Filter
M.D.
Brazilija São Paulo Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios medicinos studijos in Sao Paulo Brazilijoje 2019

Medicinos doktorantūra - tai itin ilgos, mažiausiai šešerius metus trunkančios, studijos. Kone į visas medicinos doktorantūros studijų programas yra įtraukiami ne tik ilgi metai akademinio mokslo, bet ir disertacijos rašymas, o taip pat ir praktinis darbas studentų pasirinktoje ligoninėje, klinikoje ar kitoje sveikatos priežiūros įstaigoje.

Brazilija siūlo aukštąjį išsilavinimą, kuris yra iš dalies finansuojamas tiems studentams, kurie norėtų tęsti aukštesnįjį išsilavinimą. Jie turi būti nuo 18 iki 35 metų. Ši aukštojo mokslo sistema leidžia studentams mokytis praktinių įgūdžių, kurie padėtų spręsti 21-ojo amžiaus iššūkius.

Tai didžiausias miestas Brazilijoje, o tai matė daug viešojo ir privačiojo aukštojo mokslo mokymosi centrų sistemą. Kai kurie iš pasaulyje pripažintų universitetų, pavyzdžiui, universiteto Sao Paulo, Popiežiškoji katalikiškojo universiteto San Paulo ir Sao Paulo valstybinio universiteto yra čia.

Medicinos studijos in Sao Paulo Brazilijoje

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Faculdade de Ciências Médicas da Santa Casa São Paulo (FCMSCSP)

Struktūrinis ir didaktinis organizavimas Žinoma Bakalauro medicina remiasi naujoviškų mokymo su departamentų, kur susijusių disciplinų sugrupuotų optimizuoti mokymą ir ve ... [+]

Per kurso

Struktūrinis ir didaktinis organizavimas Žinoma Bakalauro medicina remiasi naujoviškų mokymo su departamentų, kur susijusių disciplinų sugrupuotų optimizuoti mokymą ir vengia biurokratinių ir finansinių kraštutinumų ir gigantismos ir administravimą, remiantis nuopelnais ir svirtinių komanda. Toks precedento schema Brazilijoje 1963 metais buvo po kito, po Direktyvų įstatymo ir pagrindai Švietimo 1968. Mokymo programa yra orientuota į bendrosios praktikos gydytojus, Humanistas, kritiškas ir analitiškas nuomone mokymą.

Tuo pastaruosius du mėnesius stažuotis pabaigoje, studentai šeštus metus sudaro planinės etapas pasirenkant vieną iš Medicina (chirurgijos klinika pediatrijos ir Akušerijos ir ginekologijos klinika) srityse, siekiant stiprinti jų mokymą. Pasibaigus kurso bakalauro medicinos pabaigoje, gydytojas baigė fakulteto baigs generalist mokymą, kvalifikacijos už medicinos ir sveikatos priežiūros praktiką, remiantis mokslinio tikslumo, intelektinės ir vadovaujasi griežtomis etikos principų.... [-]

Brazilija São Paulo
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Faculdade Santa Marcelina (FASM)

Medicinos mokykla FASM siekiama formuoti bendrosios praktikos žmogiškas, atnaujinta, globalizuotos ir nusimano geriausiais turimais moksliniais įrodymais. ... [+]

Prezentacija

Medicinos mokykla FASM siekiama formuoti bendrosios praktikos žmogiškas, atnaujinta, globalizuotos ir nusimano geriausiais turimais moksliniais įrodymais.

Įkūrė savo mokymą institucijų Santa Marcelina, kurie pagarbą kitiems, svetingumo, aukštos kokybės ir kritinis mokymosi kaip būtinas savybes profesionalus ir žmogaus formavimosi vertybes.

Žinoma, yra modulinė, šešių mėnesių mokymo, kuris apima formalius disciplinas, reikalingas baigti medicinos studijas, plius ugdymo turinio naujoves orientuota į sveikatos vadybos Įvadas į mokslinius tyrimus, įrodymais pagrįstos medicinos ir ugdymo integracija džiaugsmo Gydytojai, stiprinant humanizuojantį veidą mokytojo siūlymu. Studentas turi, nes pirmą pusmetį kontakto su bendruomene, kurioje FASM įterpiamas per Šeimos medicinos ir Bendrijos drausmės, kuris skatina jų integraciją į Bendriją. Aktyviai dalyvauti prevencijos ir skatinimo programų sveikatos didesnė tikimybė ir paplitimas sąlygų, tokių kaip diabetas, hipertenzija, nutukimas, be kita ko, žadina smalsumą ir ieško rezoliucijas į "problemas" rasta.... [-]

Brazilija São Paulo
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
12 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade São Francisco (USF)

Lotynų Amerika patyrė nuo 1990 platų judėjimą dėl ypatingos svarbos medicinos, kūrybingas, atsakingas, etiškas ir labiau humanišką formavimas. Apie tai, San Franciskas si ... [+]

medicina

Lotynų Amerika patyrė nuo 1990 platų judėjimą dėl ypatingos svarbos medicinos, kūrybingas, atsakingas, etiškas ir labiau humanišką formavimas.

Apie tai, San Franciskas siekiama įvesti į darbo rinką, kvalifikuotų specialistų, vertinantys universiteto tęstinių kursų, kurie leidžia mokslininkų formavimas sutelktas į šalies tinkamą sveikatos politikos poreikius plėtrai.

Siūloma ateityje mišinys yra pateikti pagrindines paslaugas, bet žinodama gebėjimas spręsti efektyviai sudėtingus sveikatos problemų.

Kurį laiką, universitetas buvo mokymo srities specialistų keturiose pagrindinėse srityse Residency - Medicinos, chirurgijos, vaikų ir ginekologijos ir akušerijos - dirba su įvairių sričių komandų profesionalai, derinant teoriją su praktika, kvalifikacinių ir mokymo studentas su etinių, socialinių ir žmogaus principai.... [-]

Brazilija São Paulo
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
12 - 12 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba