MHSc Podiatrijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ugdyti podiatrijos absolventus, galinčius prisidėti prie podiatrijos žinių ir sveikatos priežiūros apskritai, atliekant ir platinant aukštos kokybės tyrimus, siekiant paremti ir patobulinti podiatrijos duomenų bazę.

„Fotorech“ / „Pixabay“

University of Johannesburg „Ateitis. Iš naujo įsivaizduojama. “ nėra paprasčiausia frazė

Institucija imasi iniciatyvos visoje Afrikoje 4-osios pramonės revoliucijos mąstymo srityje, permąstydama visų disciplinų ateitį. 4IR yra kita industrializacijos banga, kurią turime suprasti ir formuoti, kad galėtume kurti šios šalies - ir Afrikos žemyno - ateitį. taip turtingai nusipelnei. 4IR yra ne tik robotika ir automatika; kalbama apie visuomenės pažangą suteikiant žmonėms galių ir kartų kartoms.

Pasauliui žengiant į priekį į 4-ąją pramonės revoliuciją, taip pat ir UJ su „Education 4IR“ - įtraukdami 4IR mąstymą ir technologijas į mokymo programą per įvairius kursus ir naudodamiesi novatoriškomis mišraus mokymosi technologijomis. Tai reiškia, kad UJ absolventai yra geriau pasirengę suvokti verslo ir pramonės ateitį, nes AI ir 4IR vaidina didesnį vaidmenį mūsų gyvenime ir darbe.

University of Johannesburg - mūsų pareiga išdidžiai ir drąsiai apkabinti būsimus mūsų šalies vadovus ir juos drąsiai vedžioti po neįsivaizduojamą 4IR kompleksiškumą, kad jie galėtų visapusiškai pasinaudoti ir suteikti geresnį rytojų. Būsimi vadovai kaip jūs! Čia vedame drąsų pokalbį; stumti ir formuoti naujo rytojaus dizainą. Čia mes imamės veiksmų ir kuriame naują pasaulį.

Priėmimo sąlygos:

Podiatrijos bakalauro laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija, turinti ne mažiau kaip 60% bakalauro laipsnio disertacijos. Mažiausiai trejų metų klinikinė patirtis. Kandidatai turės pateikti tyrimo pasiūlymo santrauką / santrauką. Atrankos procesas grindžiamas tyrimo pasiūlymo svarstymu, tinkamo vadovo buvimu ir teorinių bei metodinių žinių, reikalingų tyrimui atlikti, įvertinimu.

Programos trukmė:

  • Visas laikas: Mažiausiai 1 metai ir ne daugiau kaip 2 metai
  • Ne visą darbo dieną: Mažiausiai 1 metai ir ne daugiau kaip 3 metai

Kontaktiniai duomenys:

Dr. C Yelverton / Tel 011 559 6910 / El. Paštas: sntuli@uj.ac.za.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Skaityti daugiau

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Skaityti mažiau