MD farmakologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Istorija švietimo farmakologijos Azerbaidžane prasideda 1938 Our metų Departamentas farmakologijos traukiniai aukštos kvalifikacijos Aptekarz su bakalauro ir magistro laipsnį dirbti sveikatai, įskaitant farmakologinio srityje. Mūsų departamentas moko studentui farmakologinio - paieška šaltinių vaistus, metodus vaistų kokybę ir paruošti įvairių vaistų kontrolės. Studentai įgyja žinių ir įgūdžių, įgyvendinant šiuolaikinių metodų cheminių analizių ir įsigyti naujų vaistų. Studentai taip pat gauti detalią informaciją apie galimo poveikio vaisto dėl organizmo, taip pat ištirti vaisto kokybę.

farmakologija

Šiuo metu yra daugiau nei 6500 aukštos kvalifikacijos Aptekarz su bakalauro ir magistro kvalifikacinis laipsnis Azerbaidžane. Beveik visi jie yra baigę amv departamento farmakologijos. 11 asmenų neseniai gynė disertaciją daktaro laipsniui ir 44 asmenų daktaras farmakologijos specialybės kėdės katedros.

Keli Gydytojai cheminių ir biologinių mokslų dirbančių Azerbaidžano Nacionalinės mokslų akademijos yra absolventai Farmakologijos Azerbaidžano medicinos universiteto. Šiandien aktyviausios absolventai departamento tęsti mokslus magistro lygio specialybių, kaip antai farmakologinio technologija, farmakologinio chemijos, toksikologinės chemijos ir pharmacogonosia.

Terminas magistro lygio išsilavinimą, farmakologijos katedra yra 2 metai. Šiandien daugiau nei 350 vietos ir užsienio studentas studijų departamente gauti savo bakalauro ir magistro laipsnis azerų, rusų ir anglų kalbomis.

Yra 8 kėdės departamentas: Kėdė Ūkio ir organizacijos medikamentinio technologijos; Pirmininkas Pharmacogonosia ir Botanikos; Kėdė farmakologija; Kėdė farmakologinis Chemija; Kėdė Biofizika ir BIOORGANIC Chemija; Katedra bendrosios ir toksikologinės chemijos katedra; Kėdė Socialinių mokslų; Kėdė Lotynų kalba.

Patekimo į rinką reikalavimai

Aukštojo mokslo diplomas su praskrieja chemijos, biologijos, fizikos, pridėjus Intermediate lygio anglų lygiaverčius IELTS 5.5 (TOEFL 550); arba su TRC tarptautinis universitetas fondas programa Pass laipsnio.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Azerbaijan Medical University (AMU) founded in 1930, is one of the largest and most prestigious higher educational establishments in the country.

Azerbaijan Medical University (AMU) founded in 1930, is one of the largest and most prestigious higher educational establishments in the country. Skaityti mažiau