HEALTHCARESTUDIES

Geriausios humanitarinių mokslų studijos jungtinėse Amerikos Sent Luisas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Magistro studijos - tai gana specializuotos studijų programos, kurios studentams suteikia tvirtą juos dominančios srities žinių ir įgūdžių pagrindą. Daugybė viso pasaulio studentų renkasi magistro studijas, todėl kad būtent šio tipo aukštasis išsilavinimas jiems gali padėti gauti norimą darbą ar būti paaukštintiems pareigose šiandienos itin agresyvioje darbo rinkoje.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Saint Louis yra Missouri, JAV. Mieste yra kai kurių labai akredituotų universitetų. IT absolventai iš įvairių aukštojo mokslo įstaigų paprastai pradeda savo profesiją mieste.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl humanitarinių mokslų studijų programos jungtinėse Amerikos Sent Luisas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

Sveikatos stiprinimo ir skatinimo meno magistras

Fontbonne University College of Education and Allied Health Professions
MA
Anglų

Sveikatos stiprinimo ir skatinimo meno magistras Galite praturtinti asmenų, šeimų ir bendruomenių gerovę žiniomis, įgytomis iš Fontbonne universiteto meno magistro sveikatos s ...

Skaityti daugiau