Laipsnis vaistinė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ką daryti mes skiriamės?

1. Dėmesys pacientų priežiūra

Vaistinė laipsnis siūlome ne CEU-uch yra orientuota į sveikatos priežiūros valdymo visose farmacijos srityse (vaistinėse, ligoninėse ir pan.) Yra du pagrindiniai dalykai, kad padaryti mūsų laipsnis skiriasi: - Mūsų kursas buvo sudaryta ir sukurta taip, kad visi dalykai turi sutelkti dėmesį į ligonių priežiūrą.

  • Farmacijos praktikos klasėje yra idėja, kad buvo nutiestas Ispanijoje ir klasėje, kad atkartoja realų vaistinėje. Tai sritis, suprojektuotas taip, kad mokiniai galėtų praktiškai bendrauja su realių pacientų ir išmokti valdyti įvairius vaistus. Studentai dirbs šiame kambaryje nuo pirmos metus.

2. Dėmesys įsidarbinti

Jūs turėsite galimybę daryti kartu savo laipsnį, nemokama kvalifikacijos farmacijos vadybos ir rinkodaros, kurie bus papildyti savo laipsnį ir pagerinti savo galimybes įsidarbinti. Jūs pagerinti savo įgūdžius ir finansų strateginio valdymo, atsargų valdymo ir savo žinias apie rinkodaros priemones, kurios gali būti taikomos vaistinę.

Ką aš mokysiu?

Jūs išmoksite, kaip įsitraukti į pacientų priežiūrą ir kaip pagerinti pacientų gyvenimo kokybę, per bendradarbiauja su kitais sveikatos priežiūros specialistais. Norėdami tai padaryti, jums bus įgyti naujų "nuostatos, elgesio, įsipareigojimų, rūpesčių, etines vertybes, vaidmenis, įgūdžius, atsakomybę ir gebėjimus" pagerinti pacientų sveikatą, kaip nustatyta PSO (Pasaulio sveikatos organizacija) 1993 m.

Http://www.uchceu.com/en/studies/degree/pharmacy Veterinarija

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our University belongs to the University Foundation San Pablo-CEU, the most important private education organization in Spain, having more than 26,000 students and 24 centres in every educative level, ... Skaityti daugiau

Our University belongs to the University Foundation San Pablo-CEU, the most important private education organization in Spain, having more than 26,000 students and 24 centres in every educative level, among those three Universities in Madrid, Barcelona and Valencia. Skaityti mažiau