Laipsnis veterinarijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ką daryti mes skiriamės?

1. patirtis

Veterinarijos fakultete turi daugiau nei 17 metų patirtį ir tai dekanas fakultetas Valensijos autonominės bendruomenės narys ir Europos asociacijos įmonėse, veterinarinio švietimo (EAEVE) ir Tarptautinio Veterinarijos studentų asociacija (IVSA)

2. Tarptautinis pašaukimas

Mūsų klasių egzistuoti ir gyventi studentų iš įvairių šalių ir tautybių. Tai tik Veterinarijos fakultetas Ispanijoje (ir tik nedaugelis iš Europoje) su trijų tarptautinių linijų laipsnis: ispanų, prancūzų ir anglų kalbomis.

3. įrenginiai

Kadangi nuo pat pirmos dienos turėsite prieigą prie klinikinės veterinarijos ligoninės ir su savo įrenginių, jums bus suteikta galimybė tobulinti savo žinias, mokytis gaunamus atvejus, taip pat aktyviai dalyvauti 24 valandų sargybą iš ligoninės paslaugų. Be to, jūs turėsite prieigą prie mokymo ir mokslinių tyrimų Farm, kur jums bus dalyvauti praktinių klinikose su didesniais gyvūnais, pavyzdžiui, arklių ir karvių, taip pat praktinio darbo, susijusio su gyvulių valdymo ir etnologijos ir dauginimo ožkų, avių , triušiai, paukščiai, šunys ir katės. Jums bus dalyvauti naujoviškai mokymo programą, kuri sujungia akademinę mokymosi su profesinių įgūdžių įgijimo veterinarijos.

Klinikinė veterinarijos ligoninė

Klinikinė veterinarijos ligoninė Universidad CEU Cardenal Herrera yra atvira visuomenei ir siūlo paslaugas iš prevencinės medicinos konsultacijų, susijusių su visų klinikinių specialybių. Be to, jos avarinė tarnyba yra prieinama 24 valandas per parą, 365 dienas per metus ir yra valdoma mokomiems darbuotojams avarinio veterinarijoje. Dėl veterinarinių mokslų studentai įgyja jų praktinį klinikinio rengimo aktyviai dalyvaujant visoms paslaugoms kartu su specializuotų specialistų, kurie patys mokytojai universitete. Su įranga ir specializacijos mūsų veterinarijos specialistams, klinikinės veterinarijos ligoninė CEU yra novatoriškas sukūrimas Ispanijoje. Mes tikimės, kad mūsų specialistai.

Mokymas ir moksliniai tyrimai Žemės ūkio

Per savo įrenginius, įvairių rūšių gyvūnams, gali būti suvienyta ir studentai veterinarijos mokslų gali dalyvauti praktinių užsiėmimų tvarkymo ir nagrinėjant arkliai ir galvijai. Praktiniai užsiėmimai vyksta nuo pirmųjų metų ir pamažu tampa sudėtingesni, kaip žinoma, progresuoja. Be to, šie įrenginiai gali būti naudojami moksliniams tyrimams, plėtojant projektus dideliu susidomėjimu abiejų nacionalinių ir tarptautinių kompanijų.

4. praktika

Daugiau nei 1000 stažuotes išorės darbo patirties su daugiau nei 400 specialistų pateikti Globa. Tarp darbo patirtis vietas mes pasirašė sutartis su Bioparc ir L'Oceanogràfic už asmeninį klinikinės ir ne klinikinio rengimo mažų grupių.

Ką aš ketinate mokytis?

Mokymo pirmiausia sutelkia dėmesį į pagrindinių disciplinų mokymąsi, bet tada tampa labiau pažengęs sutelkiant dėmesį į būdų, kaip užtikrinti gyvūnų ir žmonių remiantis ekspertų tyrimų sveikatą. Dėl to, taip pat per teorinių ir praktinių užsiėmimų universitete įranga - laboratorijose, mokymo Farm klinikinės veterinarijos ligoninė - taip pat atliks išorės vietas veterinarijos klinikos, maisto pramonės įmonių, skerdyklų, gamybos ūkių, gyvūnijos išteklių atkūrimo centrų ir zoologijos soduose Todėl suteikti jums su įvairių kontaktų Veterinarijos profesija.

Http://www.uchceu.com/en/studies/degree/veterinary

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2017

Apie mokyklą

Our University belongs to the University Foundation San Pablo-CEU, the most important private education organization in Spain, having more than 26,000 students and 24 centres in every educative level, ... Skaityti daugiau

Our University belongs to the University Foundation San Pablo-CEU, the most important private education organization in Spain, having more than 26,000 students and 24 centres in every educative level, among those three Universities in Madrid, Barcelona and Valencia. Skaityti mažiau