HEALTHCARESTUDIES

Geriausios humanitarinių mokslų studijos jungtinėse Amerikos Riedlingenas Vokietijoje 2020/2021

Magistro studijos - tai gana specializuotos studijų programos, kurios studentams suteikia tvirtą juos dominančios srities žinių ir įgūdžių pagrindą. Daugybė viso pasaulio studentų renkasi magistro studijas, todėl kad būtent šio tipo aukštasis išsilavinimas jiems gali padėti gauti norimą darbą ar būti paaukštintiems pareigose šiandienos itin agresyvioje darbo rinkoje.

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Su maždaug 10.000 gyventojų, Riedlingen yra mažas miestelis Biberache rajone, Baden-Württemberg, Vokietija būseną. Tai miestas, kuris guli ant turistinio maršruto tema - Viršutinė Švabijos baroko maršrutą.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl MAs jungtinėse Amerikos Riedlingenas Vokietijoje 2020/2021

Rezultatai Filter

Studijų Sveikatos priežiūros valdymas, Master of Arts

SRH FernHochschule Riedlingen
MA
Spal. 2020
<
Dalinės
<
4 semestrai
Anglų
Internetinės

Sveikatos priežiūros keičiasi. Pasinaudokite galimybe ir gauti per sveikatos priežiūros vadybos studijų ties Fernhochschule Riedlingen už ...

Skaityti daugiau