakopos studentas turėtum turėti specialių reikalavimų planuodamas savo kitą karjeros žingsnį. Darbdaviai tikisi, kad magistrantai turės įvairių įgūdžių, viršijančių jų dalyko žinias. Karjeros tinklas siūlo daugybę renginių ir paramos paslaugų, skirtų visiems studentams, įskaitant magistrantus, norinčius rasti savo nišą darbo rinkoje. Karjeros tinklas taip pat turi kiekvienos kolegijos karjeros konsultantus ir patarėjus kiekvienai kolegijai, todėl galite būti tikri, kad gauta informacija bus aktuali jūsų dalyko srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Skaityti daugiau

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Skaityti mažiau