MPhGh (T) Visuotinė sveikata

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„MPH Global Health“ tikslas - suteikti kandidatams aiškų supratimą apie globalias sveikatos problemas ir kaip šios problemos veikia visuomenės sveikatos politiką ir praktiką.

„MPH Global Health“ programoje bus siūlomi tvirti mokymai visuomenės sveikatos srityje ir pasaulinės sveikatos politikos, politikos, sistemų ir praktikos pavyzdžiai per didaktines mokymo sesijas, komandinius tyrimus ir pristatymus bei individualius darbo projektus ar disertacijas.

Šis tarpdisciplininis kursas padės studentams įgyti įgūdžių ir kompetencijų, įskaitant bendravimą, komandinį darbą ir projektų valdymą. Bus išsiaiškintos svarbios sveikatos sistemų stiprinimo sąsajos su pagrindiniais tvaraus vystymosi tikslais, tokiais kaip skurdo mažinimas, lyčių lygybė, prasmingas darbas ir tvarūs miestai. Bus peržiūrėtos strategijos, kaip pasiekti visuotinę sveikatos apsaugą ir kovoti su nelygybe.

Studentai įsipareigoja dėstyti modulius per du semestrus. Studentai turės pateikti disertaciją iš anksto patvirtinta visuotine sveikatos tema. Sėkmingai užbaigus disertaciją ir išmokytų modulių vertinimus, bus suteiktas MPH programos „Global Health“ apdovanojimas.

Pabrėžia

Pirmasis semestras praleidžiamas mokantis bendrųjų visuomenės sveikatos priemonių, įskaitant epidemiologiją ir biostatistiką.

Pasaulinės galimybės

Partnerystė su Nacionaliniu vėžio institutu (NCI) ir Medicinos, odontologijos ir biomedicinos mokslų mokykla suteikia galimybę studijuoti JAV. Ši 4 metų doktorantūros mokymo programa (DTP) suteikia studentams galimybę vykdyti antrosios pakopos studijų programą pirmaisiais metais QUB, po to - doktorantūros laipsnį NCI 2–4 metais.

Pasaulinės klasės įrenginiai

Karalienės universiteto visuomenės sveikatos centre yra vienas iš penkių JK klinikinių tyrimų bendradarbiavimo (UKCRC) visuomenės sveikatos tyrimų centrų, skirtų skatinti tarpdalykinį darbą ir didinti gebėjimus spręsti sudėtingas gyventojų sveikatos problemas. Visuomenės sveikatos centre taip pat yra Šiaurės Airijos vėžio registras, kuris yra atsakingas už oficialios statistikos apie vėžį Šiaurės Airijoje rengimą ir teikia įrodymus, kurie padeda priimti sprendimus priimant vėžio paslaugas. Tai gali būti vertingas šaltinis studentams, besidomintiems ir pasauline sveikata.

Studentų patirtis

 • Vienas iš mūsų pranašumų yra visame pasaulyje žinomas tarpdisciplininis personalas, turintis įvairių visuomenės sveikatos programų ir tyrimų patirties Jungtinėje Karalystėje, taip pat mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse (LMIC). Tai atsispindi pagrindinės ir visuotinės sveikatos mokymo programos turinyje. Studentai yra įsikūrę Šiaurės Airijos visuomenės sveikatos kompetencijos centre, kuris yra vienas iš penkių JKBK visuomenės sveikatos tyrimų centrų, esančių JK. Jus mokys ir globins pasaulinio lygio tyrinėtojai.
 • Jus mokys visuomenės sveikatos vadovai ir praktikai, dirbantys įvairiose disciplinose. Jų tikslas - padaryti veiksmingus pokyčius, kurie būtų naudingi nepakankamai aptarnaujamų gyventojų, dažnai mažai išteklių turinčių, gyventojų sveikatai. Kursas pritraukia studentus iš viso pasaulio, dar labiau praturtindamas studentų patirtį.

Stethoscope and Laptop Computer. Laptop computers and other kinds of mobile devices and communications technologies are of increasing importance in the delivery of health care. Photographer Daniel Sone

Kurso struktūra

Studentai gali registruotis visą darbo dieną (1 metai). Studentai vykdo dėstomus modulius: 1 semestras (60 CATS) ir 2 semestras (60 CATS).

„Global Health MPH“ skiriamas studentams, sėkmingai išlaikiusiems visus dėstomus modulius (120 CATS) ir disertaciją (60 CATS).

Galimos baigimo kvalifikacijos: studentai gali išeiti įgiję antrosios pakopos diplomą sėkmingai išlaikę 120 CATS taškų iš dėstomų modulių arba antrosios pakopos pažymėjimą sėkmingai išlaikę 60 CATS taškų iš dėstomų modulių.

