Ląstelių biologijos ir patologijos mokslų daktaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tyrimo tikslas - eukariotinių ląstelių pagrindinių struktūrinių komponentų dinamika, ryšiai ir funkcinis apibūdinimas normaliomis fiziologinėmis sąlygomis ir patologiniuose procesuose, taip pat jų modeliavimas. Be to, bendrosios funkcinių ląstelių, tokių kaip ląstelių ciklas, judėjimas ir kt., Išraiška, įskaitant jos reguliavimo mechanizmus. Metodinis orientyras yra vytochemie, in situ hibridizacija, elektronų mikroskopija, vaizdo analizė, biologinis eksperimentas in vivo ir in vitro. Ši programa sutampa su daugeliu kitų sričių, ypač molekulinės biologijos, biochemijos ir fiziologijos srityse.

Studijų programa vykdoma bendradarbiaujant su Eksperimentinės medicinos institutu, Molekulinės genetikos institutu, Mikrobiologijos institutu ir Čekijos mokslų akademijos fiziologijos institutu.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Įėjimų egzaminai vyksta interviu apie doktorantūros temą. Baigiamajame darbe parodyta pareiškėjo techninių įgūdžių doktorantūros studijų programai ir gebėjimas dirbti su specializuota užsienio literatūra. Projektą vertina ekspertų komitetas.


Priėmimo sąlygos

Priėmimą į doktorantūrą sąlygoja sėkmingas magistrantūros studijų programos baigimas.

Patvirtinimo metodas:


Rekomenduojama literatūra, imties klausimai

Skaitymus rekomenduoja atskiros potencialios prižiūrėtojos ir jie yra pagrįsti potencialių disertacijų profesiniais klausimais ir pasirinkta disciplina. Visų pirma, monografijos ir gerbiami IF žurnalai. Siūlomą literatūrą ir išteklius galima peržiūrėti konkrečių priežiūros institucijų profiliuose.


Karjeros perspektyva

Baigė daktaro laipsnį. programa įgijo gerų ląstelių biologijos ir pagrindinių ląstelių patologijos procesų biologinių žinių. Jis gerai supranta disertacijos dalyką ir yra susipažinęs su pagrindinėmis ląstelių biologijos procedūromis. Absolventas įgijo savarankišką mokslinį mąstymo būdą, sugeba rinkti ir kritiškai įvertinti esamą žinių būklę ir siūlyti sprendimus, įskaitant eksperimentinius projektus. Absolventas turėtų valdyti visus pasirinktus mokslinio tyrimo metodus, orientuotus į jo disertaciją. Jis / ji turi interpretuoti pasiektus rezultatus ir pateikti juos bei aptarti juos moksliniuose susitikimuose. Absolventas geba mokyti tiek ikimokyklinio, tiek ir antrosios pakopos biologijos ir patologijos kursus.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2019

Apie mokyklą

The Vinohrady health care campus started its development in the beginning of the 20th century, by then at the city periphery. In 1902, the Emperor Franz Joseph I inaugurated the Vinohrady Hospital as ... Skaityti daugiau

The Vinohrady health care campus started its development in the beginning of the 20th century, by then at the city periphery. In 1902, the Emperor Franz Joseph I inaugurated the Vinohrady Hospital as the primary hospital for citizens of Královské Vinohrady and Žižkov districts. Skaityti mažiau