HEALTHCARESTUDIES

Peržiūrėti internetines medicinos studijų programas - Šiaurės Amerikoje 2020/2021

Tam kad studentams būtų suteiktas medicinos doktoranto laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti mažiausiai šešerius studijų metus, taip pat atlikti ir sėkmingai apsiginti tam tikros srities mokslinį darbą bei įgyti daug profesinės praktikos. Medicinos doktorantūros laipsnis yra suteikiamas tik tiems studentams, kurie pabaigia universitetą bei atlieka profesinę praktiką ligoninėje, klinikoje ar kitoje jų pasirinktoje gydymo įstaigoje.

Dabar naršo mokymasis reiškia naudoti elektroninės žiniasklaidos ir informacinių ir ryšių technologijų (IRT) švietimo srityje. Su nuotolinio mokymosi vienas turi lanksčiai naudotis savo studijas bet kuriuo metu ir iš bet kur jie gali prisijungti.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinamas "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog "narės ". Ji taip pat renka daugiau nei 310 mln žmonių kurie yra pasaulis 's trečia pagal dydį gyventojų. Ji apima tankiai apgyvendintuose miestuose su klesti priemiesčius ir plati, negyvenamos ir natūraliai gražus srityse vienu metu.

Internetinės medicinos doktorantūros studijos - Šiaurės Amerikoje

2 Rezultatai Magistras, Šiaurės Amerika, Internetinės Filter

Pereinamojo fizioterapijos daktaras

Utica College Online
M.D.
<
Dalinės
<
16 mėnesiai
Anglų
Internetinės

Interneto pereinamojo laikotarpio gydytojo fizinės terapijos programa suteikia tiesioginį kelią licencijuotoms fizioterapeutams uždirbti savo DPT laipsnį tik 16 mėnesių. Stude ...

Skaityti daugiau

Akupunktūros meistras

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Magistras
M.D.
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Akupunktūros meistro tikslas

Skaityti daugiau