1 semestras

 • Visuomenės sveikatos mokslai (25 CATS)
 • Determinantai ir sveikatos gerinimas (15 CATS)
 • Medicinos statistika (20 CATS)

2 semestras

 • Sveikatos ir socialinės priežiūros sistemos (20 CATS)
 • Visuotinės neužkrečiamos ligos (15 CATS)
 • Motinos ir vaiko sveikata mažai išteklių turinčiose teritorijose (10 CATS)
 • Visuotinė sveikatos raida (15 CATS)

3 semestras

 • Disertacija (60 CATS)

Mokymo laikai

15-20 per savaitę

Karjeros galimybės

MPH globalios sveikatos absolventai turės įgūdžių ir žinių pagrindą, siekdami ieškoti pasaulinių karjeros galimybių visuomenės sveikatos ir socialinės rūpybos sektoriuje, su sveikata susijusiose nevyriausybinėse organizacijose (NVO) ir kartu su vyriausybinėmis įstaigomis formuodami politikos ir praktikos gaires.

Mokymasis ir mokymasis

Šio kurso mokymosi galimybės pateikiamos toliau.

Karalienės universitete siekiame sukurti aukštos kokybės mokymosi aplinką, įkūnijančią intelektualų smalsumą, naujoves ir geriausią mokymosi, mokymo ir paramos studentams patirtį. Mūsų tikslas - suteikti studentams galimybę išnaudoti visą savo akademinį potencialą.

Šiame kurse mes tai darome suteikdami įvairių mokymosi patirčių, kurios įgalina mūsų studentus bendrauti su dalykų ekspertais, nes jie sukuria atributus ir perspektyvas, kurios jiems suteiks galimybę įgyti gyvenimo ir darbo patirties, ir sustiprins jų, kaip savarankiškų besimokančiųjų visą gyvenimą, vystymąsi.

Užsiėmimai yra ryte ir po pietų. Jie suteikia mokymosi galimybių derinant kursų paskaitas, praktinę patirtį ir savarankiškas studijas, siekiant padidinti įsidarbinimo galimybes.

Vertinimas

Čia pateikiami su kursu susiję vertinimai:

 • Vertinimas atliekamas įvairiais būdais, įskaitant egzaminą raštu, užduotis raštu ir pristatymus žodžiu. Būtina pateikti nuo 10 000 iki 15 000 žodžių disertaciją. Gali būti sudarytos galimybės vykdyti projektus LMIC nepakankamai aptarnaujamose vietose.

Įėjimo reikalavimai

Absolventas

Paprastai minimalus 2,1 pagyrimo laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija, priimtina Universitetui visuomenės sveikatos srityje. Lygiaverčių profesinių kvalifikacijų (MBBS, BDS ar BVSc) įrodymai ar patirtis bus svarstomi individualiai.

Medicinos ir stomatologijos kandidatų sąveika

 1. QUB
  Tarpdisciplininiai medicinos ir odontologijos studentai QUB bus svarstomi, jei jie bus sėkmingai baigę trečius kurso kursus per pirmąjį bandymą ir pasiekę bent aukštesnį antrosios klasės pagyrimo laipsnį. Tarptinkliniai kandidatai taip pat turėtų įsitikinti, kad jie turi leidimą bendrauti iš medicininio švietimo direktoriaus arba odontologijos.
 2. Išorinis
  Išorinis medicinos ar stomatologijos studentas, norintis atlikti interkaliaciją, turi būti sėkmingai atlikęs visus įvertinimus per pirmąjį bandymą tais metais, kuriais jie kreipiasi. Išoriniai tarptinkliniai kandidatai taip pat turėtų įsitikinti, kad turi savo medicinos universiteto medicinos / stomatologijos bakalauro vadovo ar jam lygiaverčio leidimo leidimą.
 3. Tarptautinis
  1. Kandidatai, kurie šiuo metu studijuoja užsienio medicinos (pvz., MBBS ar MbChB) ar stomatologijos laipsnį universitetui priimtinoje įstaigoje, gali kreiptis.
  2. Kandidatai turi būti išlaikę visus įvertinimus per pirmąjį bandymą tais metais, kuriais jie kandidatuoja, paprastai trečiaisiais metais baigę 5 metų programą arba 4-aisiais metais baigę 6 metų programą.
  3. Norint patvirtinti suderinamumą, gali būti reikalaujama, kad kandidatai pateiktų išsamią medicinos ar stomatologijos mokymo programą.

Tarptautiniai studentai

Norėdami gauti informacijos apie tarptautinius kvalifikacijos atitikmenis, prašome patikrinti konkrečią informaciją apie savo šalį.

