Kursas nanomedicinoje: taikymas diagnostikoje ir chirurgijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sveikatos mokslų srities nanotechnologijų naudojimas paskatino naujus ir labai perspektyvius žmogaus ligų diagnozavimo ir invazinio gydymo būdus.

Naujų įrankių, turinčių geresnes vaizdo charakteristikas, kūrimas leistų greitai nustatyti ligas. Imaging nanotools leidžia vizualizuoti navikus taikant neinvazinius ir intraoperacinius vaizdavimo metodus.

Nanotechnologijų integracija su biologija paskatino diagnostinių priemonių, kontrastinių medžiagų, analitinių priemonių, fizinės terapijos priemonių ir vaistų pristatymo priemonių kūrimą.

Programa patikslina nanotechnologijų tipus, savybes, in vivo ir in vitro bei nanotechnologijų kaip diagnostinių agentų ar biologinių žymenų potencialą vėžio formavimui, neurofiziologiniams sutrikimams, akių vaizdavimui ir širdies ir kraujagyslių ligų vaizdavimui.

Kursas skirtas nanotechnologijų kaip kontrastinių medžiagų panaudojimui vaizdo formavimo būduose, tokiuose kaip CT, JAV, MRT, taip pat daugialypės terpės vaizdavimui radiologijoje ir branduolinėje medicinoje.

Be to, kursas iliustruoja pastarojo meto nanotechnologijų vystymosi pažangą nanomedžiaguose valdomose operacijose, įskaitant Sentilio limfinių mazgų kartografavimą, naviko maržų žemėlapį, audinių abliaciją ir žaizdų gydymą.

Per šią programą mokiniai gaus žinias ir kuria idėjas apie tai, kaip nanotechnologijos gali būti naudojamos daugelyje sveikatos mokslų sričių gerinant diagnostikos ar invazines metodikas, įveikiant apribojimus ir kliūtis geresniam pacientų valdymui.

Dalyvis profilis

Ši e-mokymosi programa skirta Graikijos ir tarptautiniams studentams arba absolventams tokiose srityse kaip medicina, biomedicinos arba biocheminis dalykas, medicinos fizika, biologija medicinos, farmacijos, chemijos, taikomosios fizikos ar kitose srityse.

Programos tikslai

Programos tikslas - suteikti dalyviui žinių apie nanotechnologijų taikymą diagnozavimo ir nanokirurgijos srityse. Programa pabrėžia įvairių nanosistemų, kaip kontrastinių medžiagų vaizdavimo būdų, panaudojimo galimybes, kaip diagnostikos priemones biosensoriuose ir biochipuose bei kaip nanotechnologijos vadinamus arba fotosensibilizuotus agentus.

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 2017

Apie mokyklą

Atėnų nacionalinis ir Kapodistrijos universitetas (NKUA) yra neatskiriama šiuolaikinės graikų intelektinės tradicijos, gyvenimo ir tarptautinio dalyvavimo dalis. Jis sėkmingai sujungia seną įsitvirtin... Skaityti daugiau