MPH pasaulinė visuomenės sveikata

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Visuomenės sveikata kelia vis didesnį susirūpinimą tokiomis problemomis kaip nutukimas ir kitos sudėtingos sąlygos, dėl kurių reikia švietimo ir specialistų rengimo sveikatos priežiūros sektoriuje.

Šis naujas pasaulinės visuomenės sveikatos magistras siūlo visuomenės sveikatos mokymo ir poveikio pasaulinei sveikatos analizei, politikai, politikai, sistemoms ir praktikai pagrindą.

Daugiausia dėmesio skirsite visuotinėms visuomenės sveikatos problemoms, kuriomis vadovaujasi Tvaraus vystymosi tikslai (SDG), kuriuos 2015 m. Nustatė Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja:

 • Reprodukcinė, motinos, naujagimio ir vaiko sveikata
 • Užkrečiamos ligos
 • Neužkrečiamos ligos ir psichinė sveikata
 • Traumos ir smurtas
 • Visuotinė sveikatos apsauga (UHC) ir sveikatos sistemos
 • Pavojai aplinkai
 • Pavojus sveikatai ir ligų protrūkiai

Jūs sukursite išsamų supratimą apie sveikatos iššūkius, su kuriais susiduria gyventojai ir tautos vis globalėjančiame pasaulyje.

Mes siekiame suteikti jums įgūdžių planuoti, valdyti ir vertinti sveikatos paslaugas ligų prevencijos, sveikatos apsaugos ir sveikatos skatinimo srityse.

Absolventai iš šio MPH turėtų išsiugdyti darbo jėgą, turinčią tvirtus valdymo, vadovavimo ir kritinio mąstymo įgūdžius.

Savybės ir privalumai

 • Įgysite įgūdžių planuoti, valdyti ir vertinti sveikatos paslaugas ligų prevencijos, sveikatos apsaugos ir sveikatos skatinimo srityse.
 • Apima daugelį sričių, reikalingų visuomenės sveikatos fakulteto egzamino A daliai laikyti.
 • Mūsų kurse yra neakivaizdinė galimybė padėti jums pritaikyti mokymąsi savo darbe.
 • Mūsų mokymo komandą sudaro epidemiologijos, visuomenės sveikatos, sociologijos, sveikatos stiprinimo ir psichinės sveikatos profesoriai ir skaitytojai.

Kursų informacija

Šiame kurse jūs išnagrinėsite ir apmąstysite problemas, kylančias užkertant kelią ligoms, kovojant su sveikatos netolygumais ir analizuojant rezultatus globalėjančiame pasaulyje.

Kursas yra sudarytas iš penkių pagrindinių dėstomų vienetų (90 kreditų), dviejų pasirenkamųjų dėstomų vienetų (30 kreditų) ir 60 kreditų disertacijos projekto.

Jūs išmoksite iš daugybės modulių, pradedant epidemiologija, sociologija, statistika, ekonomika ir baigiant psichine sveikata. Mes siekiame užtikrinti, kad visi moduliai aiškiai atspindėtų, kad daugelis visuomenės sveikatos problemų, su kuriomis šiandien susiduriama, yra pasaulinės sveikatos problemos. Tai reiškia, kad visi pagrindiniai ir neprivalomi mokomi moduliai apima konkretų turinį ir duomenų pavyzdžius, apimančius tiek pasaulines, tiek regionines situacijas, akcentuojant septynias PSO su sveikata susijusias SDG temines sritis.

Kritiškai analizuosite temas nuo ligų prevencijos ir sveikatos stiprinimo iki kultūrinių ir istorinių sąlygų, formuojančių visuomenės sveikatos politiką ir praktiką.

Užbaigsite prižiūrimą, nepriklausomą 10–15 000 žodžių tyrimo projektą, kuriame išsamiai ištirsite pasirinktą pasaulio visuomenės sveikatos sritį. Disertacijos temos galėtų apimti visuomenės sveikatos sritį, susijusią su jūsų darbo ir karjeros planais, sisteminę ar naratyvinės literatūros apžvalgą ar antrinių duomenų analizę.

Kursas bus vykdomas naudojant įvairius mokymo metodus, įskaitant paskaitas, seminarus, seminarus ir kompiuterinę veiklą, taip pat bendradarbiaujant grupėse. Mes naudojame internetinę mokymosi aplinką („Moodle“) mokymosi veiklai palaikyti ir užtikrinti elektroninę prieigą prie visos mokymo medžiagos.

Būsite vertinami naudojant įvairius metodus, įskaitant esė, atsakymus su atsakymų variantais, politikos dokumentų apžvalgas, atspindinčius žurnalus, pristatymus žodžiu, egzaminus raštu ir prižiūrimą disertaciją.

