MPharm (Hons) vaistinėje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Šiuolaikinę sveikatos priežiūrą teikia tarpdisciplininė komanda ir vis daugiau vaistininkų teikia patobulintas ir naujas klinikines paslaugas visose sveikatos priežiūros įstaigose. Mūsų farmacijos laipsnis atpažįsta šiuos naujus ir pažangius vaidmenis ir sujungia mokslus bei praktiką, kad paruoštų studentus priimti kintančio farmacijos veido iššūkius.

Per ketverius metus trunkantį integruotą farmacijos magistro laipsnį (MPharm), jūs vadovausitės mokymo programa, kuria siekiama atspindėti vaistininkų požiūrį į pacientus ir kaip pacientai pristato vaistininkams. Mes sujungiame pagrindinius ir sudėtingus mokslinius principus su jų taikymo būdais, kad galėtume aiškiai suprasti farmacijos praktiką.

Kartu atkreipdami dėmesį į klinikinius ir komunikacijos įgūdžius bei skaitmenines technologijas, ugdysite akademines, praktines ir asmenines savybes, kad galėtumėte kompetentingai ir užtikrintai verstis farmacija.

Kodėl vaistinė Svanse

„Swansea“ vaistinė remiasi medicinos mokyklos stipriosiomis pusėmis tarpdisciplininiu požiūriu. Pripažįstame, kad vaistininkai, gydytojai ir slaugytojai dirba kartu klinikinėje aplinkoje, taigi švietimas ir mokymas turėtų tai atspindėti. Jums bus naudinga mūsų patirtis ir kompetencija klinikinių ir gyvosios gamtos mokslų, tyrimų, mokymo ir praktikos srityse, padėdami tobulinti savo farmacijos praktiką, mokslą ir žinias.

Medicinos mokykla turi pavydėtiną reputaciją, ji yra įvertinta 5 geriausių JK ir geriausių Velso medicinos atstovų sąraše. Ji taip pat užima 1 vietą JK pagal tyrimų aplinką ir bendrą 2 vietą už tyrimų kokybę.

Būtent šios stipriosios pusės ir mokslinio griežtumo bei supratimo poreikio pripažinimas kartu su dideliu dėmesiu pacientų priežiūrai ir rezultatams leidžia medicinos mokyklai ugdyti aukštos kokybės sveikatos priežiūros specialistus, tenkinančius tiek NHS, tiek pacientų poreikius.

Jūsų patirtis vaistinėje „Swansea“

Visą savo kursą turėsite aukšto lygio struktūrizuotą klinikinį kontaktą, paskaitą ir laboratorinį mokymą. Studentai išmoks per 7 plačias temas, kurios buvo pritaikytos pagal Generalinės farmacijos tarybos (GPhC) orientacinę mokymo programą:

 • Farmacija
 • Farmacinė chemija
 • Farmakologija
 • Biologija ir biochemija
 • Anatomija ir fiziologija
 • Klinikinė farmacija
 • Farmacijos praktika

Vaistinių įsidarbinimo galimybės

98% vaistinių absolventų dirba arba toliau studijuoja praėjus 6 mėnesiams po studijų baigimo. Pradiniai vaistininkų atlyginimai skiriasi priklausomai nuo to, kurioje farmacijos srityje pasirinkote dirbti, tačiau Karališkosios vaistinės draugijos atlikti tyrimai rodo, kad lygiavertis pradinis atlyginimas yra 20 000–30 000 svarų sterlingų, po 10 metų padidėja iki 35 000–60 000 svarų.

Būdami vaistininku, jūs surasite įvairius sveikatos priežiūros vaidmenis, kuriuos galite atlikti kaip vertinamas klinikinės komandos narys, pradedant nuo Bendrijos vaistinės ir ligoninių vaistinės iki pirminės priežiūros, pramoninės farmacijos ir akademinės bendruomenės.

Daugiau informacijos apie vaistininkų karjeros kelius galite rasti „The Royal Pharmaceutical Society“.

Karjera ir darbingumas

„Swansea“ įsidarbinimo akademija (SEA) palaikys jus kiekviename karjeros etape ir padės sukurti šviesią ateitį.

Mūsų karjeros palaikymo paslaugos apima:

 • Įdarbinimo seminarai, darbdavių pokalbiai, specialūs renginiai ir karjeros mugės.
 • Individualūs patarimai ir patarimai iš profesionaliai kvalifikuotų karjeros konsultantų.
 • Pagalba ieškant darbo, stažuočių, darbo vietų ir savanoriškos veiklos galimybių.
 • Prieiga prie informacijos šaltinių įvairiomis karjeros valdymo temomis.
 • Patarimai ir gairės dėl magistrantūros studijų ir finansavimo.
 • Finansavimas studentų stažuočių galimybių ir Studentų draugijos / klubo renginiams remti.

Mes taip pat siūlome pagalbą ir patarimus Swansea University absolventams iki dvejų metų nuo to, kai baigsite studijas.

Jūsų, kaip vaistininko, karjera

Pradiniai vaistininkų atlyginimai skiriasi priklausomai nuo to, kokią farmacijos sritį pasirinkote dirbti, tačiau Karališkosios vaistinės draugijos atliktos apklausos rodo lygiavertį pradinį atlyginimą nuo 20 000 iki 30 000 svarų sterlingų, po 10 metų padidėjusį iki 35 000–60 000 svarų.

Kaip vaistininkas, jūs pastebėsite, kad yra daugybė sveikatos priežiūros vaidmenų, kurie yra vertinami kaip klinikinės komandos nariai, iš įvairių sričių: bendruomenės vaistinė, ligoninių vaistinė, pramoninė farmacija ir akademija.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Skaityti daugiau

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Skaityti mažiau