Geriausios medicinos studijos - Chirurgijos studijos 2020

Medicinos studentams, siekiantiems profesinės karjeros, medicinos mokslų daktaras (MD) yra pirmasis žingsnis po bakalauro studijų. Nors mokslų daktaro laipsnis yra skirtas besimokantiems mokslininkams, MD siekia kurti žinių ir įgūdžių, reikalingų praktikuojantiems gydytojams. Kas yra chirurginė medicina? Šis laipsnis skiriamas studentams pagal magistro programą, kurioje daugiausia… Skaityti daugiau

Medicinos studentams, siekiantiems profesinės karjeros, medicinos mokslų daktaras (MD) yra pirmasis žingsnis po bakalauro studijų. Nors mokslų daktaro laipsnis yra skirtas besimokantiems mokslininkams, MD siekia kurti žinių ir įgūdžių, reikalingų praktikuojantiems gydytojams.

Kas yra chirurginė medicina? Šis laipsnis skiriamas studentams pagal magistro programą, kurioje daugiausia dėmesio skiriama medicinos teorijai ir praktikai, susijusiai su chirurgija. Kursiniai darbai dažnai būna susiję su plačiąja ir integruotomis perspektyvomis, nuo diagnozės ir įvertinimo iki operacinių ir neveikiančių gydymo būdų, taip pat gali apimti kursus, skirtus kitai klinikinei praktikai be operacijos. Dalis mokymo programos paprastai skiriama interaktyviam mokymui ligoninėse, kuriai vadovauja vyresnieji chirurgai.

Vaikų chirurginės medicinos gydytojai aprūpina moksleivius reikalingais gebėjimais ir patirtimi medicinos praktikoje, chirurgijoje ar kitu būdu. Kartu su specifiniais profesiniais įgūdžiais, studentai gali kurti mokslinius tyrimus ir kritinius motyvacijos įgūdžius, taip pat tobulinti žodinius ir rašytinius bendravimus su pacientais ir kolegomis.

Programos, skirtos chirurginės medicinos gydytojui, apima apie šešerius metus dirbančių visą darbo dieną. Registracijos ir mokymo išlaidos tai atspindi, nors jos skiriasi nuo vienos mokyklos prie kito, o mokiniai turėtų kreiptis į atitinkamą atvykimo įstaigą, kad sužinotų daugiau.

Vadovaujantis MD chirurginės medicinos ir rezidentūros laikotarpiu ligoninės aplinkoje, studentai yra pasirengę patekti į gydytojo ar chirurgo karjerą. Gydytojų ir chirurgų vaidmenys gali būti paciento medicininės istorijos paėmimas, tyrimų užsakymas ir šių rezultatų panaudojimas gydymo planui sudaryti. Gydytojai linkę konsultuoti pacientus į sveikatos priežiūrą, o chirurgai tiesiogiai gydo ūmus ir lėtines ligas. Jų specialybės gali būti anesteziologai, pediatrai, radiologai ir ginekologai.

Daugelyje medicinos mokyklų visame pasaulyje siūloma MD chirurginėje medicinoje. Dėl praktinės patirties paprastai nėra tiesiog interneto programų, tačiau gali būti ir kitų nuotolinių mokymų kursų. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Sapienza University of Rome
Rome , Italy + 2 Daugiau

"Sapienza" siūlo 6 metų fakulteto medicinos ir chirurgijos bakalauro laipsnį, kuris yra mokomas tik anglų kalba (F programos "Policlinico" universitetinė ligoninė), ir yra atv ... +

"Sapienza" siūlo 6 metų fakulteto medicinos ir chirurgijos bakalauro laipsnį, kuris yra mokomas tik anglų kalba (F programos "Policlinico" universitetinė ligoninė), ir yra atviras studentams iš viso pasaulio. -
M.D.
Dieninės
6 metai
Anglų
Spalis 2020
Su bendrabučiu