MPharm (Hons) vaistinėje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

University of Bradford nuo 1927 m. Mokome vaistinę ir esame ekspertai rengiant klinikinės praktikos pasaulį.

Mūsų novatoriškos ir apdovanojimų turinčios studijų programos, kurią daugiausia teikia komandinis mokymas (TBL), buvo sukurtos vaistininkų, pedagogų, studentų ir darbdavių, siekiant užtikrinti, kad baigsite ne tik būtinas vaistinės absolventų žinias ir įgūdžius, bet ir pasitikėjimą, bendravimą, komandinį darbą ir problemų sprendimo įgūdžius, reikalingus užimtumui užtikrinti. Mūsų užsiėmimai imituoja darbo vietą, o jūs dirbate mažose komandose, kad išspręstumėte realias problemas, kurių daugelis iš vaistinės praktikos pritraukia į klasę iš vaistinės praktikos.

Baigę baigti, turėsite sėkmingai užbaigti 1 metų išankstinės registracijos laikotarpį, kad galėtumėte tapti kvalifikuotu vaistininku. Arba galite pasirinkti unikalią 5 metų „Mpharm“ programą, kuri leis jums atlikti preliminarų mokymą kaip programos dalį. Tai reiškia, kad paliksite mus kaip kvalifikuotą vaistininką, kol bus sėkmingai baigtas GPhC registracijos egzaminas.

Nesvarbu, kuris iš jūsų pasirinktumėte, galite būti tikri, kad mūsų "MPharm" programos buvo specialiai suplanuotos, kad paliktumėte mus visiškai pasirengusios šiuolaikinei vaistinės praktikai, o įgūdžiai ir pasitikėjimas būtų sėkmingas ir pasiektų visą savo potencialą ateityje.

Profesinė akreditacija

Įstoti į vaistinės profesiją reglamentuoja Bendroji farmacijos taryba (GPhC). Abi mūsų MPharm programos buvo akredituotos ne ilgiau kaip šešerius metus GPhC 2018 m.

Reitingai

Pagal 2019 m. QS pasaulio universitetų reitingą esame reitinguojami 250 geriausių farmacijos ir farmakologijos universitetų pasaulyje.129564_Untitled.png

Patekimo reikalavimai

A lygiai

 • Chemija arba biologija ir vienas kitas mokslo dalykas (matematika, fizika, biologija, chemija arba psichologija), reikalingi mažiausiai AB. Bendrosios studijos ar kritinis mąstymas nepriimami.
 • Studentai, siūlantys A lygius, turėtų juos užbaigti per 3 metus, kad galėtų dalyvauti šioje programoje.

Atkreipkite dėmesį, kad, kai imamasi mokslo A lygio, Universitetas pareikalaus, kad pareiškėjai išlaikytų praktinį elementą (už A lygį, suteiktą nuo 2017 m. Rugpjūčio mėn.).

BTEC Extended Diploma

Pareiškėjams, kurie ėmėsi naujo BTEC išplėstinio diplomo, vertinamo rašytiniais egzaminais ir kursiniais darbais: DDD. Taikomieji mokslai, turintys mažiausiai keturis chemijos ar biologijos padalinius.

Pareiškėjams, kurie ėmėsi „BTEC Extended Diploma“, vertinami tik kursinių darbų metu: DDD. Taikomieji mokslai su mažiausiai keturiais chemijos vienetais ir dviem matematikos vienetais, skirtais atskirai ir A lygmens chemijai arba A lygmens biologijai B klasėje.

Pareiškėjai apie prieigos programas

128 „UCAS“ tarifų taškai iš prieigos prie aukštojo mokslo diplomo - reikalingas mokslo dalykas. Turi būti įtraukta ne mažiau kaip 12 kreditų chemijos, skiriamos atskirai, ir 12 kreditų skiriant vieną kitą mokslo dalyką.

Tarptautinio bakalaureato reikalavimai

128 UCAS tarifų taškai, į kuriuos įtraukta HL chemija arba biologija 6 laipsnio, 1 kitas HL mokslo dalykas 6 laipsnyje ir trečiasis HL dalykas pagal 5 laipsnį. Plius HL 3 arba SL 4 matematikos ir anglų kalbos ir literatūros A arba anglų kalba B.

Plius mažiausiai penki C klasės arba 4 klasės GCSE, įskaitant anglų kalbą, matematiką (pastaba: GCSE anglų kalbos ir matematikos atitikmenys nebus priimami) ir du mokslus (ty biologiją, chemiją, fiziką ar kombinuotus mokslus).

Tie, kurie kreipiasi dėl „Access“ kursų, privalo turėti tik GCSE anglų kalbą ir matematiką C arba 4 klasėse.

Papildomi įrašymo reikalavimai

Atlikdami atrankos procesą, prieš pateikdami pasiūlymus, apklausiame trumpus kandidatus. Visose vietose siūloma tinkama atskleidimo ir draudimo paslauga (DBS) ir sveikatos patikrinimas.

Kandidatai, neturintys nurodytų A lygio dalykų, gali būti svarstomi Klinikinių mokslų fondo metams, kad kitais metais būtų galima patekti į pirmuosius MPharm metus. Įėjimas į „MPharm“ priklausys nuo įvertinimo rezultatų pamatų metų pabaigoje. Įeinant į „MPharm“ paprastai reikia praeiti visus modulius per pirmą bandymą ir pasiekti, kad chemijos modulyje būtų bent 60%, o bendras vidurkis - 65% ar didesnis. Studentai, kurie nepasiekia šio standarto, bet eina pamatų metus, perkeltų į kitą Gyvybės mokslų fakulteto programą (pvz., Chemijos bakalauras, biomedicinos mokslų bakalauras, klinikinių mokslų bakalauras). Atkreipkite dėmesį, kad būsite paskirtas ir palaikomas kaip potencialus būsimas vaistinių studentas, todėl šis kelias neleidžia persikelti studijuoti medicinos į Lidso universitetą.

Anglų kalbos reikalavimai

Minimalus IELTS 6,5 arba lygiavertis.

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

CIFS įrašo reikalavimas

 • Jei esate tarptautinis studentas ir neatitinkate stojimo į tiesioginį stojimą į šį kursą reikalavimų, jus gali sudominti mūsų tarptautinių fondo studijų pažymėjimas.
 • 80 UCAS taškų arba lygiaverčiai (žr. Atskirus šalies puslapius) ir matematiką bei 2 mokslo kvalifikacijas, lygiavertes GCSE C klasei. UKVI patvirtino 5,5 bendrą IELTS, be jokio sub-testo mažiau kaip 5,0. Be to, pareiškėjai turės sėkmingai dalyvauti studijų programos atrankos / interviu procese.

CIFS moduliai

Studentai studijuoja keturis pagrindinius modulius plius:

 • Fondas žmogaus biologijoje
 • Fondas chemijoje

Studijų programos pažangos reikalavimai

Bendras mažiausiai 65% ir ne mažiau kaip 60% vidurkis chemijos fonde ir ne mažiau kaip 50% anglų kalba tam tikriems akademiniams tikslams su papildomais paklausos reikalavimais.

Atkreipkite dėmesį: vaistinė turi papildomus informacijos atskleidimo ir draudimo paslaugų patikrinimo reikalavimus bei patikrinimą

Ką mokysi

Ši novatoriškoji programa yra parengta vadovaujančių vaistininkų, darbdavių ir kitų pagrindinių suinteresuotųjų šalių patarimų, siekiant praktiškai pasiekti vaistininkams reikalingus pacientų poreikius.

Mūsų tikslas yra turėti įdomų mokymo programą, kuri sukurs galinčią vaistininko praktiką. Mokymo programa pabrėžia sveikatos problemas ir farmacijos intervencijas bendruomenės aplinkoje. Baziniai mokslai yra glaudžiai susiję su jų taikymu praktikoje, yra galimybių anksti susisiekti su pacientu ir atitinkamo tarp profesinio mokymo.

Atkreipkite dėmesį, kad už 2019 m. Įrašą modulio informacija gali būti keičiama.

Pirmi metai

Branduolys

 • Profesinės praktikos plėtra 1 (PHA4007-C)
 • Molekulės sistemoms (PHA4008-C)
 • Vaisto gyvavimo ciklas (PHA4009-C)
 • Vaistai ir sveikata (PHA4010-C)

Antri metai

Branduolys

 • Profesinės praktikos 2 kūrimas (PHA5013-C)
 • Farmacijos mokslas ir praktika 1 (PHA5014-R)

Treti metai

Branduolys

 • Profesinės praktikos plėtra 3 (PHA6019-C)
 • Farmacijos mokslas ir praktika 2 (PHA6020-R)

Keturi metai

Branduolys

 • 1 profesinis mokymas - nekreditinis mokėjimas (PHA6002-Z)
 • Į pacientą nukreipta priežiūra (PHA7059-E)

Paskutiniai metai

Branduolys

 • Profesinis mokymas 2 - nekreditinis guolis (PHA6003-Z)
 • Profesinės praktikos plėtra 4 (PHA7056-B)
 • Specialiosios farmacijos studijos (PHA7057-B)
 • Pacientų saugumas ir sprendimų priėmimas (PHA7058-B)
 • Į pacientą nukreipta priežiūra (PHA7058-B)

Mokymasis ir vertinimas

Mūsų apdovanojimą gavusios Farmacijos programą sukūrė nacionaliniu mastu pripažinti vaistinės švietimo ekspertai iš farmacijos darbdavių, pacientų ir mūsų absolventų.

Programa daugiausia mokoma naudojant novatorišką ir aktyvų mokymosi metodą, vadinamą komandiniu mokymu (TBL).

TBL klasėse jūs aktyviai praktikuosite savo žinias spręsdami realaus pasaulio farmacijos problemas, naudodamiesi komandos diskusijomis ir klasių diskusijomis, kurias palengvins mūsų ekspertai akademiniai darbuotojai.

TBL ugdo jūsų pasitikėjimą, savo problemų sprendimo įgūdžius, bendravimo ir komandos įgūdžius, reikalingus užimtumui vaistinėje.

Įranga

Turime gerai įrengtą klinikinių įgūdžių rinkinį; mūsų bendruomenės vaistinė; ligoninės palatoje; ir keletas seminarų kambarių.

Mūsų farmakologijos įrenginiai yra laboratorijos, apimančios imitavimo programinę įrangą ir kompiuterius, kad visi mūsų mokiniai galėtų mokytis vienodai.

Jūs taip pat bus mokomi mūsų naujajame „Simulation Suite“, kuriame yra žmogaus simuliatorius (iSTAN) ir 3D virtuali anatomijos lentelė, kurioje sužinosite apie anatomiją ir fiziologiją.

Mokesčiai, finansai ir stipendijos

Mokestis už mokslą

 • Namai: £ 9,250
 • Tarptautinė: 19 160 svarų

Stipendijos

Kiekvienais metais JK, ES ir tarptautiniams studentams skiriame nemažai negrąžintinų stipendijų, remiantis akademine kompetencija, asmeninėmis aplinkybėmis ar ekonominiais sunkumais. Išsamią informaciją rasite mūsų stipendijų svetainėje.

Dažnai užduodami klausimai

Ar man reikia darbo patirties ir, jei taip, kiek?

Konkursas dėl vietos MPharm kursuose yra didelis, o renkantis kandidatus, priėmimo komanda ne tik ieško akademinių pasiekimų įrodymų, nors tai labai svarbu. Atrankos grupė taip pat ieško įrodymų, kad pareiškėjas yra įsipareigojęs studijuoti vaistinę ir ištyrė vaistą kaip karjerą. Darbo patirtis, pvz., Darbo šešėlis, kalbėjimas su bendruomenės vaistininkais, apsilankymai bendruomenėje ar ligoninių vaistinės arba darbo vietos, nors ir trumpai, yra visi šio įsipareigojimo įrodymai.

Kuo skiriasi 4 ir 5 metų kursai?

Baigus 4 metų trukmės MPharm absolventus mokoma 12 mėnesių. Paprastai tai reikštų, kad gavus 4 metų farmacijos magistro laipsnį, jums reikės atlikti vienerių metų „išankstinės registracijos patirtį“ vaistinės, patvirtintos reguliavimo institucijos ir prižiūrint patyrusiam vaistininkui.

5 metų kursas apibūdinamas kaip sumuštinis arba praktikoje integruotas kursas, nes jame yra du šešių mėnesių profesinio mokymo laikotarpiai. Šie du laikotarpiai kartu atitinka reguliavimo institucijos išankstinio registravimo reikalavimus ir vykdomi tarp akademinių studijų laikotarpių.

Kada turiu pasirinkti tarp 4 ir 5 metų kursų?

Pagal paraišką studentas gali pasirinkti vieną kursą, ir dauguma studentų pasirenka per UCAS ciklą. Studentai turi suprasti, kokiu kursu jie norėtų būti užsiregistravę UCAS ciklo metu, ir turėtų gerai apgalvoti jų skirtumus asmeniškai. Galutinis sprendimas turi būti priimtas prieš įregistruojant, nes pokyčiai per 1-ąjį metus yra išimtinai.

Ką mes ieškome savo pareiškėjose?

Ieškome darbo patirties įrodymų, idealiu atveju su sveikata susijusioje aplinkoje. Turėsite sugebėti parodyti savo motyvaciją mokytis vaistinėje, parodyti, kad turite patirties, prisiimant atsakomybę, ir kad jūsų vertybės atitinka būsimo sveikatos priežiūros specialisto vertes.

Ar priimate aukštąjį išsilavinimą?

Mes priimame studentus, kurie jau yra įgiję atitinkamų dalykų laipsnius (pirmos klasės ar aukštesnės antrosios klasės), tačiau vis tiek reikalaujame, kad kandidatai turėtų tinkamas GCSE ir mokslo A lygio kvalifikacijas, įskaitant chemiją. Atkreipkite dėmesį, kad studijų kainos, susijusios su absolventų stojimu, paprastai klasifikuojamos kaip ELQ (lygiavertė ar žemesnė kvalifikacija) ir turi skirtingą mokesčių struktūrą.

Ar galiu perkelti iš kito kurso (į 2 metus?)

Paprastai nepripažįstame studentų po vienų ar dvejų metų studijų kursuose kitose universitetuose. Galime svarstyti studentus, turintiems A lygio kvalifikacijas, atitinkančias mūsų standartinius įvažiavimo kriterijus, tačiau bet koks pasiūlymas bus skirtas tik TIK TIKSLUI 1 METU.

Kaip užsiregistruoti kaip vaistininkas?

Įstoti į vaistinės profesiją reglamentuoja Bendroji farmacijos taryba (GPhC). Kad galėtumėte registruotis kaip vaistininkas, privalote:

 • Turėkite JK akredituotą magistro laipsnį farmacijos srityje, kurią suteikė GPhC
 • Patentuota vaistininko gebėjimas patenkinti vienerius metus iš anksto registruotos patirties patvirtintoje farmacijos įmonėje
 • Perregistruokite registracijos vertinimą priešregistravimo metų pabaigoje
 • Užpildykite paraiškų teikimo procesą, paskelbdami savo tinkamumą praktikai ir sveikatos deklaraciją

Atkreipkite dėmesį, kad baigus MPharm laipsnį vien negarantuoja, kad jums bus sėkmingai užtikrinta išankstinė registracija arba registracija kaip vaistininkas. Tačiau mes suteiksime jums pagalbą ir pagalbą, kad optimizuotume jūsų galimybes tai padaryti. Atkreipkite dėmesį, kad Generalinė farmacijos taryba (GPhC) nesiūlo galimos registracijos konsultacijos, jei registracija bus atsisakyta, tada pareiškėjas gali apskųsti šį sprendimą per GPhC apeliacinį komitetą.

Karjeros parama

Universitetas yra įsipareigojęs padėti studentams plėtoti ir stiprinti įsidarbinimo galimybes ir tai yra neatskiriama daugelio programų dalis. Specializuotą paramą galima gauti visą karjeros ir įdarbinimo paslaugų teikimo laikotarpį, įskaitant pagalbą ieškant ne visą darbo dieną studijuojant, stažuotei, atostogoms ir absolventų laisvoms darbo vietoms. Studentai yra raginami ankstyvoje stadijoje naudotis šia parama ir naudotis išteklius "Careers" svetainėje.

Aptarimas su specialistų patarėjais padeda išsiaiškinti planus, ieškant galimybių ir tobulinti darbo medžioklę. Daugelyje mūsų programų tiesioginės karjeros plėtros patarėjų indėlis į mokymo programą arba specialiai surengtas seminaras.

Karjeros galimybės

Vaikų karjera leidžia dirbti įvairiuose sektoriuose, tokiuose kaip bendruomenė, ligoninė, pramonė, pirminė sveikatos priežiūra, bendrosios praktikos gydytojai, akademinė bendruomenė.

Užimtumo statistika

97 proc. Mūsų ketverių metų 2017 metų farmacijos absolventų įsidarbino ar toliau studijuoja per šešis mėnesius nuo studijų baigimo. *

100% mūsų 2017 m. Penkerių metų farmacijos absolventų įsidarbino arba toliau studijuoja per šešis mėnesius nuo studijų baigimo. *

Atlyginimo lūkesčiai

Vidutinis pradinis atlyginimas mūsų 2017 m. Ketverių metų farmacijos absolventams (nb: išankstinė registracija) buvo £ 18823. *

Vidutinis pradinis atlyginimas mūsų 2017 m. Penkerių metų farmacijos specialistų absolventams (nb: registruotas vaistininkas) buvo 31 221 svaras. *

* Šie DLHE statistiniai duomenys yra gaunami iš aukštojo mokslo statistikos agentūros (HESA) kasmet skelbtų duomenų, pagrįstų tais JK nuolatiniais absolventais, kurie gali gauti užimtumą ar tolesnį tyrimą ir kurių paskirties vietos yra žinomos.

Studijų parama

Mūsų visapusiškos paramos tarnybos padės jums pasiekti visą savo potencialą - tiek akademiniu, tiek asmeniniu.

Mes teikiame viską, ko reikia, kad su mumis kuo geriau išeitumėte ir sėkmingai pažengtumėtės į savo studijas ir į absolventų darbą.

Mūsų palaikymo paslaugos apima:

 • Asmeniniai mokytojai
 • Invalidumo paslaugos
 • Konsultavimo paslaugos
 • „MyBradford“ studentų paramos centrai
 • Studentų sąjunga
 • Kapeliono ir tikėjimo patarėjai
 • Universiteto vaikų darželis
 • Salės prižiūri

Mes turime gerai aprūpintas bibliotekas ir puikias IT paslaugas visuose miesteliuose. Šios paslaugos yra atidarytos visą parą per terminą, o tai reiškia, kad visuomet rasite vietą, kurioje bus galima pasiekti dalykus, susijusius su miesteliu.

Mūsų akademinių įgūdžių konsultavimo tarnyba bendradarbiaus su jumis, kad sukurtų savo akademinius, tarpasmeninius ir perduodamus įgūdžius.

Tyrimai

Mokslinių tyrimų patirtis Farmacijos ir medicinos mokslų mokykloje apima vaistų kūrimą, formulavimą, vaistų pristatymą, klinikinius tyrimus, neurologiją ir natūralius produktus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Skaityti daugiau

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Skaityti mažiau