Laipsnis fizinės terapijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Fizioterapija yra mokslas, kuris nagrinėja žmogaus judėjimo tyrimo visomis jo formomis ir potencialą. Fizioterapeutas turi dabar plačias įsidarbinimo galimybes ligoninėse, klinikose, sveikatos centruose ir stotyse, sporto komandų ir reabilitacijos centruose. Sukurta 1976 metais, iš fizioterapija, UNIMEP kursas buvo pažymėjo specializuotoje spaudoje, kaip vieną iš geriausių šalyje. Tai daugiausia dėl to, kad savo novatorišką mokymo programą, kurios atitinka naujausius nacionalines gaires ir rinkos poreikius, taip pat savo plaukų stažuotes, integruojant magistrantūros programa Kineziterapijos ir jos infrastruktūros kompetencijos.

Trukmė5 metų dieną ar naktį

Mėnesio investicijos

Diena: R $ 1,526.00 Naktį: R $ 1,526.00 ** Vertė patekti į 1-ąjį pusmetį 2016 m.

Kodėl studijuoti Unimep?

Tarp Brazilijos geriausias

90% tarp Studentų vadovas geriausias kursus. 5. Geriausias tarp ypač SP interjero Folha universiteto Reitingas (RUF) Kategorija Rinkos įvertinimas.

Tarptautiniai mainai

Nekilnojamasis galimybė tarptautinių mainų, sudarant susitarimus su universitetais 25 šalių ir Mokslo be sienų programos, federalinės vyriausybės.

Integracija į darbo rinką

Stažuotės galimybes ir integraciją į darbo rinką Unimep etapai Vidurio ir partnerystę su viešojo ir privačių bendrovių.

Finansinė parama

Unimep turi didelę finansinę paramą politika, kaip tina, ProUni, dotacijos ir sutartys su institucijomis partnerėmis.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2016

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

O Instituto Educacional Piracicabano da Igreja Metodista (IEP) é a entidade mantenedora do Colégio Piracicabano, da Universidade Metodista de Piracicaba e da Escola de Música de Piracicaba "Maestro Er ... Skaityti daugiau

O Instituto Educacional Piracicabano da Igreja Metodista (IEP) é a entidade mantenedora do Colégio Piracicabano, da Universidade Metodista de Piracicaba e da Escola de Música de Piracicaba "Maestro Ernst Mahle". Skaityti mažiau