MD medicina

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Medicinos darbuotojai yra parengta remiantis "Gydymas darbas" specialybės fakulteto. Pagrindiniai medicina dalykai mokėsi 1-3 kursus, klinikiniai dalykai mokėsi 4-6 kursai.

Kai kurie studentai skirtingų švietimo turite galimybę tai padaryti praktinį darbą universitetuose įvairių šalių (kaip Turkijoje, Vokietijoje, JAV, Bulgarijoje, Rumunijoje, Italijoje) priešlaikinio diplomo laikotarpį.

Talentingi studentai fakulteto pasimatuoti mokslinė tyrimų darbų aktualiais medicinos Studentų mokslinės draugijos kartu su savo išsilavinimą.

16 skyriai ir 1 Žinoma veikti II profilaktinis gydymas fakultete. 3 iš jų yra teoretikai, 14 iš jų yra klinikos skyriai. Mokslinė tyrimai atliekami departamentų apie įvairių problemų ir sprendimų problemų medicinos kartu su išsilavinimu.

medicina

Šiuo metu 303 žmogus profesoriaus-mokytojo darbuotojai dirbti I gydymu prevencijos fakultetas, vienas iš fakulteto darbuotojų yra NSI Azerbaidžano narys, Du asmuo yra tikrasis narys Rusijos AMS, 34 asmenys iš medicinos gydytojas mokslai, 28 asmenys yra profesoriai, 175 asmenys PHD medicinos mokslų. 217 asmenys mokytojų personalas turi mokslinį laipsnį (71,5%).

Kai kurių padalinių darbuotojai turi mokslo laipsnius (onkologija, I chirurginiai dokumentai). 4 mokslo kandidatai dirbti I skyrių ir III chirurginių ligų, onkologijos ir aš vidaus ligų. 3 darbuotojai fakultete yra gydytojai medicinos mokslų fakulteto. 119 pagalbos asmenims teikia paslaugas sėkmingam atlikimui ugdymo procese.

Mokymas pagrindinių dalykų yra atliekami universiteto mokymo bazėje, klinika dalykai gydomosiomis mokymo klinikose, bazinėmis klinikos ir poliklinikos ir mokslinė tyrimų Kardiologijos mokslinio-tyrimo VAIKŲ, Nacionalinis profilaktinių ir medicininės reabilitacijos instituto mokslo ir chirurgijos centras pavadintas po Akademikas M.Topchubashov kurie tiekiami su šiuolaikinėmis valymo diagnostika.

Studentai, baigę gydymo specialybės studijų metu gyventi norint tapti anesteziologas-resuscitator, bendras chirurgas, neurochirurgas, plastikos chirurgas, širdies laivas chirurgas, trauminis-ortopedas, otoriloringolog, oftalmologas, onkologas, akušeris-ginekologas, urologas, gydytojas, kardiologas, nefrologai, gastroenterologas, Hematologija, Dermatovenerologė, reumatologas, endokrinologas, infecsionist,, neuropatologas, psichiatras, ekspertas narcology, physiatrist, imunologo, alergologo, fizioterapeutą, ray diagnostika, mikrobiologas, patoloqoanatomist, teismo medicinos eksperto ir genetinių specialybių. Taip pat studentai, kurie nenori mokytis gyventi gali dirbti gydytojo-terapeuto, Gerontologija, gydytojas-dėstytojo, imunologo, infectionist, šeimos gydytojas, mikrobiologas, virusologist, physiatrist, physiatrist, narkologas, fizioterapeutą, gydytojo-statistika, gydytojo-metodistų , gydytojas apie terapinį fizinio lavinimo, skubiai ir pirmosios pagalbos gydytoją.

Patekimo į rinką reikalavimai

Aukštojo mokslo diplomas su praskrieja chemijos, biologijos, fizikos, pridėjus Intermediate lygio anglų lygiaverčius IELTS 5.5 (TOEFL 550); arba su TRC tarptautinis universitetas fondas programa Pass laipsnio.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Azerbaijan Medical University (AMU) founded in 1930, is one of the largest and most prestigious higher educational establishments in the country.

Azerbaijan Medical University (AMU) founded in 1930, is one of the largest and most prestigious higher educational establishments in the country. Skaityti mažiau