Laipsnis medicinoje

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

apie baigimo

Vaistas bakalauro studijas vyksta per susitarimą su UM - universiteto Morón, o brazilai su aukštosios mokyklos ar visiškai aukštojo mokslo, kurie nori gauti pavadinimą gydytoją.

Dėl didelės paklausos Brazilijos studentams, kurie svajoja apie medicinos studijas, bet finansinių sunkumų ir prieinamumą esamomis institucijomis mūsų šalies, institucijos susitarimai sukūrė šią unikalią programą.

Siūloma iki ISPED projektas buvo parengtas 2009 metais kartu su UM - universiteto Morón, o pirmos klasės pradėjo 2010 metais, formuojant 2015 metų pabaigos.

Šiuo metu yra apie 5000 Brazilijos studentai studijuoja mediciną Argentina, platinti įvairiuose universitetuose, kurie laikomi geriausius pasaulio ir nuorodos dėl įvairių dalykų, susijusių su karjera.

Atsižvelgiant į šią situaciją, dalyvaujantys projekte institucijos nusprendė sukurti skirtumus Brazilijos studentus per kursus, kuriais siekiama geriau pasirengti esamos galiojimo patvirtinimo nagrinėjimo Brazilijoje, kuri yra įtraukta į universiteto istoriją, o ypač kompetentingų gydytojų mokymą profesija su kokybe mūsų šalyje.

Programos turinys yra panašus į Brazilijos universitetais, kuris palengvina pavadinimas pripažinimą gautą Argentina, ir suvokti, praktinio ir ekonomiškai gyvybingu būdu svajonę šimtus žmonių.

skirtumo

 • Nuolatinė stebėsena per šešis metus trukmę vien tik savo sekretoriato tarnauti Brazilijos studentams.
 • Patvirtinta atrankos procesas nereikia imtis savo bilietų laukas (taip pat žinomas kaip CBC Argentinos universitetuose).
 • Maždaug 1700 val / klasių Brazilijos dalykų įdėta į Universiteto istorijos, atsižvelgiant į pastaruosius galiojimas egzaminų Brazilijos (EXCLUSIVE).
 • Mokslą su reikšmėmis iki 3 kartų mažesni tada, kai, palyginti su bet kuriuo kitu privataus universiteto Brazilijoje.
 • Intensyvus ispanų Žinoma trunkantis semestrą mokytis vietinę kalbą.
 • Sureguliavimas reikiamus dokumentus iš atitinkamų institucijų studijuoti Argentinoje.
 • Parengti studentus per teorinių ir praktinių renginių atnaujinti aktualias temas Brazilijos vaistą kiekvieno kurso metus.
 • Parengiamieji kursai už revalidate ir kitų įrodymų galiojimo patvirtinimo, galima praėjusių metų egzaminui.
 • informatyvus pagalba visą kursą, atsižvelgiant į būsto, sveikatos priežiūros, transporto, maisto, be kita ko.
 • nuolatinis bendravimas su šeimos nariais Brazilija gauti reikiamą informaciją apie Argentinoje studentas.
 • virtualioje aplinkoje prieinama studentams, tėvams ir / ar globėjams pamatyti reitingai, spektaklis, ir visi akademinio gyvenimo studento.
 • Praktiniai užsiėmimai didžiuosiuose ligoninėse ir klinikose Argentina iš Pirmaisiais metais kursą.
 • Tarptautinė patirtis atliekamas gauti medicininę priemonę universiteto išduotą kaip vienas iš geriausių pasaulio, laimėjo apdovanojimus visoje Europoje ir Lotynų Amerikoje, su žmogumi, kuris revoliuciją medicinos karjerą per dirbtinio širdies išradimą kryptimi.
 • Palaikymas ir priežiūra ISPED, jau žinomas tarptautinio švietimo srityje, teikiant kokybiškas paslaugas specialistams dalyvauti magistro ir daktaro Pietų Amerikos šalyse.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A UAA – Universidad Autónoma de Asunción teve origem no ano de 1978 através da criação da Escola Superior de Administração de Empresas (ESAE), com o objetivo inicial de formar recursos humanos para as ... Skaityti daugiau

A UAA – Universidad Autónoma de Asunción teve origem no ano de 1978 através da criação da Escola Superior de Administração de Empresas (ESAE), com o objetivo inicial de formar recursos humanos para as empresas existentes no Paraguai. Atualmente a UAA conta com mais de 125 convênios em todo o mundo, sendo a única do país reconhecida nos EUA pela ACBSP – Accreditation Council for Business Schools & Programs. Além deste reconhecimento, a UAA também conta com grande prestígio internacional, sendo considerada em 2015 pela QS TOP UNIVERSITIES uma das 3 melhores Universidades do Paraguai e listada entre as mais indicadas da América Latina. Para cumprir com toda essa responsabilidade, a UAA tem como missão continuar oferecendo um serviço de qualidade, contando com recursos físicos expressamente adequados a educação universitária e recursos humanos especializados em suas respectivas atividades, mantendo assim seu reconhecimento de melhor infraestrutura educacional do Paraguai. Skaityti mažiau
San Paulas , Buenos Airės + 1 Daugiau Mažiau