MPH visuomenės sveikata

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MPH visuomenės sveikata

64448_clinic-doctor-health-hospital.jpg

MPH yra tarptautiniu mastu pripažinta kvalifikacija, atverianti daugybę įdarbinimo galimybių visame pasaulyje.

Žinoma, studentams suteikiama žinių ir įgūdžių bazė, siekiant užsiimti karjera visuomenės sveikata ar kitais su sveikata susijusiais lyderio vaidmenimis.

MPH mokymo programa "Queen's" yra labai suderinta su Jungtinės Karalystės visuomenės sveikatos fakulteto profesinių egzaminų programa.

MPH skirtas supažindinti mokinius su:

 • Visuomenės sveikatos praktikos "mokslas": tvirtas, sistemingas ir įrodymais pagrįstas metodas, skirtas nustatyti ir suprasti gyventojų sveikatos problemas ir problemas.
 • Visuomenės sveikatos praktikos "menas" - tarpasmeniniai ir organizaciniai gebėjimai dirbti kartu su kitais; įtakos sprendimams; remti politikos, programų ar intervencijų įgyvendinimą; ir sukelti realius pokyčius. Juo siekiama rasti optimalius sprendimus, kaip pasiekti sveikatą turimais ištekliais.
 • Pasaulinė visuomenės sveikatos perspektyva, įskaitant nepakankamai aptarnaujamų vietovių žemesnes ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse sveikatą (LMIC)

KODĖL QUEEN'S?

Bendradarbiaudama su Airijos visuomenės sveikatos institutu ir kitais svarbiais vietos suinteresuotais subjektais, "Queen's" šeimininkai yra viena iš penkių UKCRC visuomenės sveikatos tyrimų kompetencijos centrų Jungtinėje Karalystėje, siekdama paskatinti daugialypį darbą ir didinti gebėjimus spręsti sudėtingus gyventojų sveikatos problemų klausimus.

Viena iš mūsų stipriųjų pusių yra mažos klasės (paprastai apie 20 studentų per metus), kuri leidžia labai glaudžiai bendradarbiauti tarp darbuotojų ir studentų. Jūs būsite įsisteigęs Šiaurės Airijos Visuomenės sveikatos kompetencijos centre, kuris yra vienas iš penkių UKCRC visuomenės sveikatos tyrimų kompetencijos centrų Jungtinėje Karalystėje, o jus mokys ir įteiks pasaulinio lygio mokslininkai.

Jūs taip pat susidurs su daugybe visuomenės sveikatos lyderių ir praktikų, dirbančių visuomenės sveikatos srityje, padarius realius pokyčius, kad būtų naudinga gyventojų sveikata. Yra akcentuojami pasauliniai visuomenės sveikatos aspektai ir kylančios grėsmės bei iššūkiai, o kursas pritraukia studentus iš viso pasaulio.

KURSO DUOMENYS

Programos turinys pagrįstas Jungtinės Karalystės visuomenės sveikatos fakulteto narystės diplomo (A dalies) egzamino programa, kurioje yra du mokomi semestrai ir vienas moksliškai pagrįstas komponentas. Semestrai 1 ir 2 apima formalių paskaitų, pamokų ir grupinio darbo mišinį, o 3 semestras - disertaciją.

1 semestro moduliai

Įveskite pagrindines sąvokas, metodikas ir metodus, ypatingą dėmesį skiriant kritiniam mąstymui ir naujų žinių taikymui:

 • Sveikatos ir sveikatos gerinimo veiksniai (1 p.)
 • Medicinos statistika
 • Visuomenės sveikatos mokslų

2 semestro moduliai

Dėmesys visuomenės sveikatos praktikai trijose pagrindinėse srityse / moduliuose:

 • Sveikatos ir sveikatos gerinimo veiksniai (Pt 2)
 • Sveikatos ir socialinės rūpybos sistemos
 • Sveikatos apsauga

Neprivalomi moduliai:

 • Išplėstinė visuomenės sveikatos praktika
 • Pasaulinė sveikata

3 semestras

Studentai taip pat privalo baigti atitinkamą, atskirą, akademinę ar tarnybinę visuomenės sveikatos disertaciją, skirtą integruoti ir taikyti su visuomenės sveikata susijusias žinias ir įgūdžius. Gali būti galimybių dirbti su vietos visuomenės sveikatos organizacijomis, taip pat galima organizuoti projektus nepakankamai aptarnaujamose LMIC vietose.

VERTINIMAS

Vertinimas atliekamas įvairiais būdais, įskaitant rašytinį egzaminą, rašytinius darbus ir žodinius pristatymus. Reikia 10-15.000 žodžių disertacijos.

MOKYMASIS IR MOKYMAS

"Queen's" siekiame sukurti kokybišką mokymosi aplinką, apimančią intelektualųjį smalsumą, inovacijas ir geriausią mokymosi, mokymo ir studentų paramos praktiką, kad studentas galėtų pasiekti visą savo akademinį potencialą.

