Kursas: rūpinimasis pagyvenusiais žmonėmis: partnerystės modelis

FutureLearn

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kursas: rūpinimasis pagyvenusiais žmonėmis: partnerystės modelis

FutureLearn

Kodėl prisijungti prie kurso?

Deakino universitetas sukūrė partnerystės modelį, kuriuo siekiama sukurti stipresnius ir naudingesnius vyresnio amžiaus žmonių ir tų, kurie juos rūpintųsi, santykius. Partnerystės modelio tikslas - užtikrinti, kad sveikatos priežiūros paslaugos labiau atitiktų vyresnio amžiaus žmonių poreikius ir pageidavimus įvairiose priežiūros įstaigose.

Šiame kurse pristatysime jums partnerystės modelį ir suteiksime jums keletą praktinių priemonių ir strategijų, kaip sukurti savo priežiūros planą.

Sužinokite, kaip partnerystės modelis padeda vyresnio amžiaus žmonėms

Mes pradėsime pristatydami jus į partnerystės modelį, išnagrinėję vyresnio amžiaus žmonių rūpestingumo bendram požiūriu tikslą, reikšmę ir pagrindimą. Pažiūrėsime, kaip šis modelis veikia ir kokia nauda yra vyresnio amžiaus žmonėms, jų šeimos nariams ir sveikatos priežiūros komandoms.

Sukurkite savo partnerystę orientuotą priežiūros planą

Išnagrinėję partnerystės modelio principus, mūsų pagrindiniai mokytojai padės jums parengti savo priežiūros planą, kad būtų patenkinti vyresnio amžiaus žmonių poreikiai ir pageidavimai.

Sužinokite iš partnerystės modelio kūrėjų

Deakino universiteto sukurtas partnerystės modelis buvo sukurtas siekiant sukurti palankią aplinką pagyvenusiems žmonėms ir pasiūlyti globą, pagrįstą geriausiais turimais įrodymais. Deakino universiteto mokslininkai ir dėstytojai parengė šį modelį bendradarbiaudami su senyvo amžiaus sveikatos priežiūros specialistais, dirbančiais realiose aplinkose. Šis modelis buvo įgyvendintas daugelyje valstybinių ir privačių, didmiesčių ir kaimo senatvės priežiūros įstaigų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
FutureLearn
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
2 savaites
Ištęstinės
Price
Kaina
Nemokamai
Locations
Jungtinė Karalystė - UK Online
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla