Filter
M.D.
Sent Kitsas ir Nevis Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios medicinos studijos Sent Kitse ir Nevije 2019

Medicinos doktorantūra (M.D. arba Doctor of Medicine) - tai ypatingai prestižinis akademinis laipsnis, kurį įgyti gali užtrukti iki dvylikos akademinių metų. Šis laipsnis studentams yra suteikiamas tik tada, kai yra įsitikinama, kad jie turi pakankamai kompetencijos, patirties ir įgūdžių, kad galėtų savarankiškai diagnozuoti įvairias ligas bei skirti atitinkamus ir efektyvius gydymo metodus.

Sent Kitsas ir Nevis yra namo į aukštąsias mokyklas skaičius. Yra keletas mokyklų medicinos esančio Sent Kitsas ir asmenys gali keliauti iš visame pasaulyje siekiant studijuoti šiose institucijose.

Medicinos studijos Sent Kitse ir Nevije

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos studijų galimybės Centrinė Amerika ir Karibai

Rezultatai

International University Of The Health Sciences

Po pirmųjų 80 savaičių ikiklinikinių tyrimų, studentai praleidžia antroji 80 savaičių jų medicinos studijų programos medicininę įrangą, dažnai vadinamas "apsukų" arba "cl ... [+]

Po pirmųjų 80 savaičių ikiklinikinių tyrimų, studentai praleidžia antroji 80 savaičių jų medicinos studijų programos medicininę įrangą, dažnai vadinamas "apsukų" arba "clerkships". Klinikinių įrenginių, studentai mokosi "amato" specialistams įvairiose klinikinės medicinos disciplinas. Pagal darbo prižiūrint su ekspertais, mokiniai mokosi gydyti pacientus ir įgyja bendravimo, interviu, istorija ėmimas, fizinę apžiūrą ir medicininių procedūrų įgūdžius. Tai pasiekiama ligoninės ir klinikos remiantis modeliais.

Apsisukimai yra suskirstomi į dvi nuosekliųjų komponentų: 48 savaičių nustatytas pagrindines sėjomainą ir 32 savaiciu pasirenkamųjų sėjomainą.... [-]

Sent Kitsas ir Nevis Basseterre
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba