Geriausios humanitarinių mokslų studijų programos - Psichoterapijos studijos 2020

Sprendimas uždirbti Meno studijų magistras (MA) gali būti pirmas žingsnis link ieškant karjeros daugiau prestižo ir uždirbti galia. Dailės magistras gali būti uždirbtas yra tiek mažai, kaip dvejus metus, tačiau švietimo ir patirties studentai gauna, o užsidirbti savo laipsnį gali turėti ilgalaikį poveikį jų gyvenimui. Kas yra psichoterapijoje MA? Ši pažangi studijų programa… Skaityti daugiau

Sprendimas uždirbti Meno studijų magistras (MA) gali būti pirmas žingsnis link ieškant karjeros daugiau prestižo ir uždirbti galia. Dailės magistras gali būti uždirbtas yra tiek mažai, kaip dvejus metus, tačiau švietimo ir patirties studentai gauna, o užsidirbti savo laipsnį gali turėti ilgalaikį poveikį jų gyvenimui.

Kas yra psichoterapijoje MA? Ši pažangi studijų programa traukiniai absolventus dirbti su klientais terapinio aplinkoje skatinti tinkamą arba korekcinių protinį vystymąsi. Studentai mokosi įvairius požiūrius į psichoterapijos siekiant teikti savo pacientams su individualizuoto ir specializuotos priežiūros, su temomis, pavyzdžiui, santuokinę ir porų terapija, narkomanijos, elgesio intervencijas, krizių konsultavimo bei emocinį vystymąsi visos akademinės programos dalis.

Priėmimas į psichoterapijos magistro gali būti ypač naudinga absolventams, ir jis gali pagerinti savo esamus darbo vietoje įgūdžius, o pirmaujanti patobulinimų specializuotų įgūdžių, reikalingų sėkmingai savo karjerą.

Kaina uždirbti magistro laipsnį psichoterapija gali labai skirtis kiekvienam studentui ir priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau gali būti dotacijos, stipendijos ir darbo studijų programos prieinami tiems, kurie yra tinkami. Studentai patariama kreiptis į savo būsimiems mokyklose siekiant gauti aktualią informaciją apie galimą išlaidų jų magistro programą.

Daugelis žmonių, kurie uždirba psichoterapijos magistro rasite pasitenkinimą karjerą kaip patarėjų, psichologija padėjėjai, ar terapeutai. Absolventai taip pat gali būti atsakingas už privačių, Grupė ar Bendrijos terapijos sesijų dirbant privačia praktika ar ligoninių, klinikų ir centrų.Kai kurie asmenys gali pasirinkti dirbti per mokslo sistemą, mokyklos psichologų ir patarėjų, arba jie gali pasirinkti grįžti į mokyklą patys užsidirbti daktaro laipsnį.

Daugelis mokyklų siūlome lanksčią mokyklinio galimybes doktorantams, pavyzdžiui, internetu ir neakivaizdinių klasių, kad uždirbti magistro neturi reikšti išleidimą savo gyvenimą sulaikytas. Jei norėtumėte sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
SRH University Heidelberg
Heidelberg, Vokietija

Šokio judesio terapija - tai (psicho-) terapinis judesio panaudojimas, siekiant skatinti asmens emocinę, pažintinę, fizinę ir socialinę integraciją. Tai taip pat yra naujas mo ... +

Šokio judesio terapija - tai (psicho-) terapinis judesio panaudojimas, siekiant skatinti asmens emocinę, pažintinę, fizinę ir socialinę integraciją. Tai taip pat yra naujas mokslo procesas akademiniame pasaulyje, turintis senovės istorines šaknis. SRH University Heidelberg šokio judesio terapijos magistro laipsnis pagrįstas įrodymais pagrįstu sveikatos mokslų praktikos modeliu. Tai taip pat apima fenomenologinius ir pažintinius mokslo metodus. -
MA
Dieninės
2 metai
Anglų
01 Spal. 2020
15 Liep. 2020
Universiteto miestelis
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here