MPH visuomenės sveikatos internete

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Baigę šią programą studentai gebės:

  • Kontekstualizuoti regiono ir atitinkamų šalių sveikatos sistemų visuomenės sveikatą, ypatingą dėmesį skiriant aplinkos ir profesinei sveikatai.
  • Atlikti rizikos sveikatai vertinimus ir išvardyti, suprasti, sumažinti ir valdyti šią riziką.
  • Sukurti atitinkamą epidemiologiją ir tyrimų metodikas, susijusius su vietos, regionų pavojais aplinkai ir profesinei sveikatai.
  • Plėsti žinias apie susijusią sveikatos ekonomiką.
  • Išpakuokite aplinkos ir profesines nelaimes, turinčias reikšmės vietos ir regionų lygiu kaip mokymosi galimybes pirminėje, vidurinėje ir tretinėje prevencijos situacijose.
  • Priimkite strateginius sprendimus aplinkos ir profesinės sveikatos srityse.

CDC / Unsplash

University of Johannesburg „Ateitis. Iš naujo įsivaizduojama. “ nėra paprasčiausia frazė

Institucija imasi iniciatyvos visoje Afrikoje 4-osios pramonės revoliucijos mąstymo srityje, permąstydama visų disciplinų ateitį. 4IR yra kita industrializacijos banga, kurią turime suprasti ir formuoti, kad galėtume kurti šios šalies - ir Afrikos žemyno - ateitį. taip turtingai nusipelnei. 4IR yra ne tik robotika ir automatika; kalbama apie visuomenės pažangą suteikiant žmonėms galių ir kartų kartoms.

Pasauliui žengiant į priekį į 4-ąją pramonės revoliuciją, taip pat ir UJ su „Education 4IR“ - įtraukdami 4IR mąstymą ir technologijas į mokymo programą per įvairius kursus ir naudodamiesi novatoriškomis mišraus mokymosi technologijomis. Tai reiškia, kad UJ absolventai yra geriau pasirengę suvokti verslo ir pramonės ateitį, nes AI ir 4IR vaidina didesnį vaidmenį mūsų gyvenime ir darbe.

University of Johannesburg - mūsų pareiga išdidžiai ir drąsiai apkabinti būsimus mūsų šalies vadovus ir juos drąsiai vedžioti po neįsivaizduojamą 4IR kompleksiškumą, kad jie galėtų visapusiškai pasinaudoti ir suteikti geresnį rytojų. Būsimi vadovai kaip jūs! Čia vedame drąsų pokalbį; stumti ir formuoti naujo rytojaus dizainą. Čia mes imamės veiksmų ir kuriame naują pasaulį.

Priėmimo sąlygos:

Minimalus priėmimo reikalavimas yra NQF 8 bakalauro laipsnis susijusioje sveikatos srityje, pvz., Aplinkos sveikata, epidemiologija, MBChB, socialinis darbas, kineziterapija, slauga ir kita lygiavertė kvalifikacija. Asmenų, turinčių lygiavertę kvalifikaciją, paraiškas svarstys sudarytas statuso komitetas pagal Universiteto ir fakulteto nuostatus. Trejų – penkerių metų darbo patirtis sveikatos sektoriuje, įskaitant mokslinius tyrimus ir (arba) projektų valdymą. Mažiausiai penkerių metų darbo patirtis aplinkos sveikatos ir darbuotojų sveikatos bei saugos srityse. Trejų – penkerių metų patirtis vadovaujant sveikatos priežiūros sektoriuje. Kandidatus, turinčius lygiavertę kvalifikaciją, svarstys sudarytas statuso komitetas, jei jie pateiks išsamų CV ir motyvacinį laišką.

Programos trukmė:

Ne visą darbo dieną: Mažiausiai 2 metai ir ne daugiau kaip 3 metai

Kontaktiniai duomenys:

Vardas: ponia Martha Chadyiwa / Tel 011 559 6239 / El. Paštas: mchadyiwa@uj.ac.za

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Skaityti daugiau

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Skaityti mažiau