MPH pasaulinės sveikatos lyderystės ir administravimo srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Haifos universiteto pasaulinės sveikatos vadybos ir administravimo magistrantūros programa skirta suteikti studentams tvirtą pagrindą, nuo kurio kritiškai išnagrinėti dabartinius pasaulinius sveikatos iššūkius. Naujos kartos sveikatos priežiūros lyderiams reikės išsamaus visuomenės daugelio aspektų supratimo ir kaip jie susiję su visuomenės sveikatos klausimais.

Jie taip pat turės turėti sudėtingus vadovavimo įgūdžius, kad galėtų tarnauti vis sudėtingesnei visuomenei ir valdyti įvairias sritis apimančias daugiasektorines, iš viršaus į apačią ir iš apačios į viršų apimančias programas sveikatos priežiūros tarnybose ir už jų ribų. Vis labiau integruotame pasaulyje, kuriam būdingas vis didesnis skirtumas, visuomenės sveikatos lyderiai taip pat turės žinoti, kaip pasaulinės ir nacionalinės jėgos daro poveikį sveikatai šalies viduje ir tarp jų.

Pasaulinė sveikatos lyderystės ir administravimo programa puoselėja reikiamą aukšto lygio sudėtingumą, puikius vadovavimo ir bendravimo įgūdžius, gilias visuomenės ir pasaulinės sveikatos žinias, kad ateityje praktikuojantys specialistai ir mokslininkai galėtų rengti lyderio vaidmenį nustatymuose visame pasaulyje. Vienerių metų programa mokoma anglų kalba per tris semestrus iš eilės, nuo spalio iki rugsėjo.

Ką mokysi

Mokymo programa susideda iš įvairių kursų, apimančių visus pasaulinės sveikatos ir administracijos aspektus, įskaitant pagrindinius kursų įvedimo laukus, epidemiologijos, biostatistikos ir tyrimų metodus. Kursas taip pat apima akmenų projektą ir struktūrizuotą bei prižiūrimą profesionalų praktiką.

Atsiliepimai

Thet George Duchi, Nigerija - MPH pasaulinėje sveikatos lyderystėje

„Mėgstamiausia mano programa būtų… mokymasis daugiakultūrėje aplinkoje, kad susitiktų su skirtingais žmonėmis iš skirtingų gyvenimo sričių ir girdėtų jų istorijas. Izraelis turi pasaulinio lygio reputaciją švietimo srityje, fakultetas, personalas buvo nuostabus.“

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Skaityti mažiau