Tikimasi, kad dieninių studijų studentai lankys visas numatytas dienas. Dalyvavimas ne visą darbo dieną priklausys nuo to, kuriais metais pasirenkate pagrindinius ir opcionų skyrius.

Šiame kurse jūs išmoksite šiuos pagrindinius vienetus:

 • Visuotiniai visuomenės sveikatos iššūkiai XXI amžiuje
 • Visuomenės sveikatos epidemiologija ir statistika
 • Visuomenės sveikatos sociologiniai metodai
 • Įrodymais pagrįsta visuomenės sveikata ir sveikatos stiprinimas
 • Tarptautinės sveikatos sistemos ir politika
 • Disertacija

Studijų ir įvertinimų suskirstymas

10 kreditų prilygsta 100 studijų valandų, tai yra paskaitų, seminarų ir praktinių užsiėmimų bei savarankiškų studijų derinys. Magistro kvalifikaciją paprastai sudaro 180 kreditų, PGDip 120 kreditų, PGCert 60 kreditų ir MFA 300 kreditų. Tiksli studijų laiko sudėtis ir įvertinimai kursui skirsis atsižvelgiant į pasirinktą variantą ir mokymosi stilių, tačiau tai gali būti:

Tyrimas

 • 7 lygio 15% paskaitos, seminarai ar pan. 0% talpinimas; 85% nepriklausomas tyrimas

Vertinimas

 • 7 lygio 85% kursinių darbų; 0% praktiškas; 15% egzamino

Patekimo reikalavimai

 • JK garbės laipsnis - bent 2: 2 (arba tarptautinis atitikmuo)
 • Užsienio kandidatams reikės IELTS, kurio bendras balas yra 6,5, bet ne mažesnis kaip 5,5 bet kurioje kategorijoje, arba lygiavertė pripažinta anglų kalbos kvalifikacija.
 • GCSE matematikos ir gamtos mokslų AC laipsnyje arba lygiaverčiame tarptautiniame lygmenyje (kiti įrodymai ar patirtis bus svarstomi individualiai).
 • Pareiškėjai gali būti apklausti kaip priėmimo proceso dalis.

Privalomas išankstinis tyrimas ir atitinkama patirtis

Šiame kurse gali dalyvauti visi sveikatos ar sveikatos srities profesijos absolventai. Medicinos laipsnį turintys asmenys turėtų turėti vienerių metų profesinę patirtį po registracijos. Kandidatai, turintys su sveikata nesusijusį bakalauro laipsnį, turi sugebėti įrodyti pakankamai žinių apie visuomenės sveikatą ar patirtį.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES studentai

 • Visas darbo laikas: 8500 svarų sterlingų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
 • Neakivaizdinis mokestis: mokoma 4 250 svarų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).

Ne ES ir Lamanšo salų studentai

 • Visas laikas: 16 000 svarų sterlingų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).
 • Neakivaizdinis mokestis: per metus mokoma 8 000 svarų. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).

Papildoma informacija

Magistrantūros kvalifikacija paprastai apima 180 kreditų, 120 kreditų PGDip, 60 kreditų PGCert ir 300 kreditų MFA. Studijų mokesčiai bus vienodi kiekvieniems studijų metams, jei kursas bus baigtas įprastiniu laikotarpiu (ne kartoti metai ar pertraukos studijoje).

Papildomos išlaidos

Kitos išlaidos

 • Neprivaloma sąmata: 400 svarų

Visas kursui reikalingas knygas galite įsigyti bibliotekoje. Universitete taip pat yra kompiuterių laboratorijos ir nešiojamųjų kompiuterių paskolų paslauga. Tačiau daugelis studentų pasirenka įsigyti pagrindinius kursų vadovėlius ir (arba) nešiojamąjį kompiuterį. Taip pat gali tekti atspausdinti užduotis ir kitus dokumentus studentams. Universiteto spausdinimo išlaidos prasideda nuo 5 pp puslapyje. Numatomos išlaidos yra 300 svarų sterlingų už nešiojamąjį kompiuterį, iki 100 svarų sterlingų kasmet įsigyjant knygas ir spausdinant.

Karjeros galimybės

Šis kursas suteikia pagrindą plėtoti plačią profesinę karjerą visuomenės sveikatos ir epidemiologijos srityse.

Visuomenės sveikata sutelkta į gyventojų ir bendruomenių, o ne į atskirų asmenų, karjerą valstybinėse ar vyriausybinėse tarnybose, moksliniuose tyrimuose, NVO ir savanorių sektoriuje. Nors šiame kurse aptariama keletas bendrų temų, galite specializuotis vaidmenyse, pradedant sveikatos priežiūros paslaugų tyrimais, visuomenės sveikatos analitikais, sveikatos politikos patarėjais, užkrečiamųjų ligų kontrolės ar visuomenės sveikatos direktoriais.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Skaityti daugiau

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Skaityti mažiau