Filter
M.D.
Studijų tipas: Internetinės Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 2 Internetiniai medicinos studijų programas

Medicinos doktorantūra (M.D. arba Doctor of Medicine) - tai ypatingai prestižinis akademinis laipsnis, kurį įgyti gali užtrukti iki dvylikos akademinių metų. Šis laipsnis studentams yra suteikiamas tik tada, kai yra įsitikinama, kad jie turi pakankamai kompetencijos, patirties ir įgūdžių, kad galėtų savarankiškai diagnozuoti įvairias ligas bei skirti atitinkamus ir efektyvius gydymo metodus.

Per Atlantą, apie kursus internetu bei jų galimybės pertvarkyti aukštąjį išsilavinimą diskusija buvo įsisiautėjęs tam tikrą laiką. Kursai struktūra savaitę interneto konferencijose; bendravimas su dėstytoju paskaitose ir kitų besimokančiųjų vyksta virtualioje mokymosi aplinkoje. Internetiniai kursai skirti, kad tilptų aplink jūsų kalendoriuje; jums prieigą kursą, kai jis yra tinkamas jums.

Internetinės Medicinos doktorantūros studijos

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Magistras, Internetinės

Utica College Online

Interneto pereinamojo laikotarpio gydytojo fizinės terapijos programa suteikia tiesioginį kelią licencijuotoms fizioterapeutams uždirbti savo DPT laipsnį tik 16 mėnesių. ... [+]

Interneto pereinamojo laikotarpio gydytojo fizinės terapijos programa suteikia tiesioginį kelią licencijuotoms fizioterapeutams uždirbti savo DPT laipsnį tik 16 mėnesių. Studentus moko aukštos kvalifikacijos ir patyrę gydytojai pažengusiose srityse, pavyzdžiui, patofiziologija, farmakologija ir diagnostikos vaizdavimas. Internetinis, lankstus ugdymo turinys suteikia kritinio mąstymo įgūdžius ir padeda absolventams klestėti kaip besivystančios visuomenės savarankiški praktikai ir tiesioginė prieiga prie sveikatos priežiūros paslaugų.

"Online Post-Professional" (pereinamojo laikotarpio) "Fizinės terapijos" daktaro programa sukurta taip, kad atitiktų studentų reikalaujančius darbus ir gyvenimo grafikus, ir siūlo lanksčią prieigą prie geriausio mokymo turinio bet kuriuo metu. Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantys licencijuotos fizinės terapijos gali užsiregistruoti BS / MS fizikinės terapijos laipsnio įgaliojimais. Internetinis tDPT mokymo planas apima įvairias temas, įskaitant:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Utica
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
16 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American College of Acupuncture & Oriental Medicine

Akupunktūros meistro tikslas ... [+]

Tikslas

Akupunktūros meistro tikslas

Programos apžvalga

Akupunktūros meistras

Akreditacija

Akademikų ir Rytų medicinos magistro programą akredituoja Akupunktūros ir Rytų medicinos akreditavimo komisija ir kolegijų kolegijų ir mokyklų kolegijų pietų asociacija. Baigę magistro laipsnį, studentai turės teisę dalyvauti Nacionalinėje akupunktūros ir Rytų medicinos licencijavimo egzaminų sertifikavimo komisijoje.

Tvarkaraštis

Dauguma abiejų programų siūlomų didaktinių kursų vyksta vakarais ir savaitgaliais. Kai kurie kursai taip pat siūlomi internetu.

Mokymas ir mokesčiai

Mokestis yra 432 USD už kreditą. Stipendijos bus grindžiamos tiek pirmuosius pirmuosius tarnautojus, tiek už nuopelnus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Houston
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba