MHSc aplinkos sveikatos srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Aplinkos sveikata yra sveikatos disciplina, kurios pagrindinis tikslas yra fizinių, cheminių ir biologinių pavojų, kenksmingų žmonių sveikatai, prevencija ir kontrolė.

Suteikti studentams žinių ir įgūdžių atlikti savarankiškus tyrimus, pasitelkiant pažangių mokslinių problemų sprendimo įgūdžius ir pritaikant kritinį bei reflektyvų mąstymą aplinkos sveikatos srityje. Kvalifikacija skirta asmenims, kurie prisidės prie žinių kūrimo atlikdami nepriklausomus tyrimus, siekdami plėtoti ir tobulinti aplinkos sveikatos profesiją.

This African-American mother was shown in the process of teaching her young son how to properly wash his hands at their kitchen sink, briskly rubbing his soapy hands together under fresh running tap water, in order to remove germs, and contaminants, thereby, reducing the spread of pathogens, and the ingestion of environmental chemicals or toxins. Children are taught to recite the Happy Birthday song, during hand washing, allotting enough time to completely clean their hands.

University of Johannesburg „Ateitis. Iš naujo įsivaizduojama. “ nėra paprasčiausia frazė

Institucija imasi iniciatyvos visoje Afrikoje 4-osios pramonės revoliucijos mąstymo srityje, permąstydama visų disciplinų ateitį. 4IR yra kita industrializacijos banga, kurią turime suprasti ir formuoti, kad galėtume kurti šios šalies - ir Afrikos žemyno - ateitį. taip turtingai nusipelnei. 4IR yra ne tik robotika ir automatika; kalbama apie visuomenės pažangą suteikiant žmonėms galių ir kartų kartoms.

Pasauliui žengiant į priekį į 4-ąją pramonės revoliuciją, taip pat ir UJ su „Education 4IR“ - įtraukdami 4IR mąstymą ir technologijas į mokymo programą per įvairius kursus ir naudodamiesi novatoriškomis mišraus mokymosi technologijomis. Tai reiškia, kad UJ absolventai yra geriau pasirengę suvokti verslo ir pramonės ateitį, nes AI ir 4IR vaidina didesnį vaidmenį mūsų gyvenime ir darbe.

University of Johannesburg - mūsų pareiga išdidžiai ir drąsiai apkabinti būsimus mūsų šalies vadovus ir juos drąsiai vedžioti po neįsivaizduojamą 4IR kompleksiškumą, kad jie galėtų visapusiškai pasinaudoti ir suteikti geresnį rytojų. Būsimi vadovai kaip jūs! Čia vedame drąsų pokalbį; stumti ir formuoti naujo rytojaus dizainą. Čia mes imamės veiksmų ir kuriame naują pasaulį.

Priėmimo sąlygos:

Aplinkos sveikatos bakalauro laipsnis 8-ajame NQF lygyje, turintis vidutiniškai 65% kvalifikaciją arba lygiavertę kvalifikaciją, nustatytą Statuso komiteto ir patvirtintą fakulteto valdybos.

Programos trukmė:

  • Visas laikas: Mažiausiai 1 metai ir ne daugiau kaip 2 metai
  • Ne visą darbo dieną: Mažiausiai 1 metai ir ne daugiau kaip 3 metai

Kontaktiniai duomenys:

Ponia C Mokoatle / Tel 011 559 6229 / El. Paštas: charlottem@uj.ac.za.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Skaityti daugiau

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Skaityti mažiau