MA sveikatos mokslų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Turinys ir tikslas

Dailės sveikatos mokslų magistro Liucernos universiteto siūlo studentams iš įvairių disciplinų būtinas žinias ir įgūdžius į išsamų supratimą apie sveikatą, funkcionavimo ir negalios.

Pasibaigus programai širdyje yra gyvenamas patirtis asmenims, ir kaip individai sąveikauja su savo aplinka sveikatos kontekste. Mokiniai mokosi apibūdinti, suprasti ir daryti įtaką asmens sveikatai iš socialinių mokslų perspektyvos. Studentai taip pat turi galimybę rinktis pagrindinis ir gauti daugiau išsamių žinių tam tikroje srityje, atsižvelgiant į jų profesinius interesus ir karjeros kryptį.

MA sveikatos mokslų siekiama suteikti naują dimensiją į mokslinius tyrimus, sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, taip pat sveikatos priežiūros valdymą novatorišką kūrimą ir taikymą visapusiško požiūrio į sveikatos srityje. Tai idealus mokymo skatinti inovacijas mūsų visuomenėje, kurioje senėjimas ir vis paplitimas lėtinių ligų yra pagrindinis uždavinys, kaip sveikatos priežiūros sistemą.

Abiturientams

Programa sveikina studentus su įvairių sluoksnių, pavyzdžiui, gamtos mokslų, biologijos, medicinos, socialinių mokslų, ir humanitarinius mokslus. Jei turite klausimų, susijusių su priėmimo reikalavimus, organizavimo ir planavimo studijų, kreipkitės į per mūsų užklausos formą mokyklą.

Karjeros galimybės

MA sveikatos mokslų siūlo idealų pasirengimą studentams, kurie siekia turėti karjerą sveikatos priežiūros dinamiškoje ir tarpdisciplininio aplinkoje. Mūsų magistro programos, mes pasiruošę mokyti studentus, kad jie yra puikioje vietoje toliau savo karjerą su sveikata susijusių sričių, įskaitant pozicijas mokslinių tyrimų, o privačiajame sektoriuje, sveikatos Administravimas / visuomenės sveikata, švietimas sveikatos srityje, sveikatos skatinimo ir valdymas valstybės ir federalinės sveikatos agentūros.

Apžvalga magistrantūros studijų programa sveikatos mokslų

Dailės magistras sveikatos mokslų universitetas (tarpdisciplininių studijų programa, 120 ECTS kreditų)

  • Pagrindinės studijos: Žmogaus veikimas mokslai 16 kreditų, sveikatos sistemų ir paslaugų 6 kreditai, metodai man 12 kreditų metodai II 6 kreditai, mokslinių tyrimų ir profesinius įgūdžius I 8 kreditai, mokslinių tyrimų ir profesinius įgūdžius II 8 kreditai, mokslinių tyrimų ir profesinių įgūdžių III 8 kreditai, Tyrimai ir profesinių įgūdžių IV 4 kreditai
  • Specialybių: Sveikatos Komunikacijos, sveikatos elgsena ir valdymas, sveikatos ekonomikos ir sveikatos politika, sveikatos paslaugų mokslinių tyrimų, mokslinių tyrimų metodai - 20 kreditų
  • Magistro darbas: su mokslinių tyrimų stažuotės ir burnos gynybos - 32 kreditai

Studijų programa

Dvejų metų magistro programa su 120 ECTS kreditų sudaro pagrindinius kursus per pirmuosius tris semestrus siūlomi, ir pagrindinių kursų, prasidedančiais antrąjį pusmetį. Pagrindiniai kursai apima skirtingus modulius: žmogaus funkcionavimo mokslus, sveikatos sistemas ir paslaugas, mokslinių tyrimų projektavimo ir kiekybinius / kokybinius tyrimo metodus. Kiti pagrindiniai kursai apima mokslinį ir profesinių įgūdžių plėtrą. Nuo antrojo semestro, studentai gali pasirinkti dur, atsižvelgiant į jų interesus. Po pirmojo metų, studentai bus reikalaujama tai padaryti stažuotę ir pradėti mokslinių tyrimų projektą, o ketvirtasis (galutinis) semestras bus skirta užbaigti magistro darbas.

Specialybių

Mūsų didžiųjų suteikti studentams unikalią galimybę glaudžiai bendradarbiauti su jų priežiūros ir toliau plėtoti savo žinias pasirinktoje srityje interesų.

  • Sveikatos Bendravimas: Studijavimas naudojant komunikacijos įtakoti sveikatos sprendimus individualiu lygiu, institucijose ir politikos mokslas.
  • Sveikatos Elgesys ir vadyba: Mokymasis, kaip sveikatos elgsenos ir sveikatos patirtis gali būti adresuojama ir pakeitė atitinkamus intervencijos.
  • Sveikatos ekonomikos & Sveikata politika: Teikti pamatai ir principai ekonominio mąstymo ir teorijas politologijos suprasti sudėtingus sveikatos priežiūros sistemas, ir nustatyti bei spręsti būsimus uždavinius sveikatos priežiūros sektoriuje.
  • Sveikatos paslaugų kokybės tyrimas: Mokymosi būdai įvertinti sveikatos priežiūros paslaugų efektyvumą ir įvertinti sveikatos priežiūros sistemų veiksmingumą.
  • Tyrimo metodai: Plėtoti įgūdžius, siekiant palengvinti sprendimų priėmimo procesus sveikatos mokslų ir susijusiose srityse, naudojant moderniausias kiekybinius ir kokybinius tyrimus.

Stažuotės ir magistro baigiamasis darbas

Studentai turi unikalią galimybę kreiptis dėl sumokėto stažuotės bendradarbiavimo partnerę organizavimo sveikatos mokslų ir sveikatos politikos departamentas. Jie turi galimybę įgyti pirmų rankų patirties taikant savo žinias ir įgūdžius sveikatos mokslų mokslinių tyrimų ir praktikos. Per savo stažuotės, studentai turės parengti savo magistro baigiamąjį darbą pasiūlymą, kuris bus remiami savo vadovui ir nariams ir jų mokslinių tyrimų grupės.

Studentų Atsiliepimai

«MA Sveikatos mokslai programa suteikia man su išsamių žinių sveikatos srityje iš skirtingų perspektyvų ir rengia man gerai ateities iššūkius jaudinantis srityje sveikatai.»
Lukas Studer absolventas 2015, majoras Sveikatos ekonomikos ir sveikatos politika

«Pasirinkdami mokslinių tyrimų metodus pagrindinis ir daro savo mokslinių tyrimų stažuotės metu Šveicarijos Apatinių galūnių paralyžius Research in Nottwil, manau, kad daug galimybių, kaip apibrėžta sveikatos mokslinių tyrimų pasaulyje atvėrė už mane.»
"Siri" Svedberg, absolventas 1015, pagrindinių mokslinių tyrimų metodai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Department of Health Sciences and Health Policy of the University of Lucerne promotes research and prepares scientists to work in the field of health and disability from a biopsychosocial perspect ... Skaityti daugiau

The Department of Health Sciences and Health Policy of the University of Lucerne promotes research and prepares scientists to work in the field of health and disability from a biopsychosocial perspective. Skaityti mažiau