Šiuo atveju mes tai darome pateikdami daugybę mokymosi patirties, leidžiančių mūsų mokiniams bendradarbiauti su dalykų specialistais, kurti atributai ir perspektyvos, kurios juos aprūpins gyvybe ir darbe, skatinančiu jų vystymąsi kaip nepriklausomus besimokančius visą gyvenimą.

Klasės vyksta ryte ir po pietų, pasitelkiant kursinių paskaitų, praktinės patirties ir savarankiško tyrimo, siekiant pagerinti įsidarbinimo galimybes.

64449_pexels-photo-220723.jpeg

PATEKIMO REIKALAVIMAI

2,1 laipsnio aukštumas ar daugiau aukštojo sveikatos srityje arba lygiavertė kvalifikacija, priimtina universitetui. Gali būti laikoma, kad yra lygiavertės profesinės kvalifikacijos ar patirties įrodymai, jei pareiškėjas neatitinka būtinų akademinių reikalavimų. Pareiškėjai gali būti įpareigoti atlikti pokalbį.

PAPILDOMA INFORMACIJA TARPTAUTINIAMS STUDENTAMS

Tarptautiniai studentai (kuriems anglų kalba nėra jų pirmoji kalba) turi sugebėti įrodyti savo anglų kalbos mokėjimą, kad galėtų visiškai išnaudoti savo studijas. Ne Europos ekonominės erdvės valstybės piliečiai taip pat turi atitikti Jungtinės Karalystės vizų ir imigracijos (UKVI) imigracijos reikalavimus anglų kalba vizų tikslais. IELTS * 6,5 įrodymai, kurių kiekvienas komponentas yra ne mažesnis kaip 6,0, arba lygiavertė Universitete priimtina kvalifikacija (* per pastaruosius 2 metus).

Jei norėtumėte tobulinti anglų kalbos įgūdžius prieš pradėdami šią programą, mūsų partneris INTO Queen's University Belfast siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos galimybes prisijungti prie šios programos.

KARJEROS GALIMYBĖS

MPH absolventai turės įgūdžių ir žinių pagrindus, siekdami sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos sektoriaus, su sveikata susijusių nevyriausybinių organizacijų (NVO) ir universitetų mokymo ir mokslinių tyrimų skyriuose.

Baigus kursą, absolventai gali atlikti profesinius egzaminus iš Jungtinės Karalystės ar Airijos visuomenės sveikatos fakulteto ir gali pradėti savo karjerą visuomenės sveikatos srityje vietiniu lygiu Jungtinėje Karalystėje / Airijoje arba tarptautiniu mastu, įskaitant karjerą, orientuotą į LMIC sveikatos poreikiai

Studentai turės galimybę bendrauti su potencialiais darbdaviais.

Karalienės magistrantams suteikiamos išskirtinės pranašumos. Unikalios iniciatyvos, tokios kaip "Degree Plus" ir "Researcher Plus", padeda stiprinti mūsų įsitraukimą į įsidarbinimo galimybes, o novatoriškos lyderystės ir vykdomosios programos, taip pat integracija su verslo ekspertais padeda savo studentams įgyti pagrindinių vadovavimo pozicijų tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Kokius darbus studentai atlieka atlikdami "Visuomenės sveikatos magistro laipsnį"?

Kai kurie mūsų studentai vykdo tolesnę Ph.D. Studijuokite sveikatos tyrimų ir epidemiologijos srityse Šiaurės Airijoje, kitose Jorko ir užjūrio dalyse.

Kiti studentai dirba ir privačiame, ir viešajame sektoriuose. Toliau pateikiama keletas darbo vietų, kurių jie ėmėsi:

 • Vyresnysis reguliavimo specialistas "Beam Suntory"
 • Sveikatos patarėjas, Medair, Artimųjų Rytų regionas
 • Postdoctoral Research Associate, Queen's University Belfast
 • Technikos mokslų daktarė Kerry grupė
 • DPhil studentas Gyventojų sveikatos, Oksfordo universitetas
 • Projekto koordinatorius "Save the Children"
 • Ph.D. Studentų CPH
 • Registruotas dietologas, Craigavonas
 • Projekto komandos narys, Šiaurės Airijos kūdikių širdžių tyrimas
 • Pensilvanijos sveikatos departamento Epidemiologijos programos specialistas

MOKESČIAI

Yra daug finansavimo ir stipendijų galimybių tiems, kurie svarsto studijas Queen's.

Antrosios pakopos kreditai

Ūkio departamentas suteiks studijų kreditą iki 5 500 svarų sterlingų vienam ES / ES studentui.

Antrosios pakopos studijų sistema Jungtinėje Karalystėje siūlo vyriausybės remiamas studentų paskolas iki 10 609 svarų sterlingų už mokomas ir mokslinių tyrimų magistrantūros studijas visose studijų srityse. Kriterijai, tinkamumas, grąžinimas ir paraiškos informacija yra prieinami JK vyriausybės interneto svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ... Skaityti daugiau

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ten universities in the UK for Research Intensity. Skaityti mažiau