MBBS (anglų kalba)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

MBBS (anglų kalba)

 • Ši programa yra statybos vietoje nacionalinio lygio matomas dur, ji užima 4-oji tarp medicinos kolegijose Kinijoje.
 • SYSU yra vienas iš 30 universitetų apribojamas Kinijos MOE priimti MBBS tarptautinių studentų.
 • Visi kursai dėstomi anglų kalba, be kinų kalbos mokėjimo reikalavimus.
 • SYSU yra įtraukta į PSO Pasaulio katalogas medicinos mokyklose, o MBBS programų absolventai turi teisę imtis turimus medicininius tarybų įvairiose šalyse, pavyzdžiui, MCI, PMDC, USMLE, HPCSA, SCHS tt medicinos licencijavimo egzaminų

Sun Yat-sen Universiteto buvo patvirtinta kaip viena iš trisdešimties universitetų Švietimo ministerijos Kinijos stoti tarptautinius studentus kryptys MBBS (programa klinikinės medicinos dėstoma anglų kalba). Programoje laikomasi "Laikinosios nuostatai kokybės kontrolės standartų anglų mokė medicinos bakalauro Švietimo Tarptautinių studentų Kinijoje", ir praktika akademinių principų konsoliduoti teorines žinias ir sutelkiant dėmesį į techninius įgūdžius, tarpdisciplininių studijų ir klinikinėje praktikoje.

Sun Yat-sen Universiteto (SYSU) pradėjo MBBS programos in2006 ir nuo to laiko pelnė pripažinimą ir pritarimą iš medicinos tarybų Indijos, Tailando, Nepalo ir daug daugiau tautų. Iki šiol, dviejų partijų tarptautinių studentų iš viso 194 iš Indijos, Tailando, Nepalo ir kitų šalių sėkmingai baigė universitetą.

Zhongshan medicinos mokykla

Pirma įsteigta kaip Boji medicinos mokyklos 1866 Zhongshan medicinos mokykla (SYSU-SOM) yra seniausia mokykla Vakarų medicinos Kinijoje. Šiandien ji didžiuojasi stovėti tarp geriausių pakopos medicinos mokyklose visoje šalyje. SYSU-som valdo didžiausią visapusišką sveikatos priežiūros sistemą Kinijoje, įskaitant 5 lavinimo ir3 specializuotų ligoninių ir 13 šaka bendruomenės ligoninėse su daugiau nei 11,000 lovos, 13 mln ambulatorinių apsilankymų ir 200.000 stacionarių operacijų kasmet. Įstaiga stovi kaip medicinos ir mokslo švietimo ir mokymo, biomedicininių tyrimų, ir pacientų priežiūrą šalyje lyderis ir turi aukštą reputaciją namuose ir užsienyje, ypač Pietryčių Azijoje.

SYSU-som reputacija kokybės švietimo, mokslo inovacijų ir socialinių paslaugų pritraukė išskirtinį ir įvairų spektrą mokytojų ir mokinių, su daugiau nei 18.000 dieninių fakulteto nariai ir gydytojams, ir 8,915 medicinos ir sveikatos mokslų studentams ir aukštesnės studijų pakopos studentams, kuri apima daugiau nei 400 tarptautinių studentų iš 28 šalių. SYSU-som taip pat turi aukštos kokybės medicinos mokslo išteklius, kurie padės pritraukti geriausius kandidatus medicininį išsilavinimą.

Be to, mūsų medicinos studentai laimėjo pirmąjį prizą-Nacionaliniame konkurse klinikinių įgūdžių už medicinos koledžo studentai trejus metus iš eilės. Mes sukūrėme stabilius bendradarbius operacijos medicinos mokslo ir mokslinių tyrimų su daugeliu tarptautiniu mastu pripažintų institucijų, įskaitant Johns Hopkins universiteto Karolinska institutas, UT pietvakarių medicinos centras, ir Birmingemo universitete.

Auginimo reikalavimai

MBBS programa susideda iš šešių akademinių metų ir reikalauja 284 viso kreditų, įskaitant 256 kreditų privalomų kursų ir 28 kreditų pasirenkamųjų kursų. Yra 54 kursai šis svarbus, įskaitant 46 specializuotų klasių and8 pasirinktiniai klases.

Pagrindiniai patiekalai

 1. Kinijos 2. Įvadas į Kiniją ir kinų kultūra 3. Įvadas į Kinijos visuomenės ir kultūros (praktikos) 4. Chemija 5. Matematika 6. Medicinos fizika 7. Fizinis lavinimas 8. Kinų medicinos terminologija 9. Medicinos Kinijos 10 d. Medicinos biologijos ir ląstelių biologijos 11. Pagrindinis Anatomija 12. Medicinos etika 13. Klinikinis Anatomija 14. Histologijos ir embriologijos 15. Fiziologija 16. Biochemijos ir molekulinės biologijos 17. Medicinos Imunologijos 18. Medicinos mikrobiologija 19. Molekulinė medicina įgūdžiai 20 d. Žmogaus parazitologijos 21. Patologija 22. Farmakologija 23. Eksperimentiniai Fiziologinis Mokslas 24. Patofiziologija 25. Prevencinė medicina ir Bendrijos Medicina 26. Medicinos statistika 27. Epidemiologija 28. Įvadas į pagrindinį medicininį CoursesDiagnostics 29. Medicinos genetika 30. Teismo medicina 31. Vidaus medicina 32. Chirurgija 33. Ginekologija ir akušerija 34. Pediatrija 35. Medicinos Imageology 36. Tradicinė kinų medicina (įskaitant Akupunktūra) 37. Neurologija 38. Psichiatrija 39. Onkologija 40. Infekcinių ligų 41. Ortopedija 42. Avarinis Medicina 43. Otothinolaryngology 44. Klinikiniai įgūdžiai Mokymai 45. Reabilitacijos Medicina 46. Klinikinė praktika 47. Kompiuterių mokslas 48. Medicinos psichologija 49. Stomatologija 50. Anesteziologija 51. Oftalmologija 52. Dermatologija 53. Įrodymais pagrįsta medicina 54. Medicininė literatūra Priimamas ir panaudojimas

Patekimo į rinką reikalavimai

 1. Studentai turėtų ateiti iš angliškai kalbančių šalių. Jei ne, minimalus ant TEFL arba minimalaus IELTS 6 rezultatas 60 yra privalomi.
 2. Amžius reikalavimai: 18 metų ar naujesnės versijos.
 3. Vyresnysis vidurinės mokyklos baigimo kvalifikacijos.
 4. Natos anglų vidurinėje mokykloje įrašai turėtų būti C arba virš laipsnio (70 taškų arba virš iš 100).
 5. Natos matematikos, fizikos, chemijos, biologijos ir vidurinėje mokykloje įrašai turi būti laipsnio D arba pirmiau (60 taškų arba virš iš 100) ir C laipsnio arba didesnis bent viena tarp matematikos, fizikos ir chemijos dalykų.
 6. Įrašai apie gerą elgesį 7 d. Gera sveikata (įskaitant ne daltonizmo) 8. Pareiškėjai, kurie baigė vidurinę mokyklą, bet dar negavo mokyklos baigimo diplomai turėtų suteikti papildomos dokumentacijos iš mokyklų, tikrinančių, kaip savo statusą.
 7. Studentai privalo imtis stojamąjį egzaminą Sun Yat-sen Universiteto, kuri apima matematikos, chemijos, fizikos ir organizuotu.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Sun Yat-sen University, originally known as Guangdong University, was founded in 1924 by Dr. Sun Yat-sen (also called Sun Zhongshan), a great democratic revolutionary leader of the 20th century. The U ... Skaityti daugiau

Sun Yat-sen University, originally known as Guangdong University, was founded in 1924 by Dr. Sun Yat-sen (also called Sun Zhongshan), a great democratic revolutionary leader of the 20th century. The University is located in Guangdong Province, an area neighboring Hong Kong and Macao, which is at the forefront of China's reform and opening up... Skaityti mažiau
Guangdžou , Guangdžou , Zhuhai , Guangdžou + 3 Daugiau Mažiau