Anglų kalbos reikalavimai

Būtina įrodyti, kad IELTS * balas yra 6,5, ne mažesnis kaip 6,0 bet kuriame komponente, arba lygiavertė Universitetui priimtina kvalifikacija. * Paimta per pastaruosius 2 metus.

Tarptautiniai studentai, pageidaujantys kreiptis į Queen's University Belfast (ir kuriems anglų kalba nėra jų pirmoji kalba), turi sugebėti parodyti savo anglų kalbos žinias, kad galėtų visiškai išnaudoti jų studijas ar tyrimus. Ne Europos ekonominės erdvės valstybės piliečiai taip pat turi atitikti Jungtinės Karalystės vizų ir imigracijos (UKVI) imigracijos reikalavimus anglų kalba vizų tikslais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie anglų kalbos reikalavimus EEE ir ne EEE piliečiams, apsilankykite: www.qub.ac.uk/EnglishLanguageReqs.

Jei norėtumėte tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius prieš įstoję į šią studijų programą, INTO Queen's University Belfast siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos įgūdžius, norint įstoti į šį laipsnį.

Dėl COVID-19 pandemijos, nuo 2020 m. Birželio iki rugsėjo mėnesio mes siūlysime akademinius anglų kalbos ir ikiseansinius kursus internetu.

 • Akademinė anglų kalba: intensyvus anglų kalbos ir studijų įgūdžių kursas sėkmingam universitetinio studijų laipsniui
 • Išankstinė sesija English: trumpas intensyvus akademinis anglų kalbos kursas, skirtas studentams, pradedantiems Queen's University Belfast studijų programą ir kuriems reikia tobulinti anglų kalbą.

Mokestis už mokslą

Šiaurės Airija (NI) 6 140 svarų sterlingų
Anglija, Škotija arba Velsas (GB) £ 6 900
Kita (ne JK) ES 6 140 svarų sterlingų
Tarptautinis 16 900 svarų sterlingų

Visos nurodytos studijų kainos yra už 2020–21 mokslo metus. Mokestis už mokslą bus didinamas kasmet, didinant infliaciją, nebent būtų aiškiai nurodyta kitaip.

Papildomos kursų išlaidos

Visi studentai

Priklausomai nuo studijų programos, gali būti papildomų išlaidų, kurios nėra padengiamos už mokslą, į kurias studentai turės atsižvelgti planuodami studijas.

Studentai gali pasiskolinti knygų ir naudotis internetiniais mokymosi šaltiniais iš bet kurios Karalienės bibliotekos. Jei studentai nori įsigyti rekomenduojamus tekstus, o ne skolintis juos iš universiteto bibliotekos, teksto kainos gali svyruoti nuo 30 iki 100 svarų. Be to, studentai turėtų skirti nuo 30 iki 75 svarų sterlingų per metus kopijavimui, atminties kortelėms ir spausdinimo išlaidoms padengti.

Studentai, kurie stažuojasi arba studijuoja užsienyje, yra privaloma arba pasirenkama programos dalis, turėtų žinoti, kad turės padengti papildomas kelionės ir pragyvenimo išlaidas.

Jei programa apima svarbų projektą ar disertaciją, gali kilti išlaidų, susijusių su transportu, apgyvendinimu ir (arba) medžiagomis. Suma priklausys nuo pasirinkto projekto. Taip pat gali reikėti papildomų išlaidų spausdinimui ir įrišimui.

Studentai gali apsvarstyti galimybę įsigyti elektroninį prietaisą; išlaidos skirsis priklausomai nuo pasirinkto modelio specifikacijos.

Taip pat imami papildomi mokesčiai už diplomų įteikimo ceremonijas, egzaminų laikymą ir baudas bibliotekoje.

Pasaulinės sveikatos išlaidos

Studentai turi galimybę išsinuomoti spintelę, mokėdami 5 svarus už mokslą per metus.

Kaip finansuoti studijas?

Ekonomikos departamentas teiks studijų paskolą iki 5500 svarų sterlingų vienam NI / ES studentui podiplominėms studijoms.

Antrosios pakopos paskolų sistema JK siūlo vyriausybės remiamas studentų paskolas iki 10 609 svarų sterlingų, skirtų dėstomiems ir tiriamiesiems magistrantūros kursams visose srityse. Kriterijus, tinkamumą, grąžinimo ir paraiškos informaciją galima rasti JK vyriausybės tinklalapyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the wo ... Skaityti daugiau

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the world for graduate prospects (QS Graduate Employability Rankings 2020), and a member of the Russell Group of UK research-intensive universities, combining excellence in research and education with a student-centred ethos. Skaityti mažiau