HEALTHCARESTUDIES

Geriausios humanitarinių mokslų studijos jungtinėse Amerikos Sąjunga Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Magistro studijos - tai gana specializuotos studijų programos, kurios studentams suteikia tvirtą juos dominančios srities žinių ir įgūdžių pagrindą. Daugybė viso pasaulio studentų renkasi magistro studijas, todėl kad būtent šio tipo aukštasis išsilavinimas jiems gali padėti gauti norimą darbą ar būti paaukštintiems pareigose šiandienos itin agresyvioje darbo rinkoje.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Sąjunga Misūris yra vienas iš sparčiausiai augančių miestų šalyje. Su padidėjo ekonomikos augimo norma, kolegijose ir universitetuose užtikrina puikią verslo ir plėtros švietimo programas.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Humanitarinių mokslų magistrai jungtinėse Amerikos Sąjunga Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

MA kalbos kalbos patologijos

Kean University
MA
<
Dieninės
<
Dalinės
Universiteto miestelis

Dailės magistras kalbos kalbos patologijos yra pažangi studijų programa, kuri yra skirta parengti studentus profesinės pozicijas, kaip kalba kalba patologų ligoninėse, institu ...

Skaityti